Skoči na vsebino

FJR aši


eMBe

Priporočene objave

Hvala!

Mal smo že prevozili in občutki so fenomenalni :notworthy:

V ponedeljek peljem na meritve plinov in homologacijo, potem pa bo treba še državi dat kar ji pripada (mamu ji... )

Bom pa tudi preventivno naredil servis.

Zato me zanima kakšno olje mi priporočate za motor in kakšno olje za kardan?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Jaz uporablam olje MOTUL 5100 ESTER (

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Mal smo že prevozili in občutki so fenomenalni :notworthy:

V ponedeljek peljem na meritve plinov in homologacijo, potem pa bo treba še državi dat kar ji pripada (mamu ji... )

Bom pa tudi preventivno naredil servis.

Zato me zanima kakšno olje mi priporočate za motor in kakšno olje za kardan?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Jaz uporablam olje MOTUL 5100 ESTER 10w40(VRHUNSKO ESTERSKO 4T OLJE Z ADITIVI ZA MENJALNIK) v kardanskem prenosu pa original olje za fjr 1300 drive shaft gear oil .V motorju na 10tkm. v kardanu pa 20tkm .Sveče pa uporabljam NGK iridium ki imajo 2x dalšo delovno dobo kakor original NGK CR8E in zadeva tako že prede 50tkm.LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No elita,se kaj vozimo? :naughty: Kam pa kaj za 1.majske praznike :hmm: Se vidimo v dobri stari Jugi? :kva2:

Mal se je pa treba furat :grim Za 1.maj grem malo do Bolonje :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No elita,se kaj vozimo? :naughty: Kam pa kaj za 1.majske praznike :hmm: Se vidimo v dobri stari Jugi? :kva2:

jst neč :kva2::kva2::kva2:

jutr via Srbija :alko::alko::010:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No elita,se kaj vozimo? :naughty: Kam pa kaj za 1.majske praznike :hmm: Se vidimo v dobri stari Jugi? :kva2:

Ja res se vidimo v dobri stari Yugi. Ali nas bo kaj pralo?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res se vidimo v dobri stari Yugi. Ali nas bo kaj pralo?

lp

Ja ,srčno upam da ne! :grrr Mogoče se pa celo srečamo in enega :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,srčno upam da ne! :grrr Mogoče se pa celo srečamo in enega :beer1:

No pa smo mel. Nič nas ni pralo, ker mi NISMO šli. (vreme je bilo kritično)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živjo elita!

Kako smo kaj,ali smo še vsi na broju :? Upam da! :worship: Nič se ne oglašate,ali to pomeni ,da samo vozite,vozite :naughty: Še naprej srečno vožnjo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo elita!

Kako smo kaj,ali smo še vsi na broju :? Upam da! :worship: Nič se ne oglašate,ali to pomeni ,da samo vozite,vozite :naughty: Še naprej srečno vožnjo :OK:

V petek in soboto prevozil BIH. Bil v Jajcu, Banja Luki, Gradiški...........

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

1.Pero58

2.Janko S.

3.Vili

4.mare80

5.crasher

6.ZEKKO

7.Igor

8.TONTO

9.vencel

10.Marci

11.L.Čančar

12.Janko P.

13.Rans

14.cipot

15.sinic

16.gody01

17 bravo18

18.ahlin

19.Koncbah

20. Draksler

21.blackaces

22. mac

23. Titan

24.Dušan

25. Leon

26. muki

27.rposed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo elita!

Kako smo kaj,ali smo še vsi na broju :? Upam da! :worship: Nič se ne oglašate,ali to pomeni ,da samo vozite,vozite :naughty: Še naprej srečno vožnjo :OK:

Mal se pa vozmo šestnajst dni 7300km osvojena naj južnejša in najzahodna točka evrope

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se pa vozmo šestnajst dni 7300km osvojena naj južnejša in najzahodna točka evrope

Dobrodošel doma! :naughty: Upam,da si užival z FJR ! :notworthy: Tudi mi se vozimo,ja! :kva2:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel doma! :naughty: Upam,da si užival z FJR ! :notworthy: Tudi mi se vozimo,ja! :kva2:

Hvala za dobrodošlico ,Uživala sva pa kar dobro ,Lepo da se vozte ,lahko bi se tud kdaj kam skup zapeljali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Drugo leto se bo pa treba res zmeniti in organizirati srečanje .

Kdaj in kje? :beer1:

Resno se bo treba lotit zadeve! Je kakšen prostovolec za to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še en novi član kupil letos septrembra in naredil 7000 km

Dobrodošel med nami,pa srečno vožnjo! :worship: Si bil pa kar priden od septembra naprej :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel med nami,pa srečno vožnjo! :worship: Si bil pa kar priden od septembra naprej :kva1:

Ja kar priden do septembra pa še 8000 z burgmanom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!