Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

:grrr nč pucal....od daleč zgleda čist.

Tisti, ki ste namontiral drugi top...a se kerem zgodi, da če mu motor stoji dlje časa (recimo čez noč), ko date ta dan prvič kontakt s ključem, nekaj zapiska? (beeep) :hmm:

opticka varka... :naughty:

Meni nic ne piska...pa je stal tud ze par mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJA FEJZERKA JE NAJLEPEJŠA :P

če kj piska... ni baš optička varka, amlak slišna varka :lol1:

men na moji rdeči kapici nič ne piska niti škripa, edin k se js presedam škripajo kosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJA FEJZERKA JE NAJLEPEJŠA :P

če kj piska... ni baš optička varka, amlak slišna varka :lol1:

men na moji rdeči kapici nič ne piska niti škripa, edin k se js presedam škripajo kosti :D

Japajade bagiotova je najlepša :evilgrin: , kaj si že začel telovadit kaj al nič ker ta EMŠO tvoj slabo kaže ja hitreje se staras kot tvoja lubica fz1 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste namontiral drugi top...a se kerem zgodi, da če mu motor stoji dlje časa (recimo čez noč), ko date ta dan prvič kontakt s ključem, nekaj zapiska? (beeep) :hmm:

...tega pri svojem nisem opazil...glede nastavitve po montaži Akrapota, pa imaš prav, sem šel zadnjič vprašat na servis - zrak...

...drugače sem pa pri nastavitvah SPORTRIDER-ja spustil še tolele...jst tega nisem naredil:

FRONT:

Ride height: set fork caps flush with triple clamp

lp pa dobr nastav :yea1:

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne izkušnje imate z kovčkom 52l, kako se motor obnaša, če je kovček poln? Pri thunderace-u če sem ga polno naložil mi je v ostrih počasnih ovinkih začelo tresti balanco, sem jo moral kar dobro prijeti, po ravnini in dolgih ovinkih ni bilo problema. Je pri FZ1-S tudi kaj takega? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne izkušnje imate z kovčkom 52l, kako se motor obnaša, če je kovček poln? Pri thunderace-u če sem ga polno naložil mi je v ostrih počasnih ovinkih začelo tresti balanco, sem jo moral kar dobro prijeti, po ravnini in dolgih ovinkih ni bilo problema. Je pri FZ1-S tudi kaj takega? :whistle:

V dvoje z kovckom ni problema, ce sem pa sam na motorju,pa je pri hitrostih nad 140 km/h celotni motor zelo nemiren,kot da bi ga treslo oz zvijalo. V ovinkih pa nisem opazil nobene razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje, vem da je bilo že nekaj govora o tem, pa me vseeno zanima če ima kdo znižano balanco oz. zamenjano? Sem opazil da če nekoga pelješ zadaj je original visoka in če se sovoznik drži za rezervoar se mora voznik nagniti naprej in imeti skrčene roke, to pa je kar prisilna drža in je težko voziti. :hmm: Če je kdo menjal in ima kakšno sliko naj jo pripne da vidim kako zadeva izgleda. Kakšne so pa vaše izkušnje z vožnjo s sovoznikom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje, vem da je bilo že nekaj govora o tem, pa me vseeno zanima če ima kdo znižano balanco oz. zamenjano? Sem opazil da če nekoga pelješ zadaj je original visoka in če se sovoznik drži za rezervoar se mora voznik nagniti naprej in imeti skrčene roke, to pa je kar prisilna drža in je težko voziti. :hmm: Če je kdo menjal in ima kakšno sliko naj jo pripne da vidim kako zadeva izgleda. Kakšne so pa vaše izkušnje z vožnjo s sovoznikom?

Zakaj bi se pa sovoznik/sovoznica morala drzati rezervoarja. Jaz imam cca. 90% vse voznje v dvoje in nimam z original balanco nobenega problema. Moja :wub: se nikoli ne drzi z rokami na rezervoarju, le obcasno se prime za rocke odzadaj/obstrani(le ob mocnih zaviranjih pravi...);drgace se pa nikjer ne drzi.

Voznja v dvoje je cisto ok, edina razlika meni je,da tacke malce prej zacnejo drsat po tleh, vse ostalo je pa isto. Ponavadi itak pozabim,da jo mam odzadaj,ker se tak dobro pelje zraven in me z nicemer ne ovira.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mene pa zanima, vsi tisti, ki imate gor akrapote, ali ste namonterali tudi tisti distancnik za stojalo??

LP

Aleš

Obvezno, razen, če imaš N verzijo.

lp

A...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Distančnik dobiš zraven lonca.

Ja sej sem ga dobil in seveda tudi namontirov, ampak sedaj mi pa stojalo po tleh drajsa.

Zarad tega uprašam kaj je lahko narobe, če je brez tistega distančnika??

Ker drugače si bom naredil malo krajšega, da nebo stojalo tok dol stalo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe zmontiral:P. Meni je stojalo ostalo v isti višini kakor prej.

Drajsa samo pri fuuuuul nagibu, pa še to na pisti. Prej gre kaj drugega po tleh ala šalt ročka....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tleh je šel samo tisti obkroženi del, pa še to ko je bil origigi ror gor. Gre pa po tleh tisti del s katerim daš stransko tačko dol :rolleyes:

post-498-1240928540_thumb.jpgpost-498-1240928551_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm pa sredinski štender kr dol uzeu in ga samo ob mazanju ketne za silo gor pršraufam, ker ga drugač sploh še nism rabu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponosni lastniki FZ1 Fazer-jev (od 2006->)...če kdo rabi limiter centralnega stojala za omenjeni motor...

imam enega viška!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pomoči bi rabu...zanima me katero olje mate kej v vaših fazerjih in če je servisni interval tud pri tem modelu na 10000 kilometrov :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pomoči bi rabu...zanima me katero olje mate kej v vaših fazerjih in če je servisni interval tud pri tem modelu na 10000 kilometrov :unsure:

...ja, intervali so na 10000km al pa 1x na 12mes, itak...men na servisu namažejo z Yamalube ful sintetiko, pa sem čist zadovoljen...

lp

p.s. ...se kej zmenva...ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe zmontiral:P. Meni je stojalo ostalo v isti višini kakor prej.

Drajsa samo pri fuuuuul nagibu, pa še to na pisti. Prej gre kaj drugega po tleh ala šalt ročka....

Drajsa tud kje drugje...vprasi Bagiota ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!