Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

:? Kar sem zdajle glihkar na kofetu slišal, me je pa navdalo z malo mešanimi občutki. Baje, da se je Andrej parkrat pokrižal pred kamero in tudi sicer izražal simpatije do vere in Cerkve (ne vem, kaj in kako, ker ničesar od tega nisem sam videl) in so zato fajmoštri pri mašah in cerkveni krogi nasploh pritiskali na vernike, da naj kličejo za Andreja. :blink: Da je to njihova krščanska dolžnost... :angry2: Ve kdo kaj o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Baje, da se je Andrej parkrat pokrižal pred kamero ...so zato fajmoštri pri mašah in cerkveni krogi nasploh pritiskali na vernike, da naj kličejo za Andreja....

Ah, praw drek. Vsak od obeh je imel v rokah (in rokavu) svoje karte in, kot kaže, jih je Andrej pač malo bolje odigral...

Who gives a shit :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Who gives a shit :doze:

you can have a truck load full of it, not just one turd. just turn on the tv. or call your friendly sanitation expert. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da je zmagal Andrej. Sej ni najboljši zadetek, ampak je pa dobra kajla vsem Barovcem in navijačem v Baru. :OK: :OK: :OK: :OK: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Prav užival sem, ko so vsi z dolgimi surlami hodili naokoli, ker ni zmagal zelo dobro asimiliran štajerski čefur. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nakonc so vsi okol Mišota skakal...bl mal jih je blo okrog Andreja. Ni kej zgleda da se je fant zameriu unim k jih je vrgu iz bara :grim

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) Mogoče kdo ve, kako se je Sexulja (almica) odrezala na finalnem izboru za miss hawain tropic O:-) :eek:

Tretja je bla :naughty: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da je zmagal Andrej. Sej ni najboljši zadetek, ampak je pa dobra kajla vsem Barovcem in navijačem v Baru. :OK: :OK: :OK: :OK: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Prav užival sem, ko so vsi z dolgimi surlami hodili naokoli, ker ni zmagal zelo dobro asimiliran štajerski čefur. :P

sicer pa kdor je danes gledal dnevnik je na koncu v pop in pokazal par barovsev s šupljo ter žaljivo glavo :SS

posebno klemenčku gre zmagovalec posebno v nos :zzz:

da ne govorimo med samo oddajo kako so se nakateri lepo obnašali posebno Ažbe :SS

potem pa naj tak debil ter pijanček zmaga v Baru

ups pa tale klemenček se je nekaj zgražal čez slovence ter cerkvijo glede glasovanja :SS

ma hvala bogu da je konec tega sranja in gledanja prepotentnežev :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud Funakoshiju je blo všeč, kako so pijandure in luzerji nos potegnil po tleh. Pol pa une jalove tolažbe: "Sej mi smo vsi bli za Mišota, a ne... Mislm, k un Andrej je čist vase zaprt, a ne, pa nč ni znal žurat, a ne... Ja Mišo je pa poj moralni zmagovalc, a ne..."

:grrr

E, ja. Cupaća werjetn ni slišala toplega, pa Tino, pa Sanjo (al kaj je že bla), de so navijal za Andreja. Edin luzerji so navijal za Miloša iz MB. Ažbe -> pijanček prepotenten! Patetičen osebek s prevelikim Egom. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma hvala bogu da je konec tega sranja in gledanja prepotentnežev :eek:

Ja, res. :yes:

Eni ste res naskrkali, ker so vas silili, da ste gledali. V bistvu ste bili s ketno priklenjeni za nogo od kavča pred televizor. :cry:

Ja, hvala bogu, da je konc. :yes:

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res. :yes:

Eni ste res naskrkali, ker so vas silili, da ste gledali. V bistvu ste bili s ketno priklenjeni za nogo od kavča pred televizor. :cry:

Ja, hvala bogu, da je konc. :yes:

:doze:

saj ni problem da bi nas kdorkoli priklepal :grrr

problem je v novinarjih kjer nas na vsakem koraku še sedaj posiljujejo :SS odpreš časopis : evo od pofukancev iz bara :SS

odperš radijsko postajo opet isto :SS

prestaviš drug kanal opet :SS

pa dobesedno posiljujejo :zzz: :zzz: :zzz:

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni problem da bi nas kdorkoli priklepal :grrr

problem je v novinarjih kjer nas na vsakem koraku še sedaj posiljujejo :SS odpreš časopis : evo od pofukancev iz bara :SS

odperš radijsko postajo opet isto :SS

prestaviš drug kanal opet :SS

pa dobesedno posiljujejo :zzz: :zzz: :zzz:

resno?

jest sem za bar slucajno izvedela ker je bil ob ponedeljkih na programu med Gospodinjami in Lost...

drugace kot ob ponedeljkih ga spoh nisem zasledila...mogoče mam pa pokvarjen tv :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res. :yes:

Eni ste res naskrkali, ker so vas silili, da ste gledali. V bistvu ste bili s ketno priklenjeni za nogo od kavča pred televizor. :cry:

Ja, hvala bogu, da je konc. :yes:

sam ketna še kr drži pa mormo zdej še mal nabijat na forum o tem ;) se ni sama odklenla k je blo konc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem Bar gledu tud le do petkrat, pa od tega vse z punco in po večini zaradi punce....ali to pomeni, da se lahko kategoriziram kot manly man...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem Bar gledu tud le do petkrat, pa od tega vse z punco in po večini zaradi punce....ali to pomeni, da se lahko kategoriziram kot manly man...... :P

Ne. Kot copata. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš, morš gledat bar, da dobiš noge narazen, se mi kar malo smiliš........

Pupa, ti pa res sam na seks misliš :angry: :ninja: :o :blink: <_<

Je mislu, zainteresirana, da potem skupaj naprej lahko gledata dokumentarce... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!