Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Radio rekel, da obstaja velika verjetnost, da se bo gorivo ponoči podražalo.

tako je :angry: 95 bo od zdej naprej 207,xx in ne več 202,yy za ostale pa nevem (mi je mama posredovala info tko d nevem točno) Kje so bli cajti k je bil liter za 90 toralčku :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te cene bencina nimajo nobene veze z eu, ampak zaradi poskoka uporabe fosilnih goriv (nafte)na kitajskem, če opec poveča dnevno količino načrpane nafte, bojo cene padle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te cene bencina nimajo nobene veze z eu, ampak zaradi poskoka uporabe fosilnih goriv (nafte)na kitajskem, če opec poveča dnevno količino načrpane nafte, bojo cene padle

Finančni minister Dušan Mramor je na današnji novinarski konferenci, na kateri je sicer predstavil vladna stališča do reševanja problematike Sklada obrtnikov in podjetnikov, potrdil, da "vlada nima več prostora", saj so trošarine dosegle minimalne ravni, ki jih predpisujejo evropske direktive

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Živela EVROPA :yea2:

Grmpfh... V rokah držim račun od včerajšnjega tankanja na bencinski črpalki v Franciji. Liter "sans plomb 95" - 1,2 EUR (slabih 290 SIT). Nemčija podobno, Avstrija in Švica 50 SIT ceneje. Evropa je k sreči še daleč...

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bencin je povsod dražji...v italiji je 270 ali nekaj podobnega...na hrvaškem tudi dražji.....tako da ni neke revolucije za delat...po tv-ju so povedali zakaj se to dogaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sem danes tankal in prišparal celih 50SIT :kva2: :kva2: glede na jutrišnje cene

(pri nas se že mal čuti Gorenjski vpliv podnebja :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA pa p... kaj ma pa spet EU tukaj s cenam nafte? Mogoče edino to, da ni Bušotu pomagala dreka iz IRaka naredit, ker če bi, bi bile cene nafte nižje... drugače pa, težit ameriškemu podpredsedniku pa ostalim vojnim dobičkarjem, zakaj je nafta draga, Europo pa pri tem kar na mir pustit.

Glede višine trošarin pa, a mislite, da je naša država dobrodelni zavod :lol1: , al pa kak Karitas O:-) , ki dobiva denar od boga pa prostovoljnih prispevkov. Jasno je, da trošarine ne moejo pasti pod določeno raven, pa če je ta predpisana od EU al pa ne, v vsakem primeru mora država svoje pobrat pa pika. Ko bomo pa vsi plačevali davke kot se spodobi - tud kapital in tud lastniki večih nepremičnin, potem bo pa spet kaj možnosti, kje kaj znižat.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst samo pri bencinskih prervoznih sredstvih iz včeraj na danes privarčeval 456 tolarjov. :)

Komur se to zdi zanemarljivo, naj mi jih pošlje.

Upam, da je na forumu vsaj 1000 takih, ki se jim to zdi skoraj nič :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst samo pri bencinskih prervoznih sredstvih iz včeraj na danes privarčeval 456 tolarjov. :)

Komur se to zdi zanemarljivo, naj mi jih pošlje.

Upam, da je na forumu vsaj 1000 takih, ki se jim to zdi skoraj nič :lol:

jst bi tud...jst bi tud:D :P :D :lol:

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi sam jamramo kok je bencin drag, ko pa gremo na dopust izven meja pa nič pa je povsod dražji kot pri nas.Končno cena bencina hočejo doseči 220 sit/L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajgor, ti si terorist, ki ogroža mojo denarnico. :angry:

Take je potrebno v kali zatreti. :devil: :devil:

Bom Bushmana nadte poslal. :lol:

Potem te bodo pa v arestih ameriške vojakinje spolno zlorabile. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin se mora še podražit.......obvezno je treba dodat vsaj 5 tolarjev za ceste ( da bom meu večjo plačo), ahhhh, kok bi bilo lepo :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc, kupit kolo pa gor kaksen oklep od motorja namestit, radio s posnetkom kaksne jezne mašine, pa gasa. Seveda ponoči, da ne bi kdo kaj preveč videl :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grmpfh... V rokah držim račun od včerajšnjega tankanja na bencinski črpalki v Franciji. Liter "sans plomb 95" - 1,2 EUR (slabih 290 SIT). Nemčija podobno, Avstrija in Švica 50 SIT ceneje. Evropa je k sreči še daleč...

LP,

Andrej.

v zahodni evropi je bencin boljše kvalitete kot pri nas, pa ne pozabit koliko je tam povprečna plača!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zahodni evropi je bencin boljše kvalitete kot pri nas, pa ne pozabit koliko je tam povprečna plača!!!

Jap,jast ga grem tankat kr v Italijo(Agip na Letališki al pa na Rudnik ind.cona)cena pa ista 207,20.Ga pa dostavljajo iz Italije,zanesljivo mam kolega na Agipu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zahodni evropi je bencin boljše kvalitete kot pri nas, pa ne pozabit koliko je tam povprečna plača!!!

Tudi Jetija so že videli... Naj bi bil boljši, a nihče ne zna tega dokazati ali postreči s čim drugim kot "moja mama ima pa strica, katerega pranečak v osemintridesetem kolenu je nekoč tankal v Uzbekistanu in ko je bežal pred teroristi, mu je novi HŽI motor žrl samo 0,4231 litra na 500 milj".

Meni je avto delal vrtinec v tanku povsem enako - najsi je bil notri slovenski, avstrijski ali pa francoski bencin. Če vikend sem spraznil tri polne tanke in z vsakim sem naredil natanko 700 km (40 km gor ali dol zaradi različnega režima vožnje - Švicarji namreč nadvse radi sponzorirajo lokalne proizvajalce okroglih tabel z napisom 80).

Kar se pa evropskih plač tiče... Statistike so znane. Dokler povprečna "dodana vrednost", ki jo izdelku doprinese slovenski delavec, dosega nekje okoli 70% povprečne evropske, je normalno, da so tudi plače nižje, mar ne? Nihče ne bi nič delal, pa evropske plače bi vsi vlekli; ampak število poslanski mest v evropskem parlamentu je žal omejeno.

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dobra novica za voznike avtobomilov. Najboljprodajan bencin bo od polnoči cenejši, medtem ko se bosta dizelsko gorivo in kurilno olje podažila.

Svetovni naftni trgi nafte so v zadnjih tednih pregreti kot že več let ne, a jutri večjih podražitev goriv kljub temu ne bo. Liter neosvinčenega 95-oktanskega bencina bo celo za dva tolarja cenejši, odslej pa veljal dobrih 205 tolarjev. Manj razloga za zadovoljstvo, pa imajo vozniki dizelskih avtomobilov. Dizel bo namreč kljub vladnemu znižanju trošarin dražji za 2 tolarja, liter bo stal 182 tolarjev. Za en tolar bo dražje tudi kurilno olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
sveto govno :eek:  benz za 11 sit dražji :wacko:

Pravkar s petrola, uf mi je uspelo še dans :grim za 54L sm pršparu. To je 594 SIT :kva2: waaaaa, za dva kafeta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!