Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

:yes:

ampak....

včeraj sem imela priliko malo pobrskat po barovih blogih...katastrofa :S....ne samo da so blogi prisiljeni in skopi . pač najbrž časovni stiski in izobrazbi pišočih primerni...katasotrfalni so komentarji bralcev med katerimi najdem vse od :" crkni kurba z aidsom" pa do "pizda si bolan v glavo"

:blink:

ni čudno da se vsak dan nekdo zjoka med udeleženci, če se nad njimi vrši tak pisho pritisk :S

adijo pamet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup luzerjev, ki ma preveč cajta oz, ne ve kaj počet v lajfu.... Včasih mi je mam rekla: če se ne boš učil, boš pa jarke kopal. Zdej bi lahko rekla: poglej jih te Barovce. Če se ne boš učil, boš končal tako kot oni :krneki:

Tadej

Bravo, ta je dobra, pa čist drži.... :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

ampak....

včeraj sem imela priliko malo pobrskat po barovih blogih...katastrofa :S....ne samo da so blogi prisiljeni in skopi . pač najbrž časovni stiski in izobrazbi pišočih primerni...katasotrfalni so komentarji bralcev med katerimi najdem vse od :" crkni kurba z aidsom" pa do "pizda si bolan v glavo"

:blink:

ni čudno da se vsak dan nekdo zjoka med udeleženci, če se nad njimi vrši tak pisho pritisk :S

adijo pamet...

Kje se pa da to prebrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa da to prebrat?

www.24ur.com/bar, potem klikneš na posameznega barovca, pa imaš tam nekje opcije blog itd ...pol pa bereš in se čudiš, kaj vse pustijo ležat v komentarjih ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdu bloge. Sam ne tega folka spustit na motosvet, k tam imas pa se hujse modele k je symru. To po 20 strani na dan nastepajo. Svasta.

za en vnos v blog..in ce je več blogov lahko zacnemo seštevat....10+ 10+ 10 ..na dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mam enga kolega, k ma kolega, k je skolegom šu v bar, pa jepred vrati u vrsti čaku ene 3-4 ure, da je pršu not,....baje delajo po sistemu ne vem cca. 100 folka not, pol pa kolk ven, tolk not..... kak bi jaz tut rad čaku pred vrati ene 4 ure, da bi pršu not, da bi spil pivo al pa dve..... sej ni važn, glavn da bi bil na televiziji :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mal bral bloge. Tolizi me samo upanje, da je folk, kateri pise take oslarije, mlajsi od 15 let.

Moja sestra je stara 15 let (no, v januarju bo 16), pa morm rečt, da niti pod razno ne bi šla pisat takih oslarij, kot so bile prej omenjene.... :rolleyes: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja sestra je stara 15 let (no, v januarju bo 16), pa morm rečt, da niti pod razno ne bi šla pisat takih oslarij, kot so bile prej omenjene.... :rolleyes: :hmm:

...ima vzorno starejšo sestrico :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ima vzorno starejšo sestrico :grim

in mamico ... Ki jo vsaj dan vljudno pozdravim, ko pridem v službo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gre za 5 milijonov slovenskih tolarjev in čisto nov avto :wacko: :wacko: :wacko:

Da o slavi ne govorimo! :o :o :o

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej kdo pomaga, jaz pač nimam žab

face_velike6.gif

RADA

starost: 20

znamenje: Devica

mesto: Grosuplje

nujno

3.11.2005 17:56

ej dj prosim ce je gdo od moji na netu da mi zrihta zabe kozne ok k jih nujno nujno nujno rabim. obleceno bom mela eno kiklco in rabim zabe sam jih kle nobena nima tko da mi nujno prineste zabe v bar!!!!!!!!!!!!!!!

hvala

aja cifro kva jst vem 2 ali 3

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ta bar je itak taka bedarija, da mi je škoda elektrike za televizor, pa grem raj na discovery gledat mythbusters al pa kej druzga. To je ena oddaja, s katero bo ene par folka spet lepo zaslužil na račun naivnih slovenčkov, ki sak dan čepijo bred ekrani ali pa še slabše: kar za šankom v baru in upajo, da jih bo družina videla na zaslonu. :slap: :slap: :slap: :slap: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči do šla dons Cupi ven :)

Pošteno :yes: dva tedna joče, da bi rada šla, sedaj pa :devil:

Ma ta bar je itak taka bedarija, da mi je škoda elektrike za televizor, pa grem raj na discovery gledat mythbusters al pa kej druzga. To je ena oddaja, s katero bo ene par folka spet lepo zaslužil na račun naivnih slovenčkov, ki sak dan čepijo bred ekrani ali pa še slabše: kar za šankom v baru in upajo, da jih bo družina videla na zaslonu. :slap: :slap: :slap: :slap: :fredy:

če bi tudi jaz imel možnost gledat Discovery, bi ga z veseljem :yes: na račun mene pa sigurno ne bodo zaslužili :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!