Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


Priporočene objave

Evo, da vas mal zrajca, vam prpopam tle dva filmčka, posneta z danes Samsung Omnia HD (i8910) v HD resoluciji 1280x720

vsem motoristom dobro poznane kačje ride  :whistle::whistle:

KLIK

in

KLIK

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relativno dobra resolucija in kvaliteta videoposnetka, ki ga je zmožen posnet navden mobilnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Relativno dobra resolucija in kvaliteta videoposnetka, ki ga je zmožen posnet navden mobilnik :)

Bl švoh je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislite da se v londonu bol splača kupt fone a la iphone 3g, Sony Ericsson w955, xperia kt pa pr nas v slo?

nebo problem z odklepanjem fonov?

grem nasledni tedn tja pa me zanima če naj vzamem tadebelo denarnco al ne : ))

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iphone bi jaz na tvojem mestu šel iskat v Italijo, samo zato, ker so iTelefoni tam že odklenjeni in nimaš problemov z nadgrajevanjem in morebitnimi turbosim karticami...

Cene:

->8 Gb -> 499€

->16 Gb -> 569€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iphone bi jaz na tvojem mestu šel iskat v Italijo, samo zato, ker so iTelefoni tam že odklenjeni in nimaš problemov z nadgrajevanjem in morebitnimi turbosim karticami...

Cene:

->8 Gb -> 499€

->16 Gb -> 569€

kolikor mi je znano, so vsi Iphoni zaklenjeni na operaterja....lahko ti jih nekdo "odklene" ampak samo do prve nadgradnje.....potem se čudežno nazaj zaklenejo na operaterja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim en GSM, cenovno do 500€ ali malo več. Nujno mora imeti WLAN, pa SSH client in te zadeve se morajo dat namestit. Kakšni predlogi s strani mobi navdušencev :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim en GSM, cenovno do 500€ ali malo več. Nujno mora imeti WLAN, pa SSH client in te zadeve se morajo dat namestit. Kakšni predlogi s strani mobi navdušencev :hmm: ?

Nekaj z Windows Mobile? HTC Diamond, HTC Touch Pro, HTC HD, SE Xperia,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj za tako ceno ni ravno razlike... lahko ti samo svetujem cesa NE vzet... blackberry strom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj najbrz je s5 odvisno od serije....ampak tisti ki jih poznam, jim ne dela vec touchscreen, enmu se je stvar tok grela da je ni mogoce drzat v roki....no, take poporodne tezave. naslednje serije najbrz ne bojo tok.....poporodne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj najbrz je s5 odvisno od serije....ampak tisti ki jih poznam, jim ne dela vec touchscreen, enmu se je stvar tok grela da je ni mogoce drzat v roki....no, take poporodne tezave. naslednje serije najbrz ne bojo tok.....poporodne... :D

Moj kolega ga ima in je zelo zadovoljen-je pa imel že prej blackbery tak,da...Kar se mene tiče je prvi touchscreen,ki je kolkr tolk uporaben.Omogoča,da se z dotikom premikaš.Da izbereš pa moraš pritisnit!

@bikez jaz bi vzel nokijo e73 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa en problem, ko hočem poslat sms mi napiše pošiljanje neuspelo, poskusite kasneje.

Kako se da to rešt? Čudno pa je da mi mms in net dela. Se da na netu kje dobit nastavitve. Je pa Nokia 6021.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa en problem, ko hočem poslat sms mi napiše pošiljanje neuspelo, poskusite kasneje.

Kako se da to rešt?

center za pošiljane sporočil-nimaš prave cifre-mobitel ima 0038641001333

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa en problem, ko hočem poslat sms mi napiše pošiljanje neuspelo, poskusite kasneje.

Kako se da to rešt? Čudno pa je da mi mms in net dela. Se da na netu kje dobit nastavitve. Je pa Nokia 6021.

Pokličeš center za pomoč uporabnikom, klic je brezplačen, in ti bodo pomagali odpraviti vse težave ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor mi je znano, so vsi Iphoni zaklenjeni na operaterja....lahko ti jih nekdo "odklene" ampak samo do prve nadgradnje.....potem se čudežno nazaj zaklenejo na operaterja

http://support.apple.com/kb/HT1937

Tukaj si poglej, za Italijo ni kljukice v polju "LOCKED TO CARRIER"

Drugače pa za tiste ki so zaklenjeni obstaja odklep za 2.2FW in modem FW 2.28 lahko se tudi nadgradi na 2.2.1, ampak se ne sme nadgraditi modem FW-ja na 2.30, če se ga nadgradi na 2.30 še obstaja možnost downgrada ampak le če imaš bootloader 5.8 ;)

ma kiri tu iphone 3g alpa xperio?

bi me zanimalo nekj stvari

Iphona mam kaj te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa za tiste ki so zaklenjeni obstaja odklep za 2.2FW in modem FW 2.28 lahko se tudi nadgradi na 2.2.1, ampak se ne sme nadgraditi modem FW-ja na 2.30, če se ga nadgradi na 2.30 še obstaja možnost downgrada ampak le če imaš bootloader 5.8 ;)

hahahah respect :D tole sm mogu 2x prebrat lol :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

1.

mogoče kdo ve kolko stane 1 gb prenosa podatkov v mobitelovem 3g omrežju?

------------------------------------------------------------------

2.

kaj morem naredit če si kupim odklenjen telefon in bi rad imel neomejen prenos podatkov na tem telefonu?

torej kupm rabljen iphone 3g in bi rad visel nonstop na internetu pa bi plačal fiksno ceno za internet.

------------------------------------------------------------------

3.

na prenosniku imam kartico za internet (sierra wireless (xyz)) in prek tiste plačujem fixno ceno za internet.

Ta kartica ima v sebi SIM kartico, preko katere se (po mojem) opravljajo storitve. Torej, če bi jaz tisto kartico dal v moj telefon bi imel neomejen prenos podatkov??

hvala vnaprej za odg.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

En problem.

Takorekoč čez noč mi ne dela več Wi-Fi. Naprava je HP 614c. Nastavitve routerja in telefon ostale nespremenjene. Telefon se tudi poveže na wi-fi in tudi pokaže, da je povezava s hišnim routerjem in omrežjem vzpostavljena, prav tako na službenem v pisarni, ko pa zaženem IE na windows mobile 6 pa napiše spodaj v vrstici stanja, conecting... locating... in pol javi da je connection lost. Sem pa tja celo DNS error...

Kašna ideja kko popravit zadevo? Prej mi je delalo popolnoma normalno pri istih nastavitvah. GPRS in EDGE in HSDPA oz nevem kako se use reče tem načinom prenosa podatkov delajo normalno preko mobitel prenos podatkov!

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kupu iphone, zj ga mam 3 dni... enostavno nevem kaj naj rečem...

ko MENI požere živce pol je res bed :S jutri gre od bajte pa grem nazaj na sony ericsson walkman serijo!!!!!!!!

500€ pa mi dajo zravn slušalke za 5€ pa kaj si ti ja fukjen :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!