Skoči na vsebino

Yamaha FZ 1


lederman

Priporočene objave

Pozdravljeni FZ1raši, odločil sem se prodati mojega novega Bandita in kupiti FZ1 N white, ki sem jo videl na netu. Zanima me ali je dobavljiv za slo trg, ker nisem še zasledil, da bi jo kdo imel pri nas. Trenutno zame najlepši motor, na splošno pa na tem forumu nihče ni napisal nič slabega o njem.

Lp

:naughty: post-19046-1226943386_thumb.jpg

B-king :naughty:

post-532-1226957353_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce slucajno koga zanima prikazovalec prestav custom made za FZ1N & FZ1 Fazer: KLIK

Jaz si mislim zadevo v kratkem narocit, tako,da ce je kdo zainteresiran naj javi in si lahko razdelimo stroske postnine.

še to mi manjka... itak skoz u prvi vozm... sj se ne smeš nikjer več kot 130 peljat :naughty:

moram pa priznat, da ne zgleda slabo, še posebno, ker so cifre v rdeči barvi.. paše k motorju :lol1:

mogoče bi pa dal še to, zakaj pa ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to mi manjka... itak skoz u prvi vozm... sj se ne smeš nikjer več kot 130 peljat :naughty:

moram pa priznat, da ne zgleda slabo, še posebno, ker so cifre v rdeči barvi.. paše k motorju :lol1:

mogoče bi pa dal še to, zakaj pa ne :whistle:

Zaenkrat sva dva fiksna interesenta....kaksna dva ali tri tedne se bom pocakal, potem pa stopimo v akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce slucajno koga zanima prikazovalec prestav custom made za FZ1N & FZ1 Fazer: KLIK

Jaz si mislim zadevo v kratkem narocit, tako,da ce je kdo zainteresiran naj javi in si lahko razdelimo stroske postnine.

Zadeva je prav simpatična :OK: - res lepo narejeno...hmmm , če boš res počakal z naročilom se zna zgoditi da se pridružim (morambožičkupisat)...samo montaža pa ne izgleda ravno najbolj enostavna :naughty: .

A lahko prosim napišeš v tej temi, kakšen dan preden boš naročil ?

Hvala in lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je prav simpatična :OK: - res lepo narejeno...hmmm , če boš res počakal z naročilom se zna zgoditi da se pridružim (morambožičkupisat)...samo montaža pa ne izgleda ravno najbolj enostavna :naughty: .

A lahko prosim napišeš v tej temi, kakšen dan preden boš naročil ?

Hvala in lp,

Z

Res bom pocakal z narocilom,taksen je dogovor. Meni je Bozicek ze odpisal da pride 29.11.08.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res bom pocakal z narocilom,taksen je dogovor. Meni je Bozicek ze odpisal da pride 29.11.08.

Vse tole mi zgleda zlo fajn, samo sem pa malo skeptičen glede montaže :unsure: Al bi to mogu znat vsak malo bol vešč avtoelektričar?

Drugače se pa zanimam za tole zadevo (prikazovalnik prestav, bencina,...)

post-18175-1227042295_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse tole mi zgleda zlo fajn, samo sem pa malo skeptičen glede montaže :unsure: Al bi to mogu znat vsak malo bol vešč avtoelektričar?

Drugače se pa zanimam za tole zadevo (prikazovalnik prestav, bencina,...)

Ta prikazovalnik je tudi naredil eden izmed forumasev na fazerforum.de

Meni bo montiral kolega ,ki se spozna na te zadeva (a ne m@dness :whistle: ) oz. nekak bova z skupnimi moci ze spravla zadevo v pogon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nekaj bomo že spravli skup. če pa nama po 8 urah ne rata ga pač z bencinom polijema pa zažgema..

pol maš vsaj izgovor da greš po r1 ki ima že serijsko ta prikazovalnik :kva2: hec, hec hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali power commader iz FZ6 paše na FZ1? Konektorji kolikor sem uspel videt so isti, vsaj eden.

Paše!

lp

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da fazer ima 6 prestav :naughty: . T o cukanje bi rešil power commander in akrapovič ispuh z vgrajenim db-killerjem?

Sicer nemščine ne vem najbolje, bom pa uporabo google translate :worship:

Hvala za hiter odgovor, prosim še za kakšno mnenje.

Prva stvar, ko kupuješ je, da prebereš celotno temo o motorju, ki ti je všeč. Če bi prebral celotno temo o FZ1 (pa je verjetno nisi), bi dobil odgovore na svoja vprašanja. Za začetek preberi osmo in deveto stran teme o tem motorju, še boljše pa vse strani in potem sprašuj!

lp

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paše!

lp

Ankh

:kva2:

A je treba kake žice prestavt al paše direkt? Bo treba kako žrtev dobit. @Fripsi ... :grrr :grim :grim

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tud rabu Powerja :unsure:

pa tudi pr montaži prikazovalnika bom moral komu za pijačo dat :whistle:

HEEEEEELP MEEEEEEEEEEE ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tud rabu Powerja :unsure:

pa tudi pr montaži prikazovalnika bom moral komu za pijačo dat :whistle:

HEEEEEELP MEEEEEEEEEEE ...

Mas premalo konjickov???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas premalo konjickov???

nimam premalo, hvalu bi se rad, da jih imam 180 :lol1:

ma klinc, ko bom vse zrihtu, bom prodal ... ker po predvidoma konc naslednega leta že okol 70 K narjenih :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

A je treba kake žice prestavt al paše direkt? Bo treba kako žrtev dobit. @Fripsi ... :grrr :grim :grim

Ka mi šenkaš Powerja? ;D

Lahk sprobamo pri meni...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam premalo, hvalu bi se rad, da jih imam 180 :lol1:

ma klinc, ko bom vse zrihtu, bom prodal ... ker po predvidoma konc naslednega leta že okol 70 K narjenih :closedeyes:

Dobra kilometrina :worship: . Power Commander vedno prav pride, ce mas kaksne 'predelave' na mopedu. Je pa res,da si z PCjem in kaksnim test runom na dynotu lahko prilagodis krivuljo podajanja moci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra kilometrina :worship: . Power Commander vedno prav pride, ce mas kaksne 'predelave' na mopedu. Je pa res,da si z PCjem in kaksnim test runom na dynotu lahko prilagodis krivuljo podajanja moci.

Men se je tudi poraba zmanjšala, k sem odstanu katalizator in velik bolj zvezno vleče. Skratka zadovoljen :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra kilometrina :worship: . Power Commander vedno prav pride, ce mas kaksne 'predelave' na mopedu. Je pa res,da si z PCjem in kaksnim test runom na dynotu lahko prilagodis krivuljo podajanja moci.

pa kaj je možno da so vsi power commanderji enaki ali je za vsak model posebej, recimo da vzameš commander za hondo in ga vržeš v yamaho??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je možno da so vsi power commanderji enaki ali je za vsak model posebej, recimo da vzameš commander za hondo in ga vržeš v yamaho??

Konektorji skor sigurn ne bodo pasal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!