Skoči na vsebino

Mobilni telefoni, GSM


gizmOkak

Priporočene objave

nabavil c6-01

pa me zanima keri etui je fajn da za njega

gre se pa zato da ga imam večinoma obešenega okrog vratu in ne bi rad de se velik drsa po ekranu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabavil c6-01

pa me zanima keri etui je fajn da za njega

gre se pa zato da ga imam večinoma obešenega okrog vratu in ne bi rad de se velik drsa po ekranu

Jaz imam za C5-03 kar nohavičko kupljeno v Sparu. Ima tudi vrvice in si lahko daš okoli vratu oz. jih vzameš ven kot v mojem primeru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Android ali Windows7 mobile smart phone,kaj bi vi vzeli?

Konkretno meni je važno,da ima wi-fi,gps in blutooth s prenosom avdio zvoka na BT slušalko.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa je ta nedrapna folija ?

če kupiš univerzalno in jo "vrežeš" na displey

ima kdo izkušnje s tem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kateri program za predvajanje glasbe uporabljate na svojih Nokiah? Sam imam C5-03 in bi potreboval nek predvajalnik, za katerega bi lahko naredil playlisto že na računalniku. Je to sploh mogoče oz. ali to omogoča že original predvajalnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri program za predvajanje glasbe uporabljate na svojih Nokiah? Sam imam C5-03 in bi potreboval nek predvajalnik, za katerega bi lahko naredil playlisto že na računalniku. Je to sploh mogoče oz. ali to omogoča že original predvajalnik?

To omogoča že original predvajalnik. Če pa najdeš kakšen dobr player za na mobitel, pa kr tle povej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To omogoča že original predvajalnik. Če pa najdeš kakšen dobr player za na mobitel, pa kr tle povej :)

S katerim programom pa potem narediš playlisto na računalniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim programom pa potem narediš playlisto na računalniku?

Bilokaterim. Winamp najbrž uporabljaš, sm playlisto shraniš v mapo kjer maš muzko in pol komplet kopiraš na telefon. Na telefonu odpreš playlisto in to je to. Vsaj jaz tako delam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilokaterim. Winamp najbrž uporabljaš, sm playlisto shraniš v mapo kjer maš muzko in pol komplet kopiraš na telefon. Na telefonu odpreš playlisto in to je to. Vsaj jaz tako delam.

No jaz sem delal malce drugače, zato pa ni delovalo. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

prodam nokia e7. za njo sem odstel na mobitelu 649 € brez paketa. na njo mam nezgodno zavarovanje placano ( 35 €).stara je dober 1. mesec. cena je 350€ da pa se zmenit. ni porajsana nikjer. je v etuiju. slike pridejo. ce je pa kdo zainteresiran pa mi naj napise PM(ZS).

lp rokv1054

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

prosim za nasvet - božiček je lani naši mali razvajeni princeski prinesel Nokio C2-02...

telefon je delal bp... vse dokler ga ni zadnjič priklopila na računalnik, da bi dol pobrala fotke.

od takrat dalje se ga kar naenkrat ne da več prižgat, niti se ne odziva, ko ga priklopiš na polnilec.

sem poskusila z vsemi, meni znanimi foram, a še vedno mrk. :wacko:

ps: mogoče zna bit kakšen problem tudi v tem, da ima naložene vse mogoče aplikacije in igrce, brez katerih ji živeti ni...

če slučajno kdo ve, kako bi se dalo v takem primeru reset narest, bi mi bilo v veliko pomoč...

...ker je božikeč izgubil račun, men pa se ne da zaradi garancije pregovarjat.

HVALA! :)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hard reset lahko narediš s kombinacijo tipk in na ta način prižgeš telefon(ti pa pobriše vse kar imaš na telefonu), kere tipke so za ta model ne vem, ponavadi pa pomaga pri teh zadevah(beri pri nokijah :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo druge kot dat telefon na servis saj se je telefon najverjetneje okužil z virusom pri downloadu igrc. Plus tega ne moreš narediti hard reseta ker se ti telefon ne prižge :)

Majo tudi drugi iste probleme :)

http://forums.techar...ces/1411732.htm

hvala za tole... sem upala, da se bo dalo kak bolj elegantno rešit, kot pa da po servisih hodim.

Hard reset lahko narediš s kombinacijo tipk in na ta način prižgeš telefon(ti pa pobriše vse kar imaš na telefonu), kere tipke so za ta model ne vem, ponavadi pa pomaga pri teh zadevah(beri pri nokijah :D)

res je... ne gre ker je telefon čist mrtev. :(

no, mogoče še to... kateri nokia servis priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za tole... sem upala, da se bo dalo kak bolj elegantno rešit, kot pa da po servisih hodim.

res je... ne gre ker je telefon čist mrtev. :(

no, mogoče še to... kateri nokia servis priporočate?

ufff .. končno ti je crknu, mi vsaj nauš težila več po telefonu :P .. priporočam ti, da ga sploh ne popravljaš. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim za nasvet - božiček je lani naši mali razvajeni princeski prinesel Nokio C2-02...

telefon je delal bp... vse dokler ga ni zadnjič priklopila na računalnik, da bi dol pobrala fotke.

od takrat dalje se ga kar naenkrat ne da več prižgat, niti se ne odziva, ko ga priklopiš na polnilec.

sem poskusila z vsemi, meni znanimi foram, a še vedno mrk. :wacko:

ps: mogoče zna bit kakšen problem tudi v tem, da ima naložene vse mogoče aplikacije in igrce, brez katerih ji živeti ni...

če slučajno kdo ve, kako bi se dalo v takem primeru reset narest, bi mi bilo v veliko pomoč...

...ker je božikeč izgubil račun, men pa se ne da zaradi garancije pregovarjat.

HVALA! :)

Če imaš nameščeno kakšno dodatno spominsko kartico v telefonu, jo odstrani in poizkusi vklopit brez nje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ufff .. končno ti je crknu, mi vsaj nauš težila več po telefonu :P .. priporočam ti, da ga sploh ne popravljaš. :P

hahaha, mausi... veš na kaj sem se spomila - a poznaš un vic: "Safeteeee, evo opet te na mobilni zove neki Low Battery!!! Već četvrti put!!!" ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš nameščeno kakšno dodatno spominsko kartico v telefonu, jo odstrani in poizkusi vklopit brez nje.

lp

res je bila, vzela ven... še vedno mrk :(

hvala vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, še vedno me zanima, če kdo ve za kakšen dober nokia servis?

lahko tud koga, ki se spozna in se s tem uvarja v okviru sive ekonomije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!