Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

A je kipnu al kaj :blush: ?

Ne,ne...mopeki so se vedno v perfektnem stanju...razen Bagio-tove tacke in moj centralc. Tega divjaka sem moral sledit,pa ni slo drface :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ne...mopeki so se vedno v perfektnem stanju...razen Bagio-tove tacke in moj centralc. Tega divjaka sem moral sledit,pa ni slo drface :whistle:

Bo mogu it nazaj na FZ6, da bo bolj priden :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da se kr velik vozte... jaz bi moral že zamenjati ketno in zobnike... imam že 55.000 km :unsure: .. sj bi še bila za nekaj časa, ampak se približuje nekaj dalših furc :krneki:

a je kdo že menjal ketno na FZ1 ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne....se mi nekako zdi da imaš TI največ kmjev na tej kravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne....se mi nekako zdi da imaš TI največ kmjev na tej kravi.

a teb nič na štenderju ne laufa :whistle: ... js k mažem ketno, mi nardi ene 100 km ... da se segreje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da se kr velik vozte... jaz bi moral že zamenjati ketno in zobnike... imam že 55.000 km :unsure: .. sj bi še bila za nekaj časa, ampak se približuje nekaj dalših furc :krneki:

a je kdo že menjal ketno na FZ1 ???

:eek: 55000km s prvo ketno. Kako ti je pa to ratal... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez vožnje po zadnjem, nepotrebnega nažiganja od semaforja do semaforja, večinoma solo vožnjo,...

Sej se da...men je sicer max ratalo pridet do 48k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez vožnje po zadnjem, nepotrebnega nažiganja od semaforja do semaforja, večinoma solo vožnjo,...

Sej se da...men je sicer max ratalo pridet do 48k.

Res je da sm se z vsemi motorji kar precej prevozil v dvoje, po zadnjem se pa sploh ne znam :blush: , pa tud nekega agresivnega speljevanja ne prakticiram,ne rečem da ga kdaj ne poteram in da nimam športne vožnje na čase, pa so mi ketne zdržale do 35000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez vožnje po zadnjem, nepotrebnega nažiganja od semaforja do semaforja, večinoma solo vožnjo,...

Sej se da...men je sicer max ratalo pridet do 48k.

res je.. po zadnjem ne znam, nažigat ne upam, grd tok, da se nobena noče z mano peljat in potem ti rata narest 55000 km z eno verigo. :whistle:

meni so rekli, da original verižni set, z normalno vožnjo, zdrži tja do 60-70k km... sicer ne vem, ker z nobenim motorjem nisem toliko naredil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo bajkerji.

Prejšnji teden sem si tud jst ubodu nov Fejzerko :naughty: . Z prejšnjo sem naredu 60000 km, prvi lastnik od l.2001 in sem bil izrednjo zadovoljen, nikol nobenih problemov, zato sem spet na Yamahi.

Ampak je pa z tole vožnja velik bolša, športna mislim, za potovat je pa manj udobna. Me je do morja kr precej rit bolela, pa seveda samo do 120 na uro. Živ dolgcajt. Je pa res zaspan v nizkih obratih, me zanima če PK to zadevo reši, brez menjave izpuha.

Sem zverino pripelu iz Nemčije, čist novo, zato vas prosim, če ima kdo od vas Slovenska navodila o motorju, v pdf file-tu. Ali pa če bi mi kdo posodil knjižico da si jo skopiram.

Nočem klicart k prodajalcem, ker ko sem kopval motor, ni noben hotu spustit mau cene, sej vem da je taka komanda, ampak nekaj bi se že dalo, al pa kej drugega ponudit. Pol sem jo pa dobu u nemčiji letnik 2008 z ABS - om za 8550 eur + prevoz 200 eur + homologacija 100 eur = 8850 eur. Pri nas pa je bla cena 9700 eur. Je pa fora v tem, da so ble pri nas prodane v enem tednu, še ma folk denar.

Zanima me tud, če ve kdo za rabljenega Akrapota, ali pa novega po kaki ugodni ceni.

Pa tudi če bo še kdo kupoval prikazovalnik prestav, se javim zraven.

