Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

samo da je super spet dražji od dizla, :lol1: :lol1: :lol1: , kaj sm potolažen,

to mi je pa res odleglo :grim :grim :lol1:

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vseeno, koliko stane, jaz vedno tankam za 10.000 SIT...  :P  :SS  :SS  :SS

kak motor pa ti voziš :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale kitajska potrošnja nas bo pokopala  :cry:

REs je in zaradi tega znajo it cene še precej gor in to ne samo bencina. Čeprav je malo grdo za slišat ampak reši nas lahko le še kaka huda epidemija ptičje gripe ali podobne zadeve, sam kaj ko je tam milijon prebivalcev pljunek v morje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 tolarjev več!!!

pa sej niso resni :huh:

na misel mi pride cel kup kletvic

.

.

.

pa jih bom rajš zase obdržal O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 tolarjev več!!! 

pa sej niso resni  :huh:

na misel mi pride cel kup kletvic

.

.

.

pa jih bom rajš zase obdržal  O:-)

Pa sej to bi mogl bit teb v veselje... sej ti v profilu piše d je to tvoj hobi :lol1:

Drgač pa res bedno...še mal pa si bomo mogl usi mopede umislt. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bodo dal miru, dokler ne bo benz 1 € -240 sit/ lit, ki bo pa kmalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

""Drgač pa res bedno...še mal pa si bomo mogl usi mopede umislt. :angry2:

""

Incubation: Kdaj bova ctxe nabaula? :D :D

Tole z bencinom je že čist mim, pa še vlada zaradi predpisou Eu ne more več znižat trošarin :BUA:

Popravljeno . Popravil metalbike
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale kitajska potrošnja nas bo pokopala  :cry:

Že pred ene 15 leti sem bral nekega ekonomista, ki je reku; bojmo se demokracije na Kitajskem, KER:

1. Najprej jih bo ene 50-60 miljonov poskušal emigrirat..od tega blizu 10 v Evropo

2. Lahko si bojo kupl avtomobile, proizvodnja pa bo šla tja, kjer je največji porast potrošnje....

3. Ker bojo mel avtomobile, bodo rabil nekaj 10x več goriva, kot ga rabijo sedaj (1990)

Glede cen...jasno mi je, da ne morem imet take plače, kot jo ima recimo Avstrijec ali Nemec, za to obstaja en kup utemeljenih razlogov (gospodarskih...), ni mi pa jasno, zakaj pa vseeno moram plačat bencin skoraj tolk, kot pa oni...tle pa ne štekam....

No, mene se podražitve tko ne tičejo, tud jaz ponavadi tankam za 10 000. :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal ga pa res biksajo s tole ceno. Ampak tud če bo bencin še dražji, za tankat mofo se bodo zmeraj našli tolarčki! :yes:

Je pa zanimivo videti strukturo cene goriv. Nabavna cena dizla je za 10% višja kot bencina. Samo trošarine so veliko nižje. Se pravi, da država načrtno spodbuja nižjo ceno dizla napram bencinu. Kaj, a imajo vsi v vladi tdi-je in dci-je? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praaaaaaaa.....ci :fight2: :fight2: :fight2: Za 11 sit je šu benz gor sej niso normalni banda zarukana.

Bo treba v Rusijo na izlet, po cisterno benza, bo ceu izlet koštal manj + benz kot pa tle pokurmo na mesec :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba počasi na vodik prešaltat :grim italijani so že zgradili tovarno za proizvodnjo vodika in ko je novinar vprašal,kdaj bo proizvodnja rentabilna so rekli,da ko bo sod nafte stal okoli 80 $

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak motor pa ti voziš :hmm:  :lol1:

Kako naj človek o motorju razmišlja, ko pa ščije že xxx dni?! :cry: Samo v kišti se prevažam, pa mi je mozeg čisto na 4 kolesa obrnjen... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Ialiji je 280SIT ... v Fanciji še več ...

... mogoće še kéj... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kakšne plače imajo v Italiji in Franciji?? :?

Ma za italjo vem d ni dalč pred nami. Je pa bezin svinsko drag tko d okoliška klapa z italije hodi h nam tankat :grim čeprou je u italji bol čist benzin (CBR gre bol :grim pa majn pije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!