Skoči na vsebino

DRAŽJI BENCIN


udi

Priporočene objave

Pa še ti doma zavrtaj in črpaj svojo nafto...  :whistle:

Sm že probal, pa je zafukan teren, sem skor vse svedre zlomil :angry2: , pa nafte ni :grrr , je ena qrčeva voda :( ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že probal, pa je zafukan teren, sem skor vse svedre zlomil :angry2: , pa nafte ni :grrr , je ena qrčeva voda :( ,

a nisi se videl vozila na vodo ?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je bencin še precej prepoceni. Dokler se folk vozi tolk za brezveze okrog je definitivno prepoceni...

Ma kaj ti je? Al maš dost keša al pa nimaš vseh kur doma! 250sit/litr je prekleto ful če hočeš pridt nekam, in motor je zame primarno prevozno sredstvo-ker izpita za avto nimam še, in tudi sam za se furat okol...

Druič mal premisli kaj blebetaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ti je? Al maš dost keša al pa nimaš vseh kur doma! 250sit/litr je prekleto ful če hočeš pridt nekam, in motor je zame primarno prevozno sredstvo-ker izpita za avto nimam še, in tudi sam za se furat okol...

Druič mal premisli kaj blebetaš

Če boš delu boš meu gnar. Če boš meu grar boš pa lhko tankal in babe okrog preganjal.

Če pa ne pa sviral ku... in poliral motor doma v garaži.

Eni majo za edino prevozno sredstvo vlak - kolk so šele tij carji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej u šolo hodm z vlakom, in kaj mislš, recimo starši delajo(govorim za svoje), pa je mal problem dat 10k sit za tank benzina! Pa če mamo 3 avte pr bajti ker jih rabmo(5šoferjov) za delat in ne za se fjakat, je tudi čist kul dajat za benz, pa hrane in oblek ne rabmo, pa tudi ne žvimo vsi po blokih kjer ti dost vzdrževanja ne rabi, mogoče ma kdo še kako hišo ali pa celo kmetijo in vse doma, na to pa ne misliš a?

Krneki no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej u šolo hodm z vlakom, in kaj mislš, recimo starši delajo(govorim za svoje), pa je mal problem dat 10k sit za tank benzina! Pa če mamo 3 avte pr bajti ker jih rabmo(5šoferjov) za delat in ne za se fjakat, je tudi čist kul dajat za benz, pa hrane in oblek ne rabmo, pa tudi ne žvimo vsi po blokih kjer ti dost vzdrževanja ne rabi, mogoče ma kdo še kako hišo ali pa celo kmetijo in vse doma, na to pa ne misliš a?

Krneki no...

Ja tko: vsega pa glih ne moreš met. Če pa maš pa ni trba jamrat.

Pejt mal buša vprašat zakaj je bencin tolk drag - al pa so se cen črpanja res tolk povečale? Najbrš, ke se gre za gnar, in pravice na tem svetu ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Delu prebral da je nevem kateri minister že spremenil model za oblikovanje cen goriv in sicer je sedaj namesto 2 tedenskega v veljavi 4tedenski. Se pravi da se cene korigirajo na vsake 4 tedne.

Če tega ukrepa ne bi bilo bi šel baje danes bencin spet občutno gor. Obenem prebral da so cene nafte začele padati in da so dosegle najnižjo vrednost v zadnjih devetih tednih (mislim da tam okoli 59USD/sod).

Pričakujejo da bodo cene šle še dol saj se je potrošnja Kitajske v zadnjem mesecu zmanjšala za 4% :eek:

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je bencin še precej prepoceni. Dokler se folk vozi tolk za brezveze okrog je definitivno prepoceni...

to frazo smo že slišali miljon krat :SS in koliko motoristov se potem takem NE vozi brezveze :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da je bencin še precej prepoceni. Dokler se folk vozi tolk za brezveze okrog je definitivno prepoceni...

jebi ga dok si pešak ko pa boš probal fukat boš naredil par tisoč km. se ti bomo pol mi smejali :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če je 4tedenski interval se bo pa pač za več povečala cena ali znižala, whatever...

Italjan: Ma kaj bluziš-ne moreš met vsega? krneki, kdo je sploh kej reku, sam če bi bil benz cenejši se bi morda 10%več vozu, s tem dnarjam bi si mogoče kupu kej koristnega-recimo pulover :OK:

jebi ga dok si pešak ko pa boš probal fukat boš naredil par tisoč km. se ti bomo pol mi smejali  :devil:

probal fukat? :lol1:

:grrr

ta je pa dobra, mah res se še ni vozu tko da bi sam služu dnar pa si plaču za benz zraven si pa še motor kupu, pa opremo... lalalalaaaaa, la laaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi ga dok si pešak ko pa boš probal fukat boš naredil par tisoč km. se ti bomo pol mi smejali  :devil:

:lol1: Sam tok v info. Poznam modela. Ma cadilaca, ene par lanc (najmanjsa po kobaturi je 2.4)..... Po mojih podatkih ti avtomobili popijejo kar veliko. In dokler ga boli kurac al pije avto 5 al pa 15 litrov/100km pol je bencin prepocen.

Drugac pa itak da je prepocen. Zjutri, ko se nasa familija pele na siht), gledam mal avtomobile. Vecinoma je en sam noter, povprecje je tam 1,5 cloveka na avto :hmm:

Moja sestra hod s svojim avto, pa bi sla lahko z nami, sam ne gre. Ker pac jurja na dan za prevoz pa res ni velik.

Letos sem naredu 15.000 km z mopedom. Od tega jih je blo ene 8.000 cisti luksuz.

Sam vseen bi raj vidu, da bi bil benz cenejsi :blush:

to frazo smo že slišali miljon krat :SS  in koliko motoristov se potem takem NE vozi brezveze :hmm:

Ne vem ce je ta opazka letela zgolj na motoriste .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vec al manj se res vozmo brezveze(vsaj jaz) sam ce pa je zanimivo se it pelat(sploh po ovinkih),sej tist cas ko se vozis ne mislis na to kolk je bencin ko pa gres tankat pa pac potrpis!

Je pa bencin pri nas se poceni proti drugim drzavam!

Jst sem letos naredo za brezveze 6k km z 50ccm,pa 2k z 125 brez izpita!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam žaljiv si. A si se mal z bencim zaflexu?

Očitno Pervy-ja ne poznaš, ker potem bi vedel, da gre za njegov način izražanja. Tako, da ni bil žaljiv, pa še resnico je napisal. Tipi, bi včasih 10.000 km naredili samo, da bi en fuk dobili .) Se opravičujem na izrazu :)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno Pervy-ja ne poznaš, ker potem bi vedel, da gre za njegov način izražanja. Tako, da ni bil žaljiv, pa še resnico je napisal. Tipi, bi včasih 10.000 km naredili samo, da bi en fuk dobili .) Se opravičujem na izrazu :)

Pozdrav od Roberta

A jebi ga... A če nima za bencin, si ga pa na roko... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebi ga... A če nima za bencin, si ga pa na roko...  :hmm:

Gre na štop .) Smo že :topic: :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist, ki razpolagate z raznimi insiderskimi informaciji, kaj kej pravjo, a bo šel bencin gor al dol? :doze:

Kaj si misliš zalogo delat? :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist, ki razpolagate z raznimi insiderskimi informaciji, kaj kej pravjo, a bo šel bencin gor al dol? :doze:

Malenkost gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malenkost gor.

98 oktanski

25.10.2005 246,000 SIT

27.09.2005 245,300 SIT

95 oktanski

25.10.2005 239,400 SIT

27.09.2005 238,600 SIT

Nafta

25.10.2005 239,600 SIT

27.09.2005 233,200 SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj gor :( , v soboto smo brali, da cene na svetovnem trgu padajo pod 60 $/sod, naš censki model pa naj bi jim sledil. Hm, včasih smo v firmi modrovali, da če hočemo (npr. po razvitosti) dohiteti Japonce, moramo teči v isto smer kot oni in ne kontra. (firmenivečpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!