Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Tud sam bi si omislil kakšen nov mobitel, izbiram pa med Nokio in Sonyericssonom. Od Nokije mi je v uč padla E52, ki ima menda super baterijo. Cena pa je omejena nekje max na 150€ za podaljšanje naročniškega razmerja. E52 ima v bistvu vse kar rabim. Niso mi všeč drsni telefoni, razen tisti pri katerih je spodaj skrite cela tipkovnica N97, X2, X10, Satio, Vivaz, E75. Rad bi imel tudi čim manjše sar sevanje. Razmišljam da bi tel uporabil mogoče tudi kot "garmin" za na skuter. Kaj priporočate? PS. Če ima kdo sklenjemn paket povezani 44 oz 77 in novega telefona ne rabi še kakšno leto ali dve mi lahko javi, da ne porabim preveč denarja za nakup.

Tudi sam sem se zagledal v E52, vendar sem na forumih prebral, da je z njo dosti problemov. Slaba baterija (baje zdrži le 1 dan) hreščanje zvočnika, izguba signala,... Sicer naj bi bili zdaj boljši modeli, vendar vseeno ne zaupam najbolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa že ceu dopoudne kliče en Low Battery ... pomoje iz Amerike kliče :?

Nikar ne dviguj ali prčkaj po telefonu, sicer bo še pogosteje klical :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo kakšne izkušnje z Cookijem K 500 od LG?

Jst mam LG KF 750 pa nism nevemkaj navdušen nad njim. Prej sem mel skoz Ericssone pa so mi bli velik boljši v vsem.

Baterija ne zdrži več kot dva dni, ekranček je prej mali kot velik, na soncu se skorajda nič ne vidi nanj, ker se blešči, original

brskalnik za internet je obupno počasen (Opera dela super), fotoaparat 5.0 kakovost slik slaba pa še bi lahko našteval...

U glavnem ne priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj izkušenj z nokio5230 ali SE Elm? Kolebam med tema dvema, predvsem zaradi dokaj ugodne cene. Kateri se po izkušnjah bolj obnese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kateri telefon bi priporočali za 150evrov...rabljen ali preko itak đabesta....gledal sem nekaj xperio x1 sony....prej sem imel omnio, p1 itd...nokio e71

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kaj izkušenj z nokio5230 ali SE Elm? Kolebam med tema dvema, predvsem zaradi dokaj ugodne cene. Kateri se po izkušnjah bolj obnese?

Tudi jat se zanimam za nokio 5230. TAko da me zanima kakšne izkušnje imate ali vsaj mnenje.

Zdaj imam Lg in sem zadovoljen z njim le baterija se že počasi poslavlja, pa nič za to saj je že star.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

zanima me če kdo fura ericssona VIVAZ, predvsem dejanska kvaliteta slik in HD posnetkov v praksi. hvala. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ima kdo kakšno nokio n96 ali pa n95 8gb za prodat po normalni ceni slučajno?

LP

Cao imam nokino n95 8gb v občasno nedelujočem stanju... - namreč kličoče osebe se občasno ne sliši. Telefon je padel tudi na tla, ni pa razbit. Kupljena je bila v Mobitelu... zadne pol leta ni v uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cao imam nokino n95 8gb v občasno nedelujočem stanju... - namreč kličoče osebe se občasno ne sliši. Telefon je padel tudi na tla, ni pa razbit. Kupljena je bila v Mobitelu... zadne pol leta ni v uporabi.

lepo da si iskren, samo jest se kr spoznam na te nokie in če zvočnik občasno dela bo kmal prenehal delat, original je 20eur neoriginal pa dost canej samo je treba naročat iz tujine, tako da hvala bom probal kej druzga najdt

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

se da kako še zmanjšati glas na bkuetooth slušalk, če je na slušalki in aparatu najmanjši glas ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da si iskren, samo jest se kr spoznam na te nokie in če zvočnik občasno dela bo kmal prenehal delat, original je 20eur neoriginal pa dost canej samo je treba naročat iz tujine, tako da hvala bom probal kej druzga najdt

LP

Zvočnik pride iz ebaya 5funtov z orodjem za menjavo vred :D, tako da telefon se defenitivno splača kupit. Sem ga nameraval jaz uzet, pa je nekaj prišlo vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da kako še zmanjšati glas na bkuetooth slušalk, če je na slušalki in aparatu najmanjši glas ?

Ne, razen, če si daš še vato v uho.

Hočeš rečt, da ti je najbolj potihem še vedno preglasno?

Meni je včasih najbolj naglas še vedno pretiho ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da kako še zmanjšati glas na bkuetooth slušalk, če je na slušalki in aparatu najmanjši glas ?

ja, ugasni telefon.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Nokia 6700 Clasic ima priklop za slušalke preko micro USB priklopa. Zanima me kje dobit adapter iz microUsb na 3.5 priklop? Mogoče kakšen link?

Micro in mini usb ni enako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nokia 6700 Clasic ima priklop za slušalke preko micro USB priklopa. Zanima me kje dobit adapter iz microUsb na 3.5 priklop? Mogoče kakšen link?

Micro in mini usb ni enako?

Tuki sem najdu neki --> http://www.amazon.co.uk/Headphone-Adaptor-Classic-XYLO-Accessories/dp/B002Q0JOZ4

micro in mini sta različne velikosti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je včasih najbolj naglas še vedno pretiho ...

...temu se reče: preveč masla v uhu ... :slap: joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, razen, če si daš še vato v uho.

Hočeš rečt, da ti je najbolj potihem še vedno preglasno?

Meni je včasih najbolj naglas še vedno pretiho ...

sem zamenjal za drug aparat, nokia prizvod

oni samsung je bil bolj tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje. a kdo slučajno ve kje bi lahko odklenil sony ericsson x10 xperio mini. je namreč zaklenjena, ker je bila kupljena v avstriji. a kdo ve kdo bi lahko to naredil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. a kdo slučajno ve kje bi lahko odklenil sony ericsson x10 xperio mini. je namreč zaklenjena, ker je bila kupljena v avstriji. a kdo ve kdo bi lahko to naredil?

LP

Če se ne motm...je tm nasproti hotela Leva v Ljubljani ena taka trgovina k ti odklepajo telefone ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!