Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Kak pa tebi špila....Sem slišal neki, da kaže z "zamikom"

Meni se nic ne dela...cakam na otoplitev ter na osebno svetovanje g. Bagia pri montazi:whistle:

P.S. db-killer je ze na poti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še eno vprašanje za tiste, ki imate after market izpuhe na FZ1...kakor sem opazil ima večina Akrapota :devil: ...zanima me, če ste pred nakupom naredili kako ''raziskavo'' ali ste se takoj odločili za Akrapota :? ...sicer mi je Akrapo najbolj pri srcu, ker je naše gore list in kakovost ni vprašljiva, mi je pa nekako vizualno predolg :eek: ...ko bi vsaj izgledal, kot na FZ1 Abarth, potem sploh ne bi bilo vprašanja, ampak sedanja verzija mi res ne potegne :doze: ...razmišljal sem še o LeoVince GP Pro in Mivv Suono, ki sta mi vizualno veliko lepša in nenazadnje tudi cenejša...me pa zanima, če ima kdo kake informacije glede teh izpuhov...predvsem v smislu poslabšanja zmogljivosti motorja ipd...namreč, bral sem že test izpuhov, v katerem so od skupno 12 izpuhov, samo 4 izboljšali zmogljivosti, pri 6 ni bilo kaj veliko razlike v +, 2 pa sta zadevo celo poslabšala... :hmm:

Hvala za info :worship:

lp

post-2086-1236024690_thumb.jpg

post-2086-1236024711_thumb.jpg

post-2086-1236024741_thumb.jpg

post-2086-1236024762_thumb.jpg

post-2086-1236024818_thumb.jpg

post-2086-1236024878_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še eno vprašanje za tiste, ki imate after market izpuhe na FZ1...kakor sem opazil ima večina Akrapota :devil: ...zanima me, če ste pred nakupom naredili kako ''raziskavo'' ali ste se takoj odločili za Akrapota :? ...sicer mi je Akrapo najbolj pri srcu, ker je naše gore list in kakovost ni vprašljiva, mi je pa nekako vizualno predolg :eek: ...ko bi vsaj izgledal, kot na FZ1 Abarth, potem sploh ne bi bilo vprašanja, ampak sedanja verzija mi res ne potegne :doze: ...razmišljal sem še o LeoVince GP Pro in Mivv Suono, ki sta mi vizualno veliko lepša in nenazadnje tudi cenejša...me pa zanima, če ima kdo kake informacije glede teh izpuhov...predvsem v smislu poslabšanja zmogljivosti motorja ipd...namreč, bral sem že test izpuhov, v katerem so od skupno 12 izpuhov, samo 4 izboljšali zmogljivosti, pri 6 ni bilo kaj veliko razlike v +, 2 pa sta zadevo celo poslabšala... :hmm:

Hvala za info :worship:

lp

Ma za moje pojme ja akrapo zakon pa še dobr se sliši in zgleda :naughty: Pa mal lepše švase nardijo k na unih tvojih videnih slikah! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@flero: sam sem se spogledoval z Mivvom in Leotom factory. Na koncu se odločil za akrapota samo zaradi možnosti plačila. Ni se mi dalo dati xxy € na enkrat :D

Kar se perfomanc tiče....Od teh treh, bilo katerega daš gor, ne boš čutil ne vem kakšne razlike. Po moje......

Ps.: Aja, ker imam oklepe, mi je mali ror deloval premali :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me veseli,da si zadovoljen z prikazovalnikom :whistle:

sem sem :grim ... saj boš ti tudi :P

@Frips.. zdj ko si doktoriral iz polistra... a boš tudi stranske plastike za FZ-1 začel delat ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem predelal nosilec tablice, sedaj pa imam en problem. Kupil sem nove smernike(21W) in ko sem preizkusil delujejo, samo če pa prižgem vse štiri pa včasih vse skupaj ugasne(smerniki). Sem nato ugotovil da je to zato, ker so original 10W in so ti sedaj premočni. Sem gledal za druge žarnice, pa sem našel samo BAY9s - 21W in BAX9s - 6W, ali obstaja takšna 10W?

Oziroma kaj naj naredim, bom moral spet kupiti druge smernike, drugače verjetno lahko pokurim rele? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: No mi je bilo mau tečno čez vikend in mausem se igral s pokrovom zadnega zica. Mogoče pa dobr zgleda :P

post-498-1234804802_thumb.jpg post-498-1234805053_thumb.jpg

vidim da ti gre hudičevo dobro od rok tole ustvarjanje!!!!!!! a bi se dal nardit tudi to plastiko okrog zadnjega sedeža?????? samo js mam nakeda!!!!!! če je možno seveda???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6W dej noter pa bo

Saj bom poskusil, a se bojim da bo premalo(W) in da bodo smerniki hitreje utripali, oz. ne bodo pravilno delovali. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bom poskusil, a se bojim da bo premalo(W) in da bodo smerniki hitreje utripali, oz. ne bodo pravilno delovali. :hmm:

Verjetno bodo res hitreje utripale. Probaj najprej eno po eno pa boš videl. Drugače pa previješ rele v kolikor se da odpreti, da bo pravilno deloval. Jaz sem enega na avtu pa je blo BP. Probaj pa boš videl, še prej pa malo pobrskaj za žarnicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se doma narest,ce si vsaj malo mojstra.

