Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

jst ne bi tole, tak na velik zvon obešu, kolega je mel isto, pa mu je začela država zaračunavat, mogoč poznaš zakon, vse kar je globje od 30cm je v lasti države!!

Moj oče se ukvarja z vrtanjem za vodo (Oda, Julijana...) in seveda, da imamo dovoljenje za to. Drugače pa vse kar je globje od 30cm nevem če je res v lasti države, kako pa potem imajo naprimer ljudje z rastlinjaki vrtine po 600m za zalivanje. Treba je pridobit dovoljenje pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam po Istanbulu ( kot tudi ostalih večji TR mestih ) se pa fura folka kot da bi ga zastonj talal. :hmm:

...zgleda, da Alah časti... .)

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nism mislu čist dobesedno, amapk vem, da glede nahajališč premoga in ostalih rudnin, to je v lasti države, četudi ti poseduješ zemljo nad nahajališčem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kao je 20cm al kuk tocn pod zemlo tvoj, kar je pa nizi je pa drzauno... to ni fer. js ze hotu zacet kopat da bi nafto najdu zj sm si pa premislu ko sm to vidu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups... sm mal nazaj prebrau... ja no pol pa 30cm...

kakorkoli, js sm mogu za dovoljenje prašat k sm pomaranče nasadiu k rabjo lukno mal več kukr 30cm :slap:

Sm biu pa zelo blizu nafti, je udaru nek smrad vn po plinu... pol sm pa vidu d je crknen deževnik notr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakorkoli, js sm mogu za dovoljenje prašat k sm pomaranče nasadiu k rabjo lukno mal več kukr 30cm :slap:

A si jih pol lahk posadu ? :kva2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz avtomobila prešaltal na bicikel, motor pa itak tako malo pije, da ni omembe vredno... zaenkrat še ne :closedeyes: Aja, manjka še večina evropskih držav.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne bi tole, tak na velik zvon obešu, kolega je mel isto, pa mu je začela država zaračunavat, mogoč poznaš zakon, vse kar je globje od 30cm je v lasti države!!

ja valda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  še dobr, da majo tam visoke plače. Sam po Istanbulu ( kot tudi ostalih večji TR mestih ) se pa fura folka kot da bi ga zastonj talal. :hmm:

Večina Turkov ima avte na plin, ki je več kot pol cenejši od bencina. In plin dobiš na vsaki turški črpalki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motoristu je precej dober članek o motorjih na baterijski pogon :OK: dosežejo že hitrost do 200km/h, tiste do cca.80 km/h majo pa že v prodaji in stane nekje okrog 5000 eur

Čez ene 10 let se bomo pa bl potihem vozil :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motoristu je precej dober članek o motorjih na baterijski pogon :OK:  dosežejo že hitrost do 200km/h, tiste do cca.80 km/h majo pa že v prodaji in stane nekje okrog 5000 eur

Čez ene 10 let se bomo pa bl potihem vozil  :music4:

V Puli je en model..beri švabo..še bolje..beri bosanac :grim mel v kufer od motorja zmontiran radijo,s strani pa zvočnike. Mogoče so pa to pred priprave na "tiho" vožnjo....zvok auspuha bo pa prihajal skozi zvočnike :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

V Puli je en model..beri švabo..še bolje..beri bosanac  :grim  mel v kufer od motorja zmontiran radijo,s strani pa zvočnike. Mogoče so pa to pred priprave na "tiho" vožnjo....zvok auspuha bo pa prihajal skozi zvočnike  :grim

Hi hi, to bi blo zanimivo HD ki zvižga kot GSX-R. ali obratno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina, predvčerajšnjim sem se vrnil v Slovenijo, včeraj pa šel na pumpo in natočil v motor točno 10,00 l 95-oktanskega bencina. Hoteli so 2540 SIT!!! Pomel sem si oči, še enkrat pogledal ter odkril, da je tekočina že po 254 SIT.

Ok, naj me vsaj v zvezi z dizlom pomirijo. 238 SIT!!!!??? :eek: :SS :BUA: :? :( :blink: :cry: :nono: :wacko: :xx: :ninja: :kva2: :fight2:

Družba, ko se mi konča sezona, grem v Egipt, kjer je dizel po lanskoletni 50-odstotni podražitvi po 18 SIT, bencin pa po 36 SIT. Še ogabno draga Jordanija ima dizel po 35 SIT, bencin pa po 103! Naj se Evropa sama jebe. Brez mene.

Ok, debata gre naprej! (V tem primeru prvi del mojega podpisa ne drži!!!)

Popravljeno . Popravil Desert Soul
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motoristu je precej dober članek o motorjih na baterijski pogon :OK:  dosežejo že hitrost do 200km/h, tiste do cca.80 km/h majo pa že v prodaji in stane nekje okrog 5000 eur

Čez ene 10 let se bomo pa bl potihem vozil  :music4:

tole sm na netu najdu - da nau reklama samo avtorja navedem: Berčan Jure

"Podjetje Robrady bo prihodnje leto poskušalo razvozlati zahtevna vprašanja za ustvaritev športnega motocikla s pogonom na električno energijo. Motor, ki bo slišal na ime RMoto bo svojo energijo dobival iz gorivne celice. RMoto naj bi po prvih ocenah dosegel hitrost okoli 200 km/h, vendar je obsežnost baterija še zmerom neznanka. Z regenerativnim zavornim sistemom bo med zaviranjem zbiral električno energijo in jo kasneje uporabila za pogon agregata. Pogonske elektromotorje bo imel nameščene kar v kolesih, kar pomeni, da bo v visokih vrtljajih dosegel večjo moč.

Robrady se je povezal z vsemi pomembnimi imeni, kot so Vetrix, Segway, Yamaha, Volvo, Polaris in Suzuki. Njihova znanja jim bodo prišla še kako prav, pri tem zahtevnem projektu. Torej lahko ˝pričakujemo˝ prvi električni motor z odličnimi pospeški.

"

Še slikca...

post-3863-1126877514_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druščina, predvčerajšnjim sem se vrnil v Slovenijo, včeraj pa šel na pumpo in natočil v motor točno 10,00 l 95-oktanskega bencina. Hoteli so 2540 SIT!!! Pomel sem si oči, še enkrat pogledal ter odkril, da je tekočina že po 254 SIT.

Ok, naj me vsaj v zvezi z dizlom pomirijo. 238 SIT!!!!???  :eek:  :SS  :BUA:  :?  :(  :blink:  :cry:  :nono:  :wacko:  :xx:  :ninja:  :kva2:  :fight2:

Družba, ko se mi konča sezona, grem v Egipt, kjer je dizel po lanskoletni 50-odstotni podražitvi po 18 SIT, bencin pa po 36 SIT. Še ogabno draga Jordanija ima dizel po 35 SIT, bencin pa po 103! Naj se Evropa sama jebe. Brez mene.

Ok, debata gre naprej! (V tem primeru prvi del mojega podpisa ne drži!!!)

a nisi enkrat pisal, da je v iranu liter bencina 3sit, a to še drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi enkrat  pisal, da je v iranu liter bencina 3sit, a to še drži?

To je Noise napisal, on je bil tam. Mislim, da je to iranska cena za dizel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!