Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

:hmm: No mi je bilo mau tečno čez vikend in mausem se igral s pokrovom zadnega zica. Mogoče pa dobr zgleda :P

post-498-1234804802_thumb.jpg post-498-1234805053_thumb.jpg

Kje si kupil pokrov zadnjega zica in cena?

Mogoče bi ga mel tud js!icon6.gif

(dober si reku,da še ni konc predelav!)

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pa ni kupljen....ročno delo....cena? Neprecenljivo :P

Oprosti na zmoti!

Pa saj veš da ma vsaka stvar svojo ceno!icon6.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta konec tedna, gre še en v izdelavo, pa bomo vidli kako bo izpadel. Če bo ok, se lahko zmenimo kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta konec tedna, gre še en v izdelavo, pa bomo vidli kako bo izpadel. Če bo ok, se lahko zmenimo kaj :D

Če boš že delav enga,bi blo najbolš da kar dva pa maš (mam) rešen! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo težko...al pa tudi ne:P Eko material je doma, nosilci pa grejo počasi v štanco.

Menda bom spacal kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips... a si spacal pokrov... me prav zanima, kako bo izgledal... da ne bom svojega dol vrgu in ga od tebe naroču :rolleyes:

Prikazovalnik prestav montiran ... testiranje bo verjetno vsaj enkrat preko vikenda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frips... a si spacal pokrov... me prav zanima, kako bo izgledal... da ne bom svojega dol vrgu in ga od tebe naroču :rolleyes:

Prikazovalnik prestav montiran ... testiranje bo verjetno vsaj enkrat preko vikenda :naughty:

Halo! Kje si kupil prikazovalnik prestav? Koliko si dal in kako se to montira? Imaš morda kakšno slikco kako izgleda?

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem, mi je časa zmanjkal včeraj, tako da potem nisem nadaljeval.

@Demon: vse o prikazovalniku imaš par strani nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem, mi je časa zmanjkal včeraj, tako da potem nisem nadaljeval.

@Demon: vse o prikazovalniku imaš par strani nazaj.

Hvala, sem že našel! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav vsi motoristi!!!!!! rabim vrhnjo plastiko okrog zadnjega sedeža za FZ1N letnik 2007. če bi kdo vedel za kakšno informacijo, o kakšni rabljeni(lahko je poškodovana) ali kakšni poceni varianti(cena nove je 340 evrov) sem pa veliko prebral po tej temi od plastike in karbona, pa sn zasledil kar nekaj pohval glede enega mojstra Janija iz Jesenic, da izdeluje te plastike iz poliestra, zasledil sem pa samo eno tel št.od njega pa še ta ne obstaja, ko sem probal poklicat(041 813-443)!!! ker se mi zdi cena nove plastike absolutno preveč, bi bil zelo hvaležen za bilokakšno informacijo glede tega mojstra iz jesenic ( ime, priimek, naslov ali telefonska številka, internetna stran - če jo ima) ali celo kakšna informacija o kakšnem drugem mojstru za te stvari, pri katerem bi se dalo kaj takšnega nardit.

zelo bom hvaležen za bilokakšno informacijo!!!!

hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, pokrov je iz kalupa zunaj, še obdelat malo, nosilce naredit, farbat in gasa :)))

post-498-1235980858_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr... lepo zgleda :worship: ... mislim, da boš imel največ problemov pri izdelavi vpenjanja :unsure: .. vsaj pri meni se je pokazalo, da je notranjost vpenjanja velik problem...

zdj pa kr začni s serijsko proizvodnjo ... :lol1:

p.s.

nekdo me je spraševal, kdo mi je vgradil prikazovalnik prestav ... meni ga je namontiral Jure Primec... cena? ... ne vem, ker je še nekaj stvari zraven naredil... najbolje bo, da se sam dogovoriš.... mislim, da ga ni tako preprosto namontirat ... men dela SUPER :OK:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, pokrov je iz kalupa zunaj, še obdelat malo, nosilce naredit, farbat in gasa :)))

post-498-1235980858_thumb.jpg

Ti si nas heroj...kul zgleda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U matr... lepo zgleda :worship: ... mislim, da boš imel največ problemov pri izdelavi vpenjanja :unsure: .. vsaj pri meni se je pokazalo, da je notranjost vpenjanja velik problem...

zdj pa kr začni s serijsko proizvodnjo ... :lol1:

p.s.

nekdo me je spraševal, kdo mi je vgradil prikazovalnik prestav ... meni ga je namontiral Jure Primec... cena? ... ne vem, ker je še nekaj stvari zraven naredil... najbolje bo, da se sam dogovoriš.... mislim, da ga ni tako preprosto namontirat ... men dela SUPER :OK:

me veseli,da si zadovoljen z prikazovalnikom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni moj od Acumen-a dela kot urca iz dežele sira :worship: ...točno in brez zamika...ni pa tako fancy kot od Vuk-a :naughty: ...Vuk kolk je bilo na koncu sezone narejenih km z M3 :hmm: ...pa thx za info...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa tebi špila....Sem slišal neki, da kaže z "zamikom"

Res dela z zamikom ampak recimo pol sekunde,kar ni veliko!Prestavo pa zazna nad 1500 obratov,

pod je pa črtica.Mislim da dela odlično,razen v soncu se malo slabše vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, pokrov je iz kalupa zunaj, še obdelat malo, nosilce naredit, farbat in gasa :) ))

post-498-1235980858_thumb.jpg

Super ti je ratal,ko ga boš dal barvat je pa najbolš da bo grafitne barve! :naughty:

Poznam dva ki rabita takšne barve!!icon6.gif

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike pebje..se bomo zmenli. Samo, da se malo otopli zunaj, ker me v garaži zebe, ko to packam :whistle:

PS.: En rdeč se mi nekje valja po garaži. Maus, a pogrešaš kaj? :hmm: Zdj pa dost o tem, ker se bomo morali prestavit v drugo temo. Bo stric Ice jezen.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!