Skoči na vsebino

Ključavnica za skuter


ThePunisher90

Priporočene objave

Mi lahko kdo pove kje sta skrita senzorja za zaznavanje tresljajev oz. če kdo kaj premakne ?

Sori sam to je pa že preveč

Še mal pa te bo zanimau prerez klučavnce :BUA: :BUA: :slap: :slap: :slap:

Uzam kar hočš, pozanimi se pr prodajalcu, če ti pa tut to ne bo dovol pol pa najbolš da prodaš motor ker ti ga lahko ukradejo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdej sm dobu. Tisto za diske me bol mede. KO je tista enota, ki oddaja zvoke noter nameščena potem use piska če kaj zrukaš pa to (na zgornji strani če zrukaš), ampak ko dam to use v ključavnično enoto (tam ko je ključavnica za na disk) pa če še tolko rukam noče piskat :? Kaj je narobe ?

pa zdej sm pogruntu... čim daš noter nazaj neha piskat :hmm:

Popravljeno . Popravil ThePunisher90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm dobu. Tisto za diske me bol mede. KO je tista enota, ki oddaja zvoke noter nameščena potem use piska če kaj zrukaš pa to (na zgornji strani če zrukaš), ampak ko dam to use v ključavnično enoto (tam ko je ključavnica za na disk) pa če še tolko rukam noče piskat  :?  Kaj je narobe ?

pa zdej sm pogruntu... čim daš noter nazaj neha piskat  :hmm:

:? :? :? :? Kero pa maš zj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Če bi hotu odpelat motor s klučavnco na disku, mu pomoje nebi ratal, ker bi začela piskat, pa še disk je zaklenen in se spredn kolo nebi mogu vrtet. Edina možnost k jim ustane je, da ga naložijo na kombi  :xx:

Drgač pa tko kot sm povedu. Motorja ne morš tok zaklent, da ti ga nebi ukradl, razn če kupš klučavnc za 100k  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

haha to si pa zdej povedal kakšno pa boš ti kupu potlej za 100k najdul da si kr varovanje naročiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha  to si pa zdej povedal kakšno pa boš ti kupu potlej za 100k najdul da si kr varovanje naročiš

dj ti raj preber kaj smo pisal pol pa govor! :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se za Kryptonite ključavnice, ker mislim, da proizvajalec daje garancijo zraven. To pomeni, da ti, če lopovi motor vseeno odpeljejo, krijejo škodo ključavnice in motorja. Je pa res, da se njihove cene pri 10.000sit začnejo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klučavnca za disk zame ni sploh, ker bi pozabu, pa razfu*u cel disk  :lol1:

Zraven Disc Locka kupiš še "spominsko vrvico", ki jo daš na krmilo skuterja in ko se vsedeš se spomniš, da imaš še Disc Lock gor ... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

jaz mam tri klučavnice, ena je avtomatska na balanci pol pa na sprednem kolesu pa na zadnem kolesu, pa psa mam ,pa sebe ko kickbox obvladam pa še en pripomoček. Tko da če ker misli men spizdit motor... v moji garaži.... bol težk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je... jst mam zdej tretji motor in še nobenga nisem nikol zaklenla nikamor. s sabo imam samo ono ketno za kolo zaklent, da lahko čelado priklenem na motor, da je dobesedno ne morejo kr odnesit. na kaj več, pa sploh nisem razmišljala. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je taprava z alarmom:lahko sam naročiš v Italiji jaz sem jo kupil na sejmu v Padovi,lahko ti jo naroči tudi firma VOZA Koper Poljane 10,za ceno sam vprašaj na sejmu je stala ca 70 Eu. :OK:

post-9445-1148331897_thumb.jpg

post-9445-1148331947_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!