Skoči na vsebino

Suzuki GSR 600


rebel

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Škoda da ni slikano od daleč da bi se videlo kak bi pol zgledalo?

enaki je kot tisti na 2 sliki... http://gsr-600.over-blog.com/

pa še nekaj... kaj mislite da bi pasalo to res na gsr-ja glede na ceno... http://global.ebay.com/Pair_Clutch_Brake_Lever_Suzuki_GSR_600_GSXR_750_TL1000S/150415118692/item

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pasalo verjetno že vsaj vsi ti modeli, ki so navedeni majo iste ročke.Vprašanje je :? kdaj bo to iz Hong Konga prišlo do tebe, pa kakšna je kvaliteta materiala, da ti nebo pri prvem močnejšem bremzanju ročka ostala v roki. :xx: Kar se pa cene tiče je pa prav smešna.

Probaj pa da vidimo. :whistle: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pasalo verjetno že vsaj vsi ti modeli, ki so navedeni majo iste ročke.Vprašanje je :? kdaj bo to iz Hong Konga prišlo do tebe, pa kakšna je kvaliteta materiala, da ti nebo pri prvem močnejšem bremzanju ročka ostala v roki. :xx: Kar se pa cene tiče je pa prav smešna.

Probaj pa da vidimo. :whistle: :grim

saj cena je zelo smešna ker ponavadi pod 100€ se ne dobijo... Če bi našel normalno velikost in ne teh športnih bom vrjetno naročil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga slika na prvi strani. Spodnji spojlerček je fenomenalen. kje bi se kaj takega dalo dobit???:?

če kdo pripelje motor se bi to dalo naredit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj cena je zelo smešna ker ponavadi pod 100€ se ne dobijo... Če bi našel normalno velikost in ne teh športnih bom vrjetno naročil...

Tukaj imaš normalno velikost:

http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-GSR-600-ANODISED-LEVER-SETS-06-08-ALL-COLOURS_W0QQitemZ360081727642QQcmdZViewItemQQptZUK_Motorcycle_Parts?hash=item53d68b209a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo si pogledal poštnino, je dražja kot ročke :wallbash:. Drugače pa je cena še sprejemljiva.

Ja, samo ta "poštnin" je samo fora, ubistvu veliko stvari se prodaja na e-bay-u tako, da je cena izdelka tudi v ceni t.i."poštnine", tako da naj te to preveč ne moti, lepo sešteješ skupaj in vidiš koliko stane... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. mene pa zanima če kdo od vas ve kje se da v slo nabavit najceneje športni izpuh pa če ma kdo mogoče kak link do kakega cenika.... predvsem pa me zanima varianta d ostane tako kot original pod zadkom... aja pa povejte če se splača gledat mogoče v tujini npr preko ebaya al pa kej tazga..

lp

Kolega predela original izpuh. Izgled je popolnoma isti, zvok je spremenjen sploh pri vročem motorju, ni pa moteče za tehnični in modrikaste fante. Meni je predelal in sem naravnost navdušen. Je pa ogromno dela in ne prav poceni. Če koga zanima kaj več, naj mi pošlje PM in mu dam kontakt, da se zmeni za naprej.

lp,Milko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nekaj jih je res lepih. Vidim, da jih ima kar dosti predelane sedeže. A tud kdo od vas razmišlja v tej smeri? Ker roko na srce, original sedež je precej neudoben. Tule http://www.bagster.c...mal.php?lang=uk si lahko sam dizajniras barvo in obliko sedeža. Zastopništvo ima pa TC motoshop. Jih bo treba malo poklicat,da vidim kakšne so kaj cene.

A je kdo mogoče preveril? Ker sem lani že resno razmišljal v tej smeri. Tut po nenadnem zaviranju mi punca zdrsne naprej, kar ni kul :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Koper...poštriha ti ga pa lahko vsak ličar

Ni nobenega interesenta, ki bi bil malo bolj blizu tebe doma kot jaz, ali se ti je kdo javil? Če ti motor pripeljem, ga rabiš samo za meritve ali mora biti pri tebi dalj časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene zanima...sej vidm d si z našega konca..tudi jaz poznam enga iz nm ki se bavi z predelavami...mogoče mislima isto osebo... vseeno me zanima cena... ni problema če res ni pretirano saj najcenejši leovinciji pridejo okol 450 eur...kar je kr dovolj... javi mi nazaj lahko pa ti dam meil pase kontaktirama ker me res zanima... tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tnx ampak sm kr celga motor zamenjal...:) sm mal dodal pa vzel kr gsr yoshimura model :) cena je bla prava tko d me je kr ugodno pršlo... evo pa še fotka..

post-26573-126807738151_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobenega interesenta, ki bi bil malo bolj blizu tebe doma kot jaz, ali se ti je kdo javil? Če ti motor pripeljem, ga rabiš samo za meritve ali mora biti pri tebi dalj časa?

vsaj za teden dni bi moral ostat pri meni...je treba zadevo oblikovat po motorju in narediti nosilce... itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj za teden dni bi moral ostat pri meni...je treba zadevo oblikovat po motorju in narediti nosilce... itd

To pa bo zelo težko. Če pa se najde kdo, ki ti bo dal delat iz tvoje bližine, pa se ponovno slišima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo !

Glede na vse policijske akcije sem ugotovil da bi bilo fino s seboj imeti tudi prvo pomoč. Ker je pod sedežem precej malo prostora me zanima ali imate vi s seboj prvo pomoč v velikosti, ki gre pod sedež in če jo imate - kakšno in kje ste jo nabavili? Res ne bi rad zaradi prve pomoči s seboj nosil še nahrbtnika rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo !

Glede na vse policijske akcije sem ugotovil da bi bilo fino s seboj imeti tudi prvo pomoč. Ker je pod sedežem precej malo prostora me zanima ali imate vi s seboj prvo pomoč v velikosti, ki gre pod sedež in če jo imate - kakšno in kje ste jo nabavili? Res ne bi rad zaradi prve pomoči s seboj nosil še nahrbtnika rolleyes.gif

imam prvo pomoč pod sedežem... ampak sem jo kupil v louis-u ker je manjša in gre točno pod sedež :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo tam imajo dve. Mehko in trdo. Rdečo in črno. Za 9.95 ali 9.95 wacko.gifblink.gif

jas mam rdečo.... pa gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam rdečo.... pa gre whistle.gif

No super. Glih rdečo naj bi imeli na zalogi celo v Lj. Takoj jutri tečem ponjo.

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so včeraj ustavili in mi ni noben nič reku glede prve pomoči... So me pa ustavl na Celovški v Ljubljani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!