Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

na tega ubožca se spravlaš :grrr ker veš, da neč ne bo :lol1:

A lahko mal obrnem tvoj stavek?

Vem, da nic ne bo in on zaradi tega ne bo ubozec. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimiv podatek je bil, da so jo pripravljali oz. šminkali par ur.... Ja make up dela čudeže. Zato pa so v tej reviji vse bejbe tko hude in popolne.

Za piko na i je bil pa stavek, da bodo izbrane slike še dodatno elektronsko obdelali, tako bodo popravili tudi najmanjše napake, saj mora bejba zgledat perfektno. No, pa bomo v Playboyu v bistvu gledali virtualno Almo slap.gif slap.gif slap.gif

Pa upam, da ne bo kdo ob gledanju slik pametoval v stilu: U kolk je huda bejba

Tadej

Uf, si mi svet sesul.

Reci, da ima vsaj postavo, anatomijo venerinega grička, joške, pogled in obrazne poteze naravne (fuck, saj več pa že skoraj na potrebujemo za avanturo, a ne ?), da bo še vedno njen poster na notranji strani mojega WC, točno nasproti školjke.

Saj Playboy ženske tako ali tako potrebujejo le stas, ker jim osebnost vsilimo mi, sanjavci.

To je tudi en od razlogov, da jih imamo tako radi, ker bi v realnem življenju imele preveč pomanjkljivosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boris, my favorite!

Hmmm... ti pa tole spremljas v zivo, a? .) :D

img2004363601.jpg

odkar ni več "moje" favoritke, nič več :nono:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno si se na zgoraj omenjeni inter. strani slabo odrezal :kva2:

Ni mi treba tako lepih stvari govorit, ker če pogoriš na glasuj zame pomeni da je človek popolnoma normalna oseba. Ponavadi so prvi tisti ki so tako nedružabni, (nepriljubljeni kakorkoli) da nimajo hobijev, ne hodijo ven zvečer in so pač cel dan pred osebnim računalom in delijo desetke, kar posledično prinese desetke nazaj njim in so potem prvi:D Tako da slabši je človek na GZ boljši je.

PS: nisem bil še nikoli na GZ in company.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje :D

PS: do tega sm prišel na podlagi osebnih opažanj tako da lahko pride do odstopanj pri določenih osebah :D

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje :D

PS: do tega sm prišel na podlagi osebnih opažanj tako da lahko pride do odstopanj pri določenih osebah :D

:topic: dr.Rugelj 2 :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak, za razliko od njega rad popijem pivo ali pa kaplco rujnega da o tequili ne govorim :OK:

za razliko od njega tud travmiraš, ker ga nimaš kam vtaknit....topic je namenjen debati o reality showu.....

ruglja maš v Ljubezni....

dating service pa na chatu.....

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, jaz ne doživljam nobene travme zarad tega.

Levanka pa Desanka lahk zmeraj skočita kot zanmenjava :D

Nagaya nikar ne bodi nataknjena tako no......3 pošteno globoko vdihni pa bo boljše.

BACK TO DA TOPIC.

Nekje sem zasledil uporabniško ime in kodo za zastojn gledanje BARA- prek neta. Če kdo želi pm-me (ne vem če še dela).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje :D

PS: do tega sm prišel na podlagi osebnih opažanj tako da lahko pride do odstopanj pri določenih osebah :D

A ta nasmeh na koncu je pa zato, ker te uspelo skomozirati tako lep stavek :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj tretjič gledal bar.. Še vedno mi ne potegne kaj je v njem tako zanimivga, da je toliko pompa okoli tega :? :hmm: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Včeraj tretjič gledal bar.. Še vedno mi ne potegne kaj je v njem tako zanimivga, da je toliko pompa okoli tega ...

Včasih Alma.

Od včeraj naprej pa ta novi fant, ker je taka pojava, da bo fotru dokazal, da se da prej kot v dveh letih zaslužiti 5M S(H)IT.

Fotr pa zagotovo današnje mladine potem ne bo razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa škoda k je cupi zapustila bar

ampak zdej k sem vidla une črnobele fotke od mišota bom pa tud jaz večkrat pogledala tale bar,tud na kak drink nebi blo neumno jit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa škoda k je cupi zapustila bar

ampak zdej k sem vidla une črnobele fotke od mišota bom pa tud jaz večkrat pogledala tale bar,tud na kak drink nebi blo neumno jit :slap:

Mljask :D A greva skupej???

Sicer pa jest že odkar gledam (malo po začetku sem začela), navijam ali za Borisa ali za Saro. Ker sta kul :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je to prov bedno da se folk tja hot postavlat pred kamero da bo po tv-ju pa še ful preveč je treba plačat za pjačo!! Zato jst not ne grem in ne bom šu!!! Grem raj u domačo gostilno kjer je laško po zmerni ceni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!