Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Nak. :P

To pomeni,da bomo za isto plačo dobil vedno manj in manj benza :angry:

:P

Me zanima če bom kdaj doživela da bom v 24 ur zvečer poslušala poročila in bo nekdo vsak mesec izjavu: "Danes po polnoči se bojo plače delavcev zvišale za..." :glare:

Samo zdej ko je 237,9 so res že malo preterali no :eek: Se sploh ne rezlikuje več (tolko) od cen bencina drugih EU držav (zahodnih vsaj, za vzhodne ne vem), je pa res da plače pa iste ostajajo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah politikom se gre itak sam da imajo oni dobre plače, kako jih dobijo pa sploh ni važn. :angry2: Mi mali ljudje naj pa garamo za tisto malo plačo. Spet prihaja obdobje hlapcev, no v bistvu smo že v njem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ena bela pikca v vsem tem črnem morju...pretirane cene bodo zmanjšale porabo vsaj pri navadnih smrtnikih in bo tako bolje za okolje :afro1: in prej al slej bo konec te naftne more....če učakamo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 95-oktanca na Nizozemskem je 1,43 evra, kar je pribl. 343 SIT za liter. V ZDA pa dajo revčki za liter bencina pribl. 145 SIT :devil: Je pa res, da je obdavčitev popolnoma različna :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutrej je blo receno da so sprostili zaloge nafte, torej ce bo sreca se bo bencin pocenil...ampak pomoje lahko samo upamo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raja,

dokler se bomo zjutraj vozili na šiht z avtomobili,

dokler se bomo popoldne drkali z morji,

dokler se bo to dnevno dogajalo in

bo povpraševanja po bencinu

kot vbodov v gobelinu,

tako dolgo bo cena divjala gor.

pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je. :yes:

nategovali bodo toliko časa kolikor bodo mogli...v nedogled <_<

zakaj pa mi ne zasedemo kakega naftnega polja?? aja, sej ga mamo...u lendavi...pa ni denarja za nove raziskave :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na Katrin in eksplozijo na iraškem naftovodu je po mojem mnenju kar realno pričakovati, da bo šla nafta zopet v višave......... :angry2:

Zakaj ne naredijo kakšnega motorja na biogorivo, sem ravno bral o prekmurskem podjetniku, ki iz oljne ogrščice proizvaja biodizel... :blink:

Itak je pa zaenkrat naftna industrija še premočna, da bi dopuščala kakšne alternative :fight2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bodo pa tisti p****i še kupval nove avte enga za tega enga za tega mi nj pa plačujemo bencin pa vse drug, da jim jih bomo lahk kpil :yea1: .

Popravljeno . Popravil danibmotocross&enduro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 95-oktanca na Nizozemskem je 1,43 evra, kar je pribl. 343 SIT za liter. V ZDA pa dajo revčki za liter bencina pribl. 145 SIT :devil:  Je pa res, da je obdavčitev popolnoma različna :hmm:

Samo za info. Diesel gorivo stane v sloveniji drugače 180 sit, vendar je toliko davkov nabitih :SS

Pa nej mi šeenkrat rečejo da so znižane trošarine.

Sicer sem pa za to da se čimprej dvignejo cene na nemogoče cene, da se bo enkrat že mal začel migat za alternativne varjante. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem pa za to da se čimprej dvignejo cene na nemogoče cene, da se bo enkrat že mal začel migat za alternativne varjante. :glare:

Dokler se bo vse okrog nafte vrtel pa tolk denarja obrnl, lahko kr pozabmo na alternative..... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem pa za to da se čimprej dvignejo cene na nemogoče cene, da se bo enkrat že mal začel migat za alternativne varjante. :glare:

Bojim se da bom jaz takrat že zelo star - tudi interesa ni pretiranega (lobiji živijo kraljevsko dobro na ta račun)! raja pa itak vse plača ..... a ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, nafta se je malo pocenila, ker so sprostili nakopičene rezerve za pomagat amerikancem (celo afganistan jim bo pomagal z .... 100.000 dolarji :kva2: )...ampak nisem zasledil, da bi kej padla cena bencina... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!