Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

na 1 tank bom prihranil 500 sit kar je lih za 1 miljonar srečko :OK:

ko pa tam zadanem miljon al pa clo 10 miljonu, pol pa se bo zraven mojega štirikolesnika znašel še dvokolesnik :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene tekočih goriv se bodo opolnoči občutno znižale. Ob nespremenjenih trošarinah se bo cena neosvinčenega 95-oktanskega bencina znižala za 15,4 tolarja na 238,6 tolarja za liter, cena 98-oktanskega bencina bo nižja za 21,4 tolarja, za liter bo potrebno odšteti 245,3 tolarja.

Za liter dizelskega goriva bo treba odšteti 5,7 tolarja manj oz. 233,2 tolarja, cena kurilnega olja pa se bo znižala za 4,1 tolarja na 151,1 tolarja za liter.

Vir:24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je začel hodit okol en mail in sicer s sledečo vsebino:

CENE BENCINA!!!

To je Protestna akcija proti previsokim cenam derivatov!

NANAŠA SE NA SPLOŠNI POZIV DA SE 1. OKTOBRA 2005 NE TANKA

Stalna višanja cen derivatov, počasi vzbuja strah. Zadnji čas je za reakcijo.

Vsi prizadeti ste poklicani, da nekaj postorite

Ključni dan je 1. Oktober 2005. Če se ne bo na ta dan nikjer tankalo, se lahko trg začne zavedati.

Zavedati se moramo da imamo tudi mi moč, moramo jo samo uporabiti.

Današnje moderne komunikacije omogočajo, v kratkem času veliko ljudi opozoriti na to akcijo.

Tankajte pred ali po 1. Oktobru 2005 ampak NE TANKAJTE NA 1. OKTOBER 2005 .

Ta akcija je nujno pomembna pokazati Oljnim mogotcem, da ima par milijon ljudi dovolj praznjenja žepov.

Sodelujte! Povejte naprej!

Pošljite to informacijo naprej svojim prijateljem in znancem!

Kaj pravite o tem? Bo folk resno vzel al se bo do prvega oktobra že vse pozabilo?

Jest sem za, zmerej je treba nekaj novga probat, mogoče bo pa kaj iz tega

ej kaj pa zdej, k so šle cene bencina dol! a bomo vseen bojkotirali tankanje 1. oktobra! ker pomoje da folk NE BO čakov, da se bencin zopet podraži :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jaz,...slišal včeri po radiu, da se bodo cene naftnih derivatov spremenile, pa sem kr zavil na bencinsko, no,..kasej pa zvedu, da bo bencin cenejši, ne pa dražji :slap: . Sej u bistvu sem ga preplačal samo za eno pivo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj bi šel bencin gor? Če ne bo višanja trošarin se bo občutno pocenil, vsaj glede na upadanje cen nafte v zadnjih tednih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene naj bi ostale iste (vir ttx in nova uredba vlade :hmm: )

Tudi jaz imam praqzen tank ker sem spekuliral z nižjo ceno jutri :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremembe na 28 dni

Cene goriva ostajajo nespremenjene. Vlada je namreč spremenila model določanja cen naftnih derivatov.

Cene goriva se bodo naslednjič spremenile 25. oktobra. Vlada je model določanja cen naftnih derivatov doslej določala vsake 14 dni, po novem se bodo cene spreminjale na 28 dni. Osnovni koncept modela oblikovanja cen naftnih derivatov se ne spreminja.

Uredba je interventnega značaja in začne jutri veljati. Zato se bodo cene naftnih derivatov v Sloveniji spremenile šele čez 14 dni, to je 25. oktobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gor al na dol? Do 25. morm to mal spucat, sm lih včerri tanku pouhnga, tko da bom tanku al prej al pol... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tko za info, zdele povedal tip, ki živi v iraku, da stane 50 litov bencina 1 dolar :eek: cena je ostala še od vladanja sadama :D pjebi a gremo s cisternami dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je bencin še precej prepoceni. Dokler se folk vozi tolk za brezveze okrog je definitivno prepoceni...

A ne bi blo bolš če bi bil tih :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je bencin še precej prepoceni. Dokler se folk vozi tolk za brezveze okrog je definitivno prepoceni...

:eek:

itak, da je motor sam zato, da stoji v garaži, pa da se lahko hvališ s svojo ˝mrcino˝! Bog ne daj, da bi se kdo gor usedu al pa se celo en krog pelu, ker motor itak ni namenjen PREVOZU :slap: :slap: :slap:

jao :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem sam se nebi fjalak tolk avtov in mopedov okrog.

Itak 2-becili pijejo tolk manj da ne umreš od njegove potrošnje, ali pač?

A imaš ti delnice od petrola al od omv-ja, da nisi slučajno z Bushem u žlahti :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!