Skoči na vsebino

JURA RACING


RVT

Priporočene objave

sem glih hotu poiskat to temo pa vprašat :lol: :lol:

jst pa moj ata bova dol, pa verjetno tudi za kake 3 slovence skoraj 100% lahko rečem, da bojo tud se udeležil.....

upam, da nas bo spet najmanj 10 kot marca, ko je blo zakon...

A mogoče kej veš a Baki pride, al pa Čarman? (Lahko na PM)

Hvala

P.S.: Pridem navijat, pofotkat in posnet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Billy! A si iz putra? :P

Kwa bo šele Kawa7rr reku? :hmm:

Pa si ga že kdaj vidu v akciji?.... :?

...Rojen talent! Le motorja nima takšnega kot bi ga rabu! :hmm: :hmm: :yes: Srce pa kuk'r od tavelc'ga leva!!! :o :o :o :yes: :yes: :OK:

Sem ga že vidu pa tud njegov moped,tko da se ne sekirat zato.Upam da bo tud moped enkrat tak kot se spodobi za njegov talent :OK: :yea1: .Prav zato mi je užitek gledat njega pa fotra tud. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa nas dej ti mal.

Ja Gašper, prov fest ste bli. Bom še kakšno fotko prilimal da bodo vsi vidl kolk je fino dol :D

Pohvale :OK: :yea1:

Slovenia racing team .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultati....khm....

moja klasa (do 750cc stock): 2. mesto jst, 5. mesto baki, 8. mesto Tina Katrašnik, 14. mesto prekurjeni aljoša Košir aka. Čošman...

1000 stock klasa: 1.Janez Rejec, 3. Milan Štibilj, 4. Jure Vokal, zdej naprej se pa ne spomnem, Čarman 5. ali 6. (nimam rezultatov), pa 8. al pa 9. Kern....pa neva je mensezdi še peljala...

open: rejec tretji se mi zdi, baki se mi pa sanja ne kater je bil....

lady cup: 1. tina katrašnik, 3. neva petrič

old men cup: 7. milan štibilj, pa 12. jure lampe (vozil izven konkurence)

to je pomoje to, če sm se kej zmotu al pa koga spustu se opravičujem, nimam rezultatov pred sabo....

uglavnem, blo je zakon, 10 slovencev se je udeležil dirk in niti en ni ostal brez pokala.....vroče je blo pa malček preveč.....

Popravljeno . Popravil kawa7rr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravek za stock 1000 klaso pri rezultatih, in sicer: čarman 5.mesto in Ivan Kern 7. mesto

pa gp dist dirko je peljal Jure Vokal in končal na 8.mestu.....svaka mu čast da je šu u tisto vročino :OK:

se opravičujem za napačne podatke :blush:

old men cup dirka se dle uploada, kasneje bom pa še svoje zadnje 3 kroge iz petka ruknu gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ni več možnosti za urejat prejšnega posta zato bo pač nov:

na www.milan-stibilj28.tk je uploadana cela dirka (preko rapidshera)

so pa moji zadnji trije krogi na kvalifikacijah iz petka (končalo se je s padcem)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Vroče!!!

Predvsem pa zanimivo!!!

Naši odnesli kup pokalov.

[attachmentid=77652]

post-4472-1154461181_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bom pršu verjetn navijat za vaju s fotrom,pa ostale tud,če bo vreme seveda.Ej zaka si pa spremenu ime v avatarju Gorgh,ma to kej veze z mopedom?lp. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ti kar pridi ;) nas bo pomoje spet veliko slovencev dol (i hope), da odnesemo čimveč domov :)

erm, ja nick, Gorgh....tega uporabljam povsod in sm pač zaprosu za spremembo usernejma :) nima veze nič z motorjem, still ridin' good old kawasaki :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!