Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

dej ne piš takih po forumu,me bo še iskat začel in ogrožat če bo to bral,al pa mu bo kdo povedal "kađivc je pa tvojo šlatal" :lol1: :lol1: ... :D

in pol bo andrej kađivca pošlatnu

Men je pa Gaber kul. Tak grapefruit-ovc mi deluje :)

kterga od dveh znanih Grapefruitov maš v mislih?

Bar spremljam bolj bežno, pa ne vem, komu od obeh bolje kaže za zmago. Jaz bi, če bi bil na Andrejevem mestu (za Mišota si take geste nekak ne morem predstavljat), naredil takole:

V živo, ko vsi gledajo, bi po TV-ju izjavil, da če zmagam in dobim avto in 5 mio SIT, da:



  • bom avto podaril Centru Dolfke Boštjančič, ki se ukvarja z nego otrok z motnjami v duševnem razvoju, da ga bodo lahko uporabljali za prevoz otrok;

  • bom od 5 mio SIT polovico oz. 2,5 mio SIT podaril za nakup mamograma, naprave za zgodnje odkrivanje raka dojk.


[*] rešil bom Humarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ok, kar moram nekaj napisat.. :grim

Včeraj sva z mojim dragim bila v mb, in sva čiiist slučajno uletela v Mirsadov kafič.. Not sva bila mi2 pa 3 šestnajstletnice- ok, ni relevantno. Naročiva- 2x kavica z mlekom, kokakolj pa deci đusa. Pa spijeva pa kelnarci namigneva da plačava. Prinese račun: 1920,oo .. (pol razloži, da je to še verjetno pol računa prejšnjih strank..) Torej.. Heh, sem zadnjič gledala, da je 150 sit en glas, torej :hmm: a Mirso tako glasove nabija? :whistle: No in pol me, hudiča babjega kot skos stisne scat.. Heh, ok, grem.. Pa saj nisem kako komplicirano bitje pa nevemkako ambiento-kritično ženšče, ampak a mi zna kdo razložit Jezusovo podobo na keramičnoh ploščicah na ženskem wc-ju (na stropu.. No in Marijino na moškem (jap, moj dragi je moral it preverit.. :whistle: )..

My vote goes to: ma qrc, naj jima razdelijo fifti-fifti pa da bo konc že enkrat.. :grim

Lp, I SPY :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O my Fucking god, pa vi to res gledate??????????? :slap: PUPA??? E tu?????? :eek: kaj je tak hudo brez seksa? :whistle: pa saj nimate svojega življenja, a? :grrr

PS: pri nas v gostilnah ni kamer, pa glasovanja tudi ne, kdor je vredu lahko ostane, ostale sami "izglasujemo" in pospremimo ven :devil:

PS: greenka- keri pa je mirsadov kafič? nazadnje je bil samo kelnar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: greenka- keri pa je mirsadov kafič? nazadnje je bil samo kelnar :whistle:

Ma ti hodiš v Mirkof kafič?? :eek: :eek: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo yo, Ventil(ček) :D

Baje pripravljajo novo odajo Sanjska ženska :grim na tv ekranih bi naj bila na sporedu prve mesce naslednjega leta .)

Kua pa Bar?? :OK: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo yo, Ventil(ček) :D

...a sanjska ženska nima svoje teme :? ..da še tukaj smetiš s to "babo" :slap: :grrr :devil:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nima veze. Smeti v smeti. Kaj bi to prebiral nekaj... :grrr

Če si pomočnik programskega direktora?? :OK:

Bo BAR dva taužen six ??? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel ob štirih u jutro neki pojest pa pržgem TV in kaj vidim? Vidim Mirsada kako gleda v kamero in nagovarja folk naj v soboto glasujejo zanj. Obenem jim želi še novo leto in se vsem skupaj zahvaljuje, ker so super in fajn.........Ta model je sramota za Maribor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel ob štirih u jutro neki pojest pa pržgem TV in kaj vidim? Vidim Mirsada kako gleda v kamero in nagovarja folk naj v soboto glasujejo zanj. Obenem jim želi še novo leto in se vsem skupaj zahvaljuje, ker so super in fajn.........Ta model je sramota za Maribor :BUA:

... in za Lenart, kjer je vodil en lokal ... je mel baje zanimive interakcije s šefico ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra šefica :naughty: ??

niti :grrr

govori se marsikaj tam ... nekaj o enem podarjenem bmwju pa take ... samo jaz to nič ne morem vedet, če je res ali ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HITER HITER, BAR FINALE!!!!!

:grim :OK:

jao men gre močno na :SS ko gledaš te butce

vsi so naenkrat neki pjevači pa medijske kao zvezde ma zakwa ni unga z gorice k bombe meče :lol1: :lol1: :lol1:

nebibilonobeneškode :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HITER HITER, BAR FINALE!!!!!

:grim :OK:

Eni trije prijavljeni sam zdajle, nobenih novih prispevkov, na chatu nobenga... - vsi so te ubogal in šli gledat finale :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!