Akrapo sound je super, brez db killerja skoraj malenkost preglasen;sam uporabljam malce vecji db killer kot je originalen pa je zadeva glih ok. Z original db killerjem je zvok ziher boljsi kot original;z originalom do 5000 RPM samo nekaj piska.

Po nekaj prevoženih kilometrih mi je akrapo brez db-killerja res malenkost preglasen. Sem dal db-killer not, pa je pretih sedaj.

Ko sem gledal ta db-killer se mi zdi da ne bi spravil noter okrogle cevi z večjim premerom. Edino bi bila varjanta, da bi dolžino cevi skrajšal in bi tako bil auspuh glasnejši, samo ne vem za koliko in če bo to imelo velik vpliv na motor. Imam še power commander in mapo za akrapoviča brez db killer-ja, bi potem mogo naložit mapo z db-killerjem, ali to nima nekega jakega vpliva?

Bi lahko prosim dal vuk76 kakšno sliko od tvojega predelanega db-killerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Vuka dbkiller imam jaz trenutno. Ko pridem domov, slikam in dam sem.

Je pa zvok res nekaj vmes....mi lajk it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne krajšaj cevke v db killerju,ker ne dobiš nič glasnejši ispuh preverjeno!!

Pomaga edino večji fi cevke! :naughty:

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne krajšaj cevke v db killerju,ker ne dobiš nič glasnejši ispuh preverjeno!!

Pomaga edino večji fi cevke! :naughty:

'Bormasino' v roke, okrogli nastavek za poliranje ali brusenje v roke in gasa :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj prevoženih kilometrih mi je akrapo brez db-killerja res malenkost preglasen. Sem dal db-killer not, pa je pretih sedaj.

Ko sem gledal ta db-killer se mi zdi da ne bi spravil noter okrogle cevi z večjim premerom. Edino bi bila varjanta, da bi dolžino cevi skrajšal in bi tako bil auspuh glasnejši, samo ne vem za koliko in če bo to imelo velik vpliv na motor. Imam še power commander in mapo za akrapoviča brez db killer-ja, bi potem mogo naložit mapo z db-killerjem, ali to nima nekega jakega vpliva?

Bi lahko prosim dal vuk76 kakšno sliko od tvojega predelanega db-killerja.

Fotke bo dal Frips gor;drgac pa moj db-killer nic predelan, le izhod je malce vecji;namesto 32mm je ta 38mm. Drgac je original Akrapovicev izdelek, z na zalost temu primerno ceno, cc. 50 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko

Levi je original (krajšan....butl :D), desni je od Vuka z večjim fi-jem.

post-498-1236629410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko

Levi je original (krajšan....butl :D), desni je od Vuka z večjim fi-jem.

post-498-1236629410_thumb.jpg

E super hvala, me pa zanima, če morem cev tudi zvit tak ko je original, al lahko dam kar ravno. Pa kje jo naj kupim (rostfraj mibra)?

Al bi bilo mogoče, da bi jaz dal mojega v predelavo strokovnjaku, ko že ima izkušnje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš originalnega kaj predelavat... Bo treba kar novega kupit, ali pa sam naredit.

Cev mora bit zavita, ker ga z ravno ne boš noter dobil.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info. Bom povprašal pri zastopnikih za akrapovič za točno ceno.

Drugi se vozite brez ali z db killerjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info. Bom povprašal pri zastopnikih za akrapovič za točno ceno.

Drugi se vozite brez ali z db killerjem?

Kolko sem ja spraseval so me samo cudno gledali;narocil sem ga od tu:Akra-Shop . Posljejo na svoj stroske, brez postnine.

Brez db-killerja na Hrvaskem, z db-killerjem pa drugod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez poštnine? Men tam na strani zračuna 10€ poštnine?!

Meni so poslali brez postnine obe posiljki,ki sem jih narocil;mozno,da so zdaj z novim letom kaj spremenili. Jaz sem to se lani narocal.

EDIT: Jp,res so spremenili...prej pri placilu vnaprej(vorkasse) ni bilo postnih stroskov;zdaj velja to ssamose za Nemcijo.

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!