Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Men je to prov bedno da se folk tja hot postavlat pred kamero da bo po tv-ju pa še ful preveč je treba plačat za pjačo!! Zato jst not ne grem in ne bom šu!!! Grem raj u domačo gostilno kjer je laško po zmerni ceni :OK:

BAR :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa škoda k je cupi zapustila bar

Men pa sploh ne. Sm mislu, da mam na TVju slabo sliko, ampak odkar je šla, je tud slika (mal) lepša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tega ne gledam, moja draga pa gleda.... in zato ker ne gledam sem brez čustev... baje... oz. jaz sploh ne gledam televizije pa sem zato, ne vem če je prava beseda,.. ampak ni mi mar za ljudi,.. baje.

Svašta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tvoja je pa tole zelo resno vzela... :)

vcasih gledam in moj kao ful trpi zraven... :P :blush:... se pa ob gledanju kdaj fajn nareziva skupaj in to je tisto kar steje...

Rajs povej, da ti je hudo, ker stare gate zamujas... :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen out :D

Andrej: is back (again) :lol1:

Marljivi slovenski narod se je potegnil za delavca. Prav so nardil. Bar je bar, ne pa oder. Čeprav eni mislijo drgač ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GO Andrej! :D Na konc bo še zmagu. Uni ga čedelje bl jebejo, folk pred ekrani ga ma pa vsakič rajši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kakor sta mi bila na zečetku Klemen in Sara pri srcu, sta se mi oba zamerila, ko sta ta novedva prišla... in tako sem danes vesela, da je Klemen šel in tudi bom vesela, ko bo Sara šla. Roko na srce - edini ki si zaslužijo, ker tudi znajo delati so Boris, Andrej ali Mišo....... In Andrej ima po moje dobre možnosti za zmago, saj si ga ne bodo upali več dati na stol, ker vedno potem odleti nekdo drug ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se je pa s tanovim mulčkom zgodl, kam je pa on zginu?

sej so takrt rekl, da ened od rezerv gre takoj v četrtek ven, tko da je un po dveh dneh že vn letu!

sem imel tak občutek, da bo Boris na vroč stol postavil Klemna :grim

Izid pa :OK:

boris je dau klemna na vroči stol, ker je biu skor 100%, da bo andrej vn odletu, ker bi naj imeli gledalci raje klemna, pa se je zajebu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boris je dau klemna na vroči stol, ker je biu skor 100%, da bo andrej vn odletu, ker bi naj imeli gledalci raje klemna, pa se je zajebu :D

pa nekaj sem slišal, da je Boris neke listke metal al žrebal :hmm: :? kdo bo šel na vročč stol :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nekaj sem slišal, da je Boris neke listke metal al žrebal :hmm: :? kdo bo šel na vročč stol :kva2:

to je on sam tko reku! če si gledu, si lahko vidu, da se je pol še pou ure za glavo držov (boris), ker je vidu, da se je zajebou!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem gledal :eek: neki sem slišal oz. bral

:hmm: da bi on tko reku, vsi ostali pa bli tiho O:-) če je lagal :nono: ne verjamem, da bi bili tiho :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boris je biu mende v osnovni šoli sošolc od enga mojga kolega. Tip nej bi mu 8 bratov in VSAK od bratov ima baje drugega očeta :eek: Vsaj tko mi je kolega povedu :lol1: Se prav, je mogla mama od Borisa bit dost aktivna :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boris je biu mende v osnovni šoli sošolc od enga mojga kolega. Tip nej bi mu 8 bratov in VSAK od bratov ima baje drugega očeta :eek: Vsaj tko mi je kolega povedu :lol1: Se prav, je mogla mama od Borisa bit dost aktivna :hmm: :naughty:

Uau!!! Senzacionalno! Takoj v Direkt z njim!!!! :BUA: <_< :wacko:

Moj favorit je Boris! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in????? koga čmo najprej krizat!? :blink: :wacko:

Mamo k se gon okol pa otroke dela k za stavo. Sigurn ne Borisa, ni nič kriv. Je le sad ene prijetne noči najbrž.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boris je biu mende v osnovni šoli sošolc od enga mojga kolega. Tip nej bi mu 8 bratov in VSAK od bratov ima baje drugega očeta :eek: Vsaj tko mi je kolega povedu :lol1: Se prav, je mogla mama od Borisa bit dost aktivna :hmm: :naughty:

Jaz sem slišala mal drugačno zgodbico .... baje ima tri sestre in vsaka ima drugega očeta - tko, da je bla mama vsekakor res aktivna :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!