Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

:grim  playboy kupit zaradi ene Alme :slap:

vemo da boš :yes:

Včeri se je BAR infiltriral tudi v POP IN. Najprej sem pomislil  :SS  :SS  :SS , pa sem si premislil. Prispevek je govoril o tem, kako so Almo slikali za Playboy.

Zelo zanimiv podatek je bil, da so jo pripravljali oz. šminkali par ur.... Ja make up dela čudeže. Zato pa so v tej reviji vse bejbe tko hude in popolne.

Za piko na i je bil pa stavek, da bodo izbrane slike še dodatno elektronsko obdelali, tako bodo popravili tudi najmanjše napake, saj mora bejba zgledat perfektno. No, pa bomo v Playboyu v bistvu gledali virtualno Almo  :slap:  :slap:  :slap:

Pa upam, da ne bo kdo ob gledanju slik pametoval v stilu: U kolk je huda bejba  :ninja:

HOWK!

Tadej

Vem, da so slike retuširane.

Fora je v tem, da bodo iz Alme naredili neko uiber naj naj bejbo, v resnici ni pa nič posebnega.

Že zjutraj, ko se peljem na šiht mimo srednjih šol, dijaških domov, študentskih domov, fakultet lahko tko izpod čelade opazim vsak dan kar nekaj ne retuširanih deklet, ki so "boljše" od opevane Alme....

Tadej

bravo tadej :)

Umij jim tisto fasado iz ksihtka, pa bojo tudi one ratale popolnoma povprečne bejbike. Potem jih daj pa še pred objektiv, pa bližnje posnetke, pa verjemi, da bi bilo treba tudi njih retuširat, pa čeprav se ti zdijo zdaj skoraj popolne.

Sicer pa, po fotkah sodeč, ima Alma kar OK osnovo, čisto primerljivo ostalim modelom, ki se fotkajo za v revije. In po mojem ne bo rabila prav dosti več photoshop obdelave, kot ostale deklice iz taiste revije.

Alla

:yes:

bolj res kot si marsikdo misli :)

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povej, mimo katerih šol/faksov/dijaških domov/študentskih domov se voziš, da ti nage babe skačejo naokoli,

Evo Pupa samo zate sem prilepil zemljevid. Rdeče pikce so moja pot na šiht.

Pa dober ulov ti želim :OK:

Iz šihta grem pa po drugi poti.

da ti nage babe skačejo naokoli,

Niso nage, so pa skor nage. Še posebej tiste iz trgovske šole :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst hodim po isti trasi k Tadej. Moram rect, da je prvi september res poln napol nagih najstnic. Valda je treba pokazat barvo, katero so dobile na pocitnicah :D

Pa Tadej, ce bi sel po streliski, bi mel blizi :whistle:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da tut motosvetovci not hodjo :?

Valda, da ujamejo svojih 5 minut slave ...

Naša adutka je odslej naprej Sara :P

Ažbe je pa nadut kreten, ki ne zna piva postrečt, ko vidi dva olikana čedna fanta vstopiti v Bar.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

besedni izrazi "menedžerja" :SS a se ta človek sploh zaveda, kdo ob tej uri vse gleda TV :?

A res nima od odgovornih POP Tv-a nobene besede :fight2:

malo že prekoračujejo meje z besednimi izazi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar je res postalo leglo neolikanih, zahojenih, pijanskih kretenov, ki ne znajo besede izreči brez pizda, kurac, jebemti itd..........

mislim, da res presega vse meje dobrega okusa. Če ta samozvani "meneđer" misli, da je hud frajer, naj si danes pogleda ponovitev oddaje, da vidi, kak bedak je izpadel.

Res, prav porazno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, prav porazno  :BUA:

Se strinjam. Yst sem recimo pričakoval nekak klub intelektualcev, ki bodo z Braslavom Rabarjem izmenjavali šahovske komentarje, kot je to v podobnih lokalih v navadi.

Hja, takle mamo... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bar je res postalo leglo neolikanih, zahojenih, pijanskih kretenov, ki ne znajo besede izreči brez pizda, kurac, jebemti itd..........

mislim, da res presega vse meje dobrega okusa. Če ta samozvani "meneđer" misli, da je hud frajer, naj si danes pogleda ponovitev oddaje, da vidi, kak bedak je izpadel.

Res, prav porazno  :BUA:

Pa je prišel ta dan -> :kva2: končno se 100% strinajm s Pupo. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

siva eminenca sem :)

Spet sem 2 minuti buljil v tvojega geparda. Jst bi ga tut mel :blush: Sam mi gre pa tok na kurac :angry2: Neki cudenga je v tem gepardu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem 2 minuti buljil v tvojega geparda. Jst bi ga tut mel :blush:  Sam mi gre pa tok na kurac :angry2:  Neki cudenga je v tem gepardu :huh:

:) mal šteka vsake tolk... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajaj ... :grrr

Popivat so mal nehali ;-)

paja, zdej so pa nervozni in se bojo začel kregat ... :BUA:

Kaj se je pa zgodl. Jst sem sam zadnjo minuto ujel. Se mi zdi da zur brez alkota ni uspel :grrr

nč nis zamudu. :grrr šef lokala jih je mal skritiziral (z grožnjo, da jih bo nagnal, podkrepljeno z izbornim besednjakom). žur brez alkota bo šele danes (posnetek torej jutri ... danes pa minuski :lol1: - jaz vsem skupaj dajem en velik - ).

naj dodam, da mi zadeva ni všeč, je pa tu in tam zanimivo videti vzorce obnašanja posameznikov, ki jih je srečati v vsaki združbi. :grim :grim

Lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Yst sem recimo pričakoval nekak klub intelektualcev, ki bodo z Braslavom Rabarjem izmenjavali šahovske komentarje, kot je to v podobnih lokalih v navadi.

Hja, takle mamo...  :doze:

nikakor ne, vseeno pa vsaj malo olike, da ne govorimo o zavedanju, da to gleda mladina, ki je ko vileda goba, ki vse vpija vase.......

To so "carji", ki pač ne znajo biti idol drugim ampak samo sami sebi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že nekdo prej omenil - nobeden ne gleda, vsem je zanic... vsi pa vse vedo kaj se dogaja v vsakem delu. :) :D

Aja, jaz pa pogledam vsake tolko cajta, pa mi je včasih prav zanimivo. :) :krneki:

Upam, da ne bo izzid testne skupine kot v Das Eksperiment. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, jaz pa pogledam vsake tolko cajta, pa mi je včasih prav zanimivo.  :)  :krneki:

A jih to gledaš na netu al TV?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!