Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Pop TV kje je rdeči karton??????? :SS

Takole štajerski Čefur pljuje ter grozi če si kdorkoli kaj slabega drzne napisati na njegov blog :SS

Mimogrede na portalu ona -on pod vzdevkom MeeSho išče naivna dekleta(prava čefurska pederčina) :grim

TOREK..!

29.11.2005 13:46

..res se mi ne da z vami imbecilčki ukvarjat, res pa je, da zaradi tega trpijo vsi tisti, ki mi stojijo ob strani in ne pridejo do mojega odgovora!

HVALA še enkrat in ŠE stokrat, ko bo čas glasovanja pokažimo tem desetim kako se stvari streže, da jim ZAPREMO te gobčke po dolgem in počez!! :)) Če je pa komu oglasit se in meni kaj v obraz povedat, sem pa vedno ZA!!

..ta blog je izključno za to, da Vam to na hitro pojasnim, ker ga bom v prihodnje verjetno zaprl!

NE SLUČAJNO mislit, da mi ni do kontakta z Vami, ki ste zame, RES se mi pa smilijo ti bimboti, ki bog daj, da mi iz režije posredujejo podatke, da se po končanem showu oglasim na vratih in jih vprašam za osebno mnenje, par sem si jih izpisal in bom vztrajal dokler bo pač šlo.. =)

Glede na to, da so dva že izsledili-popolne podatke, se bo tudi to uredilo..!!

Lep pozdrav vsem, ampak mi res ni potrebno vsak dan listat skozi 30 strani ogabnih in nesmiselnih postov!

Verjamite Vame, izkazalo se bo slej kot prej!! .)

Lp

M.

MA ZAKAJ GA NE FUKNEJO VEN..??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_<

pa a tule ste usi za andreja al ka :eek:

Kaj a tle eni res navijate za koga. Men je oddaja kul, k lahka vidiš razvoj človeka v treh mesecih. Kaj rata iz vsakega posameznika po treh mesecih prisilnega druženja/delanja z nevšečnimi sotekmovalci.

Drugač se je ša lepo vidl kakšna je Rada v resnici. Vedela je da bo dobila minus od Andreja in Jasne in bi letela ven. Zato je Jasni tvezla da ji bo dala +, ker bi tako Jasna imela slabo, če bi ji dala -.

Mišo seveda ni dal na 2. vroči stol Rade, ker ve da bo ona najlažji zalogaj v finalu in pa vedel je, da če bi ven letela Rada, bi izgubil donatorja pluskov. Bi bilo pa zanimivo gledati boj med Jasno/Andrejem in Saro/Mirsadom...... :devil:

Pop TV kje je rdeči karton??????? :SS

Takole štajerski Čefur pljuje ter grozi če si kdorkoli kaj slabega drzne napisati na njegov blog :SS

Mimogrede na portalu ona -on pod vzdevkom MeeSho išče naivna dekleta(prava čefurska pederčina) :grim

Dej link :lol1:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pop TV kje je rdeči karton??????? :SS

Takole štajerski Čefur pljuje ter grozi če si kdorkoli kaj slabega drzne napisati na njegov blog :SS

Mimogrede na portalu ona -on pod vzdevkom MeeSho išče naivna dekleta(prava čefurska pederčina) :grim

TOREK..!

29.11.2005 13:46

..res se mi ne da z vami imbecilčki ukvarjat, res pa je, da zaradi tega trpijo vsi tisti, ki mi stojijo ob strani in ne pridejo do mojega odgovora!

HVALA še enkrat in ŠE stokrat, ko bo čas glasovanja pokažimo tem desetim kako se stvari streže, da jim ZAPREMO te gobčke po dolgem in počez!! :)) Če je pa komu oglasit se in meni kaj v obraz povedat, sem pa vedno ZA!!

..ta blog je izključno za to, da Vam to na hitro pojasnim, ker ga bom v prihodnje verjetno zaprl!

NE SLUČAJNO mislit, da mi ni do kontakta z Vami, ki ste zame, RES se mi pa smilijo ti bimboti, ki bog daj, da mi iz režije posredujejo podatke, da se po končanem showu oglasim na vratih in jih vprašam za osebno mnenje, par sem si jih izpisal in bom vztrajal dokler bo pač šlo.. =)

Glede na to, da so dva že izsledili-popolne podatke, se bo tudi to uredilo..!!

Lep pozdrav vsem, ampak mi res ni potrebno vsak dan listat skozi 30 strani ogabnih in nesmiselnih postov!

Verjamite Vame, izkazalo se bo slej kot prej!! .)

Lp

M.

MA ZAKAJ GA NE FUKNEJO VEN..??????????

A ta glista še grozi. :blink: Je pa res drekec... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andreju sploh ni potrebno, da bi si delal reklamo, saj mu jo na vsaki oddaji delajo Bosanac, Radada in Sira. Vsak dan razlagajo kak revež je in da igra in da.... sploh. V glavnem favorit je sigurno Andrej, kljub temu, da bo do konca na vsakem vročem stolu (se dodatna reklama). Od vseh treh je edino Sira dojela, da nima smisla govoriti o Andreju ter ga blatiti, saj mu s tem raste rating. Druga dva debilčka pa.... Bosanac zgleda, da vsakemu v Baru razlaga kako naiven je folk, ker ma rad Andreja (pravi bebo), Radada pa tako ne ve s kom bi še paktirala, da bi še kak teden ostala v Baru.

Zakaj Andrej ustreza večini Slovencev?

- je skromen

- je diskriminiran

- ne blati nazaj

- delaven

- ne pije in kadi

- izgleda malce "revček"

- tko lepo se je zaljubil v še eno pozitivno osebo

- trudi se vklopiti v družbo

- je pobožen (se je prekrižal pred obrokom v jedilnici pri vojakih)

- je bil pri vojakih in mu je bilo všeč (braniti domovino)

.... :)

V oddaji sem navdušen na transparentnim prikazom obnašanja osebkov v izolirani družbi. Pravi eksperiment. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naslednji teden bo eden izmed kandidatov jst upam, da bo to Miša :D za nakaj urc delal kot rudar, pa to ravno pri nas, he he, mater ga bomo matral, pa mal mu bomo dal za čikat, da bo sral kot vidra, sej se še spomnete boruta veselkota, ko je bil pr knapih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naslednji teden bo eden izmed kandidatov jst upam, da bo to Miša :D za nakaj urc delal kot rudar, pa to ravno pri nas, he he, mater ga bomo matral, pa mal mu bomo dal za čikat, da bo sral kot vidra, sej se še spomnete boruta veselkota, ko je bil pr knapih :D

malo "stresite" rudnik.... :grim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no naslednji teden bo eden izmed kandidatov jst upam, da bo to Miša :D za nakaj urc delal kot rudar, pa to ravno pri nas, he he, mater ga bomo matral, pa mal mu bomo dal za čikat, da bo sral kot vidra, sej se še spomnete boruta veselkota, ko je bil pr knapih :D

Če bo Sara, jo vsi lepo ..... (pozdravite) v mojem imenu :OK:

Če bo Mišo - ga vprašaj, kaj je zaene pizdarije delal v Lenartu, da take o njemu okoli govorijo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati današnjih - in + :

Sara: +Mišo, - Andrej

Rada: + Sara, - Andrej

Andrej: +Sara, -Rada

Mišo: +Andrej, -Rada

Prvi vroč stol je od Radomile, drugi je pa odvisen od Sare :devil:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit jaz sem se pa ravno za pir zmenil pa bom zamudil BAR :blink: :cry:

jebi ga, bom preživel upam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem po dolgem času spet dvakrat gledal bar.

V ful "luksuznem stanovanju" je tako mraz, da se grejejo s kaloriferji ali pa so v dnevni sobi zaviti v dekah. Pa je zunaj blizu 0. Kaj bo šele, ko bo zunaj -15. :eek: :eek: :eek: A se bodo oblekli v smučarske kombinezone?

Pol pa gledam še tisto Rado. Ma a je mal motena. Punca ne zna sklanjat. Včasih govori vse kr v prvem sklonu, da jo morajo uni k snemajo popravljat :slap:

Skratka poden od podna.

Me pa zanima kako bo ta poden porabil tistih 5.000.000 SIT - DDV in kaj bo z avtom naredil.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Joooo, ste še zamudili eno dramo... :grim

Miškoja sta prišle obiskat dve dami :grim ki jako navijata za njega. :fredy:

Da ti slišiš pogovor (če je to sploh bil) :kva2:

Mu reče babnica, da obe delata v istem "poklicu", pa da ko se skloni, mu lih do jajc seže... :lol: :lol1:

:grrr to te buje, pa v lufti zuje.... :grrr

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem gledala ta pogovor..... ja šit no, mene bi bilo sram na njunem mestu........sej niste niti vedele kaj govorite, po mojem mnenju sta malo preveč v kozarček pogledale :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Joooo, ste še zamudili eno dramo... :grim

Miškoja sta prišle obiskat dve dami :grim ki jako navijata za njega. :fredy:

Da ti slišiš pogovor (če je to sploh bil) :kva2:

Mu reče babnica, da obe delata v istem "poklicu", pa da ko se skloni, mu lih do jajc seže... :lol: :lol1:

:grrr to te buje, pa v lufti zuje.... :grrr

ma res me je kar zuvalo :lol1: :lol1:

me zanima, kakšnem poklicu delata :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa zanima kako bo ta poden porabil tistih 5.000.000 SIT - DDV in kaj bo z avtom naredil.

Tadej

Sej je že povedala da jih bo pametno porabila. Podaljšala si bo lase in povečala prsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je že povedala da jih bo pametno porabila. Podaljšala si bo lase in povečala prsi :)

edina lepotna operacija, ki bi jo potrebovala, je ta, da ji odstranijo glasilke :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...raje celo faco...če ba bi že naj ostala, pa netopirske zube... :devil: :lol:

(pizz*a sen nesramen) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda sta jo 2 silaka napadla pa sta jo kamermana branla in sta tud fasala :)

Najbrz ni res zato ker je to v Direktu pisal ampak tko piše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...raje celo faco...če ba bi že naj ostala, pa netopirske zube... :devil: :lol:

(pizz*a sen nesramen) :blush:

pomoje bi se vidva z uno teto odlično ujela :photo: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bi se vidva z uno teto odlično ujela :photo: ...

Ma ka pa veš, morti....a s tebof, sigurno... :wub:

Ne vem zaka, a nekaj pa mava le skupnega.... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!