Če pa govorimo o verigi, sem naredil z prejšnjim 46000 km, brez menjave. Vožnja u dvoje, pa tud na zadnjega smo šli včasih, ko je biu filing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vas je kar nekaj,ki ste zelo zadovolnji z fz1.Tudi sam premišljujem o menjavi,pa me zanima kakšne so razlike

med staro fazer 600 in, novo seveda S model.(Tu mislim na držo pri nekoliko daljših furah, veterna zaščita,udobje sopotnika)

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da vas je kar nekaj,ki ste zelo zadovolnji z fz1.Tudi sam premišljujem o menjavi,pa me zanima kakšne so razlike

med staro fazer 600 in, novo seveda S model.(Tu mislim na držo pri nekoliko daljših furah, veterna zaščita,udobje sopotnika)

L.P.

A to razlika med FZS600 in FZ6 al kaj (sodeč po tvojem vprašanju) hehehe. FZ6 in FZ1 pa itak ne moreš primerjat :whistle: . Pr FZ1 je mal bol "športna" drža, če se temu lahko tako reče, je trša (zic, vzmetenje). Sopotnica? Moja se neki pritožuje, da ji v kolena piha :hmm: Menda jo leta dajejo :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to razlika med FZS600 in FZ6 al kaj (sodeč po tvojem vprašanju) hehehe. FZ6 in FZ1 pa itak ne moreš primerjat :whistle: . Pr FZ1 je mal bol "športna" drža, če se temu lahko tako reče, je trša (zic, vzmetenje). Sopotnica? Moja se neki pritožuje, da ji v kolena piha :hmm: Menda jo leta dajejo :evilgrin:

:angry: , :nono: niso leta to je neki s fejzrco tvojo. Moram fehtat bagiota da me zapele da vidim kak je njegova :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak da se mal otopli zunaj...bojo manj kosti bolele:P

@rogisisi: če razmišljaš da šaltaš iz FZ6 na FZ1, ne razmišljaj več in to naredi. Tudi sopotnica ti bo hvaležna. No mogoče bi bla bol z kakim FJR ampak....sj ti voziš, ne ona :P

Aja, kar se pa veternih zadev tiče....isti šmoren pr eni in drugi...v osnovi je itak naked z masko napopano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rogisisi: če razmišljaš da šaltaš iz FZ6 na FZ1, ne razmišljaj več in to naredi.

@Frips a menjaš bat za bat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja boljsa polovica se nic ne pritozuje nad udobjem;v primerjavi z Z750S je bolj udoben pravi. Drza je meni ful udobna, za dolge fure ful primerna, vetrna zascita pa mi tudi odgovarja;je pa res,da nisem glih velikan.

@Frips - Moja nic ne pravi,da bi ji kaj v kolena pihalo,tako,da bo verjetno tvoja res malce v leta prisla :evilgrin:

@Lara - bagiotova se fajn pelje, se cohat z tackami po tleh se je naucil;edino njegova boljsa polovica je malce jamrala nad stilom in hitrostjo voznje.

Mogoce bi moral Frips dat poloklep dol in bo manj pihalo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: , :nono: niso leta to je neki s fejzrco tvojo. Moram fehtat bagiota da me zapele da vidim kak je njegova :evilgrin:

Ko boš mela željo,sam povej,na srečo sem moški z mehkim srcem in ženski (vedno) ugodim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš mela željo,sam povej,na srečo sem moški z mehkim srcem in ženski (vedno) ugodim :rolleyes:

To moram pa Tanji pokazat :lol1::whistle:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To moram pa Tanji pokazat :lol1::whistle:;)

Hahaha to bo sranje,bo hotla na vsako furo z mano :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rogisisi: če razmišljaš da šaltaš iz FZ6 na FZ1, ne razmišljaj več in to naredi. Tudi sopotnica ti bo hvaležna. No mogoče bi bla bol z kakim FJR ampak....sj ti voziš, ne ona :P

PREŠALTANO :kva2: .Sopotnica bo pa potrpela,sicer pa ni tako hudo na zadnjem sedežu.(upam)

L.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rogisisi: če razmišljaš da šaltaš iz FZ6 na FZ1, ne razmišljaj več in to naredi. Tudi sopotnica ti bo hvaležna. No mogoče bi bla bol z kakim FJR ampak....sj ti voziš, ne ona :P

PREŠALTANO :kva2: .Sopotnica bo pa potrpela,sicer pa ni tako hudo na zadnjem sedežu.(upam)

L.P

:worship:

Glede zadnjega sedeža....moja se nič ne pritožuje...še celo pravi, da jo kasnej začne tazadna bolet kot pa pri starem tisočaku.

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha to bo sranje,bo hotla na vsako furo z mano :unsure:

Ma neu ji reku nič bat, js mam preduge noge za zadnji zic tk da..se bom kr sama vozla, midva se bova pa že zmenla bagio mimo foruma :winkiss: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!