Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

Vozi vozi pa super cas je postavil 1.59-xx v dirki sam je na žalost rahlo zdrsnil :OK::OK:

Aja,thanks! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešamo slike iz Pannonie!

Za nas ,ki smo bolj doma je to pravo razvedrilo.

se usedš u auto in greš pogledat :D je fajn. bolš ko slike. . . .

slike so na ogled na uradni strani jura racinga, klikni na sportfotografie. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se usedš u auto in greš pogledat :D je fajn. bolš ko slike. . . .

slike so na ogled na uradni strani jura racinga, klikni na sportfotografie. . .

A ti si bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil?

ja. u soboto sm "skoču" dirke pogledat

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejserji,

JP mi je spet poslal mal slikc za objavo tlele; evo jih, v spomin na magičnih 1:59,3 :worship:

post-163-1239818715_thumb.jpg post-163-1239818721_thumb.jpg

post-163-1239818728_thumb.jpg post-163-1239818734_thumb.jpg

post-163-1239818744_thumb.jpg post-163-1239818761_thumb.jpg

post-163-1239818766_thumb.jpg post-163-1239818771_thumb.jpg

post-163-1239818777_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejserji,

JP mi je spet poslal mal slikc za objavo tlele; evo jih, v spomin na magičnih 1:59,3 :worship:

za Janeza je letos vsaka magična meja magična le, dokler se ne pisto ne vrne naslednič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rejserji,

JP mi je spet poslal mal slikc za objavo tlele; evo jih, v spomin na magičnih 1:59,3 :worship:

post-163-1239818761_thumb.jpg

Sideways pa to? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotk je se velik, vsaj jest sem vecino teh dubu k ga pocez nese cez vogle.

P.S: drgac se ga bo pa lepo dal videt za weekend k prleti u zagrbski ovink. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo eno kratko javljanje iz sončnega Brna. Konkurenca huda sicer v pomankanju slovenskih dirkačev. Čast rešujeva Žust in pa moja malenkost, danes je sicer tudi trenirov Vomberger ampak samo danes (na koncu celo malo padel). Jest naredu nov osebni rekord in se uvrstil v stock klasi na četrto štartno pozicijo v SBK pa na deveto. Jutri pa dirke.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

odlično, čestitke za nov PB :worship: kaj bo šele jutri, hehe!!! držimo pesti jutri, DEJMO NAŠIIIIIIIIIIIIIIIIIII :yea1:

še kako slikco napopaj :OK:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo eno kratko javljanje iz sončnega Brna. Konkurenca huda sicer v pomankanju slovenskih dirkačev. Čast rešujeva Žust in pa moja malenkost, danes je sicer tudi trenirov Vomberger ampak samo danes (na koncu celo malo padel). Jest naredu nov osebni rekord in se uvrstil v stock klasi na četrto štartno pozicijo v SBK pa na deveto. Jutri pa dirke.

Lp

Bravo!!

Srečno na dirki!!

Lep pozdrav v Brno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo eno kratko javljanje iz sončnega Brna. Konkurenca huda sicer v pomankanju slovenskih dirkačev. Čast rešujeva Žust in pa moja malenkost, danes je sicer tudi trenirov Vomberger ampak samo danes (na koncu celo malo padel). Jest naredu nov osebni rekord in se uvrstil v stock klasi na četrto štartno pozicijo v SBK pa na deveto. Jutri pa dirke.

Lp

Bravo, držimo pesti. Caca pazi na našga tastarga, pa glej da mu boš taprave linije pokazau:) Žust ti si pa itak legenda - Bolj star bolj nor:)

Evo še slikca Žirovske legende z Grobnika.

untitled.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo eno kratko javljanje iz sončnega Brna. Konkurenca huda sicer v pomankanju slovenskih dirkačev. Čast rešujeva Žust in pa moja malenkost, danes je sicer tudi trenirov Vomberger ampak samo danes (na koncu celo malo padel). Jest naredu nov osebni rekord in se uvrstil v stock klasi na četrto štartno pozicijo v SBK pa na deveto. Jutri pa dirke.

Lp

Rahel popravek. Nisem vedel da so danes še ene kvalifikacije tako da je sedaj končni vrstni red na štartu malce spremenjen, v stock imam tretjo štartno pozicijo v SBK pa osmo. Pa še moj najbolši cajt kroga se bliža pod 2:10. Žust ima pa v klasi 3, 37 štartni položaj (ata je res čist zmešan).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahel popravek. Nisem vedel da so danes še ene kvalifikacije tako da je sedaj končni vrstni red na štartu malce spremenjen, v stock imam tretjo štartno pozicijo v SBK pa osmo. Pa še moj najbolši cajt kroga se bliža pod 2:10. Žust ima pa v klasi 3, 37 štartni položaj (ata je res čist zmešan).

Bravo Mačota, držimo pesti sam tako naprej! LP A :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, čestitke obema in seveda veliko sreče jutri!!!!

ps: Žust mačo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahel popravek. Nisem vedel da so danes še ene kvalifikacije tako da je sedaj končni vrstni red na štartu malce spremenjen, v stock imam tretjo štartno pozicijo v SBK pa osmo. Pa še moj najbolši cajt kroga se bliža pod 2:10. Žust ima pa v klasi 3, 37 štartni položaj (ata je res čist zmešan).

Mene pa zanima a lahko voziš stock če je glava stanjšana in kanali spolirani hvala za odgovor :rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V koncnem vrstnem redu na dirki sm se v stoku uvrstil na tretje v ovpnu pa na deseto mesto. Moj novi rekord kroga pa ni šel pod 2:10,1. Žust je bil pa tko predan pripravam mojega motorcka da je svojega premal natankov in moral v predzadnjem krogu odstopiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a lahko voziš stock če je glava stanjšana in kanali spolirani hvala za odgovor :rolleyes::rolleyes:

Po mojem ne!

Toda na Jura racing sem zadnjič na grobniku videl da nekateri vozijo stock z predelanimi motorji,ki ne ustrezajo pravilom ampak verjetno tam to lahko.

Vse je očitno v rokah tistega ,ki se odloči "goljufati" in se na pravila ne ozira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo eno kratko javljanje iz sončnega Brna. Konkurenca huda sicer v pomankanju slovenskih dirkačev. Čast rešujeva Žust in pa moja malenkost, danes je sicer tudi trenirov Vomberger ampak samo danes (na koncu celo malo padel). Jest naredu nov osebni rekord in se uvrstil v stock klasi na četrto štartno pozicijo v SBK pa na deveto. Jutri pa dirke.

Lp

Pravkar govoru z Vombergerjem, prav da je vse vredu z njim, vzrok zdrsa pa naj bi bil testiranje drugih pnevmatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!