Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Jaoooooo :kva1:

....Ja, ja, se vidi da ste samosvoja Republika...

....veš, mate jako zakasnitev slike...... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoooooo :kva1:

....Ja, ja, se vidi da ste samosvoja Republika...

....veš, mate jako zakasnitev slike...... :lol:

ja potem pa Kema :grim problem je, da če gledam, da je to cca. 1.5km zračne linije od bara :eek: včasih res zakasni :lol1:

v republiki se ne gleda :eek: tam je BigBrother glavni :grim

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da je spet na stolčku Andrej, največ +ov ma pa Sara. :slap: Te tepce pa res nč ne izuči. Spet jim bo enga vun fukno! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tak je to....

No sicer pa si je Sara itak želela dobit največ+, ker ma kao neko strategijo...bo nekaj naredila po svoje.. :lol: :lol1:

Ja pomoje bo poleg Andreja postavila na stol, ali to "njegovo novo frendico" (tu zna bit malo hudo) :hmm: al pa Rado, a v tem primeru pomoje leti Rada... :OK:

GO Andrej, Go!!!!! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta!! :slap: mislm sej ne rečem pogledam kakšn del vsak teden... :blush: sam eni to čist preveč zares vzamejo :) ...

Aja pa še to morm povedat,da tok antipatične pi*** kt je pa ta Rada že dolg nisem vidu :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tak je to....

No sicer pa si je Sara itak želela dobit največ+, ker ma kao neko strategijo...bo nekaj naredila po svoje.. :lol: :lol1:

Ja pomoje bo poleg Andreja postavila na stol, ali to "njegovo novo frendico" (tu zna bit malo hudo) :hmm: al pa Rado, a v tem primeru pomoje leti Rada... :OK:

GO Andrej, Go!!!!! :yea1: :yea1:

Čist možno pa je, da bo dala na stol Mišota, ker misli, da je to edini način, da se znebi Andreja. Sam glede na statistike popularnosti se mi zdi, da kdorkol bo sedu nasprot Andreja bo popušil. Škoda, ker ne bo Sara tista, ki bi se spoprijela z njim... Bomo vidl.

@cagiva: E =biga zdej kolega. Te potegne not, pol si pa v krizi, k nehat ne morš. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to morm povedat,da tok antipatične pi*** kt je pa ta Rada že dolg nisem vidu :BUA: :BUA:

Ja, se stirnjam!

Včeraj sem spet gledala BAR in morm rečt, da se pa v enem delu (no, v nekej delih) stanje ful obrne. Večje hinavke kot je Rada pa še nisem vidla - baba more odletet! Kr neki se v ospredje rine, pa Anreja napada, pa prav, da se Andrej nepošteno trudi za zmago :hmm: :wacko:

Mislm, če je pa nepošteno se trudt za zmago tko, da res delaš in to ful, pa da pač nisi tak, da se boš hvalu, kok si se ga nažru prejšn večer pa na veliko kozlal, pol je pa res blazno nepošten!! :angry:

Pa Sara je tud blazno zabluzila - na vsak način hoče uveljavit svoje... Rada se pa hoče delat Saro nr. 2! Svašta!

Navijam za Andreja ali Borisa!

Mater, me je BAR potegnil noter :grrr :slap:

Popravljeno . Popravil chris
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist možno pa je, da bo dala na stol Mišota,

bi blo napeto :grim sigurno bi se Mišo usral na stolu :lol1: saj ko je že z primitivcem bil se je že :kva2:

Rada :BUA: Sara :BUA:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajjj, počas, počas.... :hmm:

Mislim, da n bodo ponovilii enake napake, kot so jo storili, ko so na stol postavili Klemna. Tako, da pomoje ta opcija z Mišekom odpadle. Pa ka ste ja nori,... :OK:

Če pa bi se res to zgodlo, pa gre Toti Štajer kuj dumu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, če je pa nepošteno se trudt za zmago tko, da res delaš in to ful, pa da pač nisi tak, da se boš hvalu, kok si se ga nažru prejšn večer pa na veliko kozlal, pol je pa res blazno nepošten!! :angry:

Mater, me je BAR potegnil noter :grrr :slap:

no evo to ja...fak če mene vprašaš so teli not eni največjih kronikov pr nas <_< še posebej Sara...sej je že vsa preplozana od pijače no :BUA: :)

ne vem če je glih smisel,da se ga vsak dan nagoniš oddelaš svoje in spat,vsak dan isto :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je glih smisel,da se ga vsak dan nagoniš oddelaš svoje in spat,vsak dan isto :?

Pa sej nekateri sploh NE oddelajo svojega ampak so jih sama usta (v takem in drugačnem pomenu besede) oz. precej zabušavanja (ker so pač že stari mački si lahko privoščijo, da prelagajo naloge na tiste, ki so pripravljeni ogromno delat ali take, ki so pač vmes, med oddajo, prišli v BAR... :whistle:

Ehhh, včerej me je Rada tok zjezila, da sem hotla kr v BAR it :lol1: :slap:

Morm nehat gledat :wacko:

bi blo napeto :grim sigurno bi se Mišo usral na stolu :lol1: saj ko je že z primitivcem bil se je že :kva2:

Rada :BUA: Sara :BUA:

Pr vseh teh naduvancih bi blo to res fajn vidt (da bi že vsem, še preden se usedejo na vroči stol, v naročje porinl rezervne gate) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajjj, počas, počas.... :hmm:

Mislim, da n bodo ponovilii enake napake, kot so jo storili, ko so na stol postavili Klemna. Tako, da pomoje ta opcija z Mišekom odpadle. Pa ka ste ja nori,... :OK:

Če pa bi se res to zgodlo, pa gre Toti Štajer kuj dumu....

po mojem bo 100% dala Jasno - sej se hočejo znebit in andreja in jasne, tko da je useeno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta!! :slap: mislm sej ne rečem pogledam kakšn del vsak teden... :blush: sam eni to čist preveč zares vzamejo :) ...

Aja pa še to morm povedat,da tok antipatične pi*** kt je pa ta Rada že dolg nisem vidu :BUA: :BUA:

Se strinjam glede Rade.

Ta oddaja je tako fantastična, da te res potegne notr. K tko kokr jim je pa to ratal. To je komedija, drama, dokumentarec, sociološka analiza..... v enem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam - zadovoljna bo ne glede na to, kateri od njiju odpade..

Sam pol bo tud romance :K konc. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sara ni dovolj pametna, da bi dala na vroci stol Misota... ce bi ga, bi bla v vsakem primeru na plusu. Ce se znebijo Andreja itaq, ce gre pa ven Miso, pa eden mocnejsih manj.

Res pa je, ko bo ona na vrocem stolu, neglede kdo je na drugi strani, izpade. Bom se sama reskirala kaksn tolar in poskrbela zato.

p.s. mater te tole zasvoji.... <_< .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bo 100% dala Jasno - sej se hočejo znebit in andreja in jasne, tko da je useeno ...

SymRu - E tu? :eek: :? :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Rado pa res ne vem kaj se dela tam.

Ker so močnejše člene verige že pometal ven.. Rada je šibak člen, ki bo slej ko prej letela... Ker je zoprna, "izkazala" se je pa tudi v četrtkovem večeru - v "Stand up comedy" večeru...

Coprnica...

Bomo vidl, kaj bo dones :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ker je zoprna, "izkazala" se je pa tudi v četrtkovem večeru - v "Stand up comedy" večeru...

Coprnica...

Kaj, kaj??? :eek:

Sem kaj zamudil???

Vsi so govorili o stend ap komedi, a ga predvajali niso... :blink: :whistle:

Ali se motim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!