Skoči na vsebino

BAR


Vojč

Priporočene objave

Četrtek v BARU:

>>Pupi je všeč Hanzi. Ali ji bo dal minus?<< :o

Odgovor sledi po oglasih! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi a maš novga advokata :?

(alpanovopunco press)

Novo predstavnico za stike z javnostjo!!

Advokat je mičkeno bolj takten. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol nisem reku da ne gledam. Samo ta teden pa nisem imel časa pa me je zanimal. Kaj si tečen :doze:

Ej, piece man :friend1: Sam prašu sm, firbec ne tečnoba (upam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, piece man  :friend1:  Sam prašu sm, firbec ne tečnoba (upam)

Sej je kul :OK: . Glih sem bar pogledu. Kr komedija :D Končno so se na tega kretena spravl.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da... pa kljub vsemu se tebe to prav nič ne tiče............  :closedeyes:  :doze:

eeeehhhh. <_< A si ti tut not padla, ko si glih mim šla? :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa tvoje zasebno življenje fejst trpi, če skoz visiš pred Tv ali PC!

Sem se mu kar odrekel :hmm:

lahko da... pa kljub vsemu se tebe to prav nič ne tiče............ 

Mogoče pa z mojim zasebnim življenjem trpi tudi njegovo :devil:

Hanzi a maš novga advokata 

(alpanovopunco press)

Ne eno, ne drugo, vsaj da bi vedel :unsure:

Četrtek v BARU:

>>Pupi je všeč Hanzi. Ali ji bo dal minus?<< 

Odgovor sledi po oglasih!

Oglasi so zgoraj v pasicah :P

Sej je kul  . Glih sem bar pogledu. Kr komedija  Končno so se na tega kretena spravl.

A zdaj sem pa kar kreten ratu :wub:

Še dober da imam tako hitro dial up povezavo da lahko spremljam vseh xy kamer hkrati in da imam na PC tv kartico da slučajno kaj ne zamudim. Ker če bi, mi najbrž več živeti ni. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nebo vendar "pička" da se bo predal  :kva2:

Ja sej s tem k reces, da hoces kao ven, ze ublazis poraz......Nisem slabe volje k sem itak hotu ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče gdo vidu ,v filmu ki je bil na sporedu pred barom ne vem a je bil pon. al pa tor. je bil insert ene sex scene iz bara ki je trajal ene 2sec. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pošiljajo okoli njene gole slike iz Playboya, zakaj ne bi še njene angleščine. :)

*My

name is Alma and i`m director in our company. I`m comunikative, crazy, stubborn and so on and on! My nike names are Tofsy, Palma, little one... I respect my friends, our agreements and my sisters.

I like travelling, enyoying, going crazy, beeing with people, talking, meeting and discovering new things!

I`VE GOT LOT OF ENERGY AND HIPERACTIVITY!*

Več na:

http://users.volja.net/alma_bar/Datoteke_alma/alma.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziujo

moje ime je Micka in imam blond lase. Rada hodim v šolo. Moj najljubši predmet je likovni pouk, ker takrat lahko rišem. ne maram matematike. Rada jem špagete in pico in pijem kokakolo. Moj najboljši prijatelj je Piki Jakob. Tudi on ne mara matematike.

;)

hey! I'm pretty good at this...:010

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey! I'm pretty good at this...:010

Pejt u BAR delat ... Če druzga ne, bo zihr vsaj en glas ... od telekoma, k bojo probal, če sploh dela glasovalni avtomat ;-)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziujo

moje ime je Micka in imam blond lase. Rada hodim v šolo. Moj najljubši predmet je likovni pouk, ker takrat lahko rišem. ne maram matematike. Rada jem špagete in pico in pijem kokakolo. Moj najboljši prijatelj je Piki Jakob. Tudi on ne mara matematike.

;)

hey! I'm pretty good at this...:010

Not good. Predobro napisano. Nikjer nisi vključila kakšne blagovne znamke (cf. Alma: "nike"), pravnih pojmov (cf. Alma: "agreements with friends") itd. Še kakšno leto manj izobrazbe predpostavi, bo šlo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt u BAR delat ... Če druzga ne, bo zihr vsaj en glas ... od telekoma, k bojo probal, če sploh dela glasovalni avtomat ;-)

pomoje maš napačno hipotezo....ce bojo tekst spremljale prave slikce bo glasov puna kapa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sobotnem dnevniku je bil en ful dober članek na temo BAR-a. Najbolj všeč mi je bila izjava nekega BAR-rovca:

"Itak sem že dost slaven, sej sem delal že v ful ljubljanskih lokalih. Ta oddaja bo še povečala mojo slavo."

:SS :SS :SS

Evo in sem začel gledat bar, da vidim kakšnegluposti bodo še pogruntali :lol1: :lol1: :lol1:

Kup luzerjev, ki ma preveč cajta oz, ne ve kaj počet v lajfu.... Včasih mi je mam rekla: če se ne boš učil, boš pa jarke kopal. Zdej bi lahko rekla: poglej jih te Barovce. Če se ne boš učil, boš končal tako kot oni :krneki:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!