Skoči na vsebino

Ključavnica za skuter


ThePunisher90

Priporočene objave

Kupujem ključavnico za mojga skuterčka. Kje se jih da dobit ? Lahko tudi tako, da se kupi po internetu potem ti pa pošljejo na dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn kero hočš met. Maš klučavnco k se jo da na disk-zaklene disk+alarm, k se vključ če kej premikaš (stane okoli 10000sit) in al pa kšna, da ga prklenš okol kšne štange. Jst mam klučavnco za na disk pa sm zlo zadovoln, kupu sm jo pa v tc-ju TC MOTOSHOP

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kaka spletna trgovina z klučavnicami ? A bo TALE ok ?

Sm slišu da se dobi za diske (da prime) za okol 2k pa so baje vrhunski. Je to res ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je smesn izjava da si zadovoln z kljucavnico :D :OK: ......sej to si z vsako dokler ti ga ne vkradejo :D :lol1: :lol1:

Sicer pa je kljucavnica za disk najbolj primerna sej porabi malo prostora pa tud kr tesko jo je unicit, priporocam ti da vzames kr to za dva tisocaka ker ce bo drazja se ne pomeni da bo s tem tudi boljsa .)

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je smesn izjava da si zadovoln z kljucavnico :D  :OK: ......sej to si z vsako dokler ti ga ne vkradejo :D  :lol1:  :lol1:

Sicer pa je kljucavnica za disk najbolj primerna sej porabi malo prostora pa tud kr tesko jo je unicit, priporocam ti da vzames kr to za dva tisocaka ker ce bo drazja se ne pomeni da bo s tem tudi boljsa .)

Ja zadovoln sm, zarad uporabnosti, ker je mejhna itd. Drgač pa vem, da če se bo en zapiču v motor, ga bo ukradu tut če je nevem kok zaklenen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo mi je smesn izjava da si zadovoln z kljucavnico :D  :OK: ......sej to si z vsako dokler ti ga ne vkradejo :D  :lol1:  :lol1:

Sicer pa je kljucavnica za disk najbolj primerna sej porabi malo prostora pa tud kr tesko jo je unicit, priporocam ti da vzames kr to za dva tisocaka ker ce bo drazja se ne pomeni da bo s tem tudi boljsa .)

Sam če bi vzel za disk, pol nebi mogu kam prvezat mopeda :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce hoces moped kam privezat mas na izbiro ketno al pa tito vlko u klucavnico, ampak po mojem je disk klucavnica najbolj varna jo je najtezje odpret, lahko ti le moped odpeljejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce hoces moped kam privezat mas na izbiro ketno al pa tito vlko u klucavnico, ampak po mojem je disk klucavnica najbolj varna jo je najtezje odpret, lahko ti le moped odpeljejo

Če bi hotu odpelat motor s klučavnco na disku, mu pomoje nebi ratal, ker bi začela piskat, pa še disk je zaklenen in se spredn kolo nebi mogu vrtet. Edina možnost k jim ustane je, da ga naložijo na kombi :xx:

Drgač pa tko kot sm povedu. Motorja ne morš tok zaklent, da ti ga nebi ukradl, razn če kupš klučavnc za 100k :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj neki lahko nardim ane. Bol mi diši ketna. Pri ketni maš: Blokado kolese + če ga za kak steber prvežeš nemorjo nič), pri tistem za disk pa maš sam blokado kolese, odpelejo ga pa lahko še zmeri, s to klučavnco... bajs pride pa nese (moped da ne bo pomoje) :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi obstaj frend ma tako zajlo ki zgleda kot povodec za psa prakticno je nekje v avstriji nabavo, ampak z malo mocnejsimi klescami jo prerezes takoj pac tak je, ampak kr tak ti skutera ne vkradejo vsaj v mb ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bolj zaupam tejle:

http://tc-motoshop.si/shop/page/detail/gitm/524

Ker ima še zvočni alarm. Čemotor premakneš zatul in to tko da roparji ne pomislijo na krajo. Lahko ga pustim pred trgovino malo bolj lahkega srca. 100% zaščite ni to vem. Zato razmišljam še o kakšni ketni al kej podobnega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bolj zaupam tejle:

http://tc-motoshop.si/shop/page/detail/gitm/524

Ker ima še zvočni alarm. Čemotor premakneš zatul in to tko da roparji ne pomislijo na krajo. Lahko ga pustim pred trgovino malo bolj lahkega srca. 100% zaščite ni to vem. Zato razmišljam še o kakšni ketni al kej podobnega :?

Jst mam tut tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišu sm da je kul tut kaka zajla, ker jo je vlko bol zajebanop prerezat kot ketno. Se da dobit namenske zajle ?

Narobe si slišal. Zajlo je veliko lažje precvikniti kot ketno. Samo dobre klešče rabiš, nekajkrat zarežeš in popusti. Z navadno ketno kakšne klešče tudi nimajo problemov. Če pa kupiš takšno, ki stane okoli 10.000sit pa lahko ded samo z varilnikom pride zraven, pa še to ni 100%, da mu bo uspelo. Drugače sem pa slišal, da se baje dobi neki sprej CO2, ki zamrzne verigo in jo potem samo odlomiš. Če je to res, ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kr sm v dilemi. Kak je pri tistem za diske ? npr glede alarma... kdaj se izklopi če kdo kaj zmiga (ali hoče ukrast?) ? ker jas zjutri bi pustu skuterja (pod streho :OK: ) in pridem zvečer... pa če bi kdo hotu ukrast (al pa kak veter malo popihljaj )... pa bi zmigalo a bi pol dolgo piskalo ? ker če bi zjutri to kdaj pol bi ceu dan piskalo :SS al je kak timer naštiman da naprimer po 10minutah utihne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kr sm v dilemi. Kak je pri tistem za diske ? npr glede alarma... kdaj se izklopi če kdo kaj zmiga (ali hoče ukrast?) ? ker jas zjutri bi pustu skuterja (pod streho  :OK: ) in pridem zvečer... pa če bi kdo hotu ukrast (al pa kak veter malo popihljaj )... pa bi zmigalo a bi pol dolgo piskalo ? ker če bi zjutri to kdaj pol bi ceu dan piskalo  :SS  al je kak timer naštiman da naprimer po 10minutah utihne ?

Alarm se vklop sam če ga fizično premaknš z roko al pa če daš skutr iz štendra brez da bi jo prej sneu itd. Drgač pa po nekem cajtu neha piskat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to štender :oops: Dobiš kako torbico zravn alpa kej takega da mi ne bo ripsala po prtlažniku ? A pol če edn zmiga, začne piskat, po nekem cajtu se izklopi... a pol če še enkrat zmiga bo piskala spet ? (upam da:D). A bo baterije pod ključem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :lol1: To je stojalo za motor!! :lol1: :lol1: Ja zravn dobiš še eno torbico, sam jst je ne uporablam, pa alarm se vedno znova ukluč, pa za baterije maš inbus kluč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kul. A če bi kdo hotu baterije vn vzel pol bi se vklučlo ?

:hmm: to pa ne, ker med odvijanjem trdo zavitega vijaka z imbusom zagotovo ne premakneš ali pa streseš ključavnice niti za cca. 2 mm... :lol1:

Popravljeno . Popravil Matic7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!