Skoči na vsebino

S katerimi ŠPORTI se ukvarjate


Onim

Priporočene objave

ja jst pa drgac najvec treniram mišično muskulaturo na desni roki (dvigovanje steklenice polne alkoholne pijace pa se kul je k se teža uteži prilagajatvoji utrujenosti -> večkrat vzdigneš lažja je) drgac pa treniram tut prste z idelovanjem lepih oskih prasički ki jih potem izdimim :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst pa drgac najvec treniram mišično muskulaturo na desni roki (dvigovanje steklenice polne alkoholne pijace pa se kul je k se teža uteži prilagajatvoji utrujenosti -> večkrat vzdigneš lažja je) drgac pa treniram tut prste z idelovanjem lepih oskih prasički ki jih potem izdimim :OK: :OK: :OK:

haha :kva2: :naughty: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija se je po mednarodnih raziskavah uvrstila na tretje mesto na lestvici držav po športni neaktivnosti prebivalcev (pred nami sta samo Italija in Španija)

ni čudno da je slovencev tako malo...

crkujejo za brezveznimi boleznimi ker večino življenja preživijo za šankom...ostala polovica pa je neplodna iz enakega razloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenija se je po mednarodnih raziskavah uvrstila na tretje mesto na lestvici držav po športni neaktivnosti prebivalcev (pred nami sta samo Italija in Španija)

ni čudno da je slovencev tako malo...

crkujejo za brezveznimi boleznimi ker večino življenja preživijo za šankom...ostala polovica pa je neplodna iz enakega razloga.

to je res... in vedno težje se folk spravi nekaj migat... to vidim na fitnesu, kjer delam kot inštruktorica... ko bi folk vedel kaj vse se dogaja v telesu in kako z leti propada ter da z malo miganja vse to spraviš spet na +, bi drli po nasvete kako pravilno in dobro migat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko bi folk vedel kaj vse se dogaja v telesu in kako z leti propada ter da z malo miganja vse to spraviš spet na +,...

Propada :hmm: Pa kako propada, če se jim pa riti večajo? :evilgrin: Jest mislim, da jim samo raste potencial :lol1: (joke, da ne bo zamere)

PS: Kje pa vodiš inštrukcije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Propada :hmm: Pa kako propada, če se jim pa riti večajo? :evilgrin: Jest mislim, da jim samo raste potencial :lol1: (joke, da ne bo zamere)

PS: Kje pa vodiš inštrukcije?

Od zunaj se riti večajo, od znotraj pa grejo organi v franže...

V Ljubljani v enem večjem fitnesu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zunaj se riti večajo, od znotraj pa grejo organi v franže...

V Ljubljani v enem večjem fitnesu :naughty:

Za žajfo so vseeno ok. Kar pa tudi slabo po eni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tek, Tek in še enkrat tek!! ;)

...in ker sem sponzor pokala gorskih tekov, te vabim na naslednjega - tek na Mohorja, ta vikend. Za regeneracijo in rehidracijo poskrbim jaz. :rolleyes:

Če si pa res dobra, te pa oblečemo v bojne barve. :D

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za povabilo ;) , samo nisem v moji najboljši formi zaradi poškodbe tako da kdaj drugič+dobila sem nov plan treninga in moram prvo to izpolnit pol pa se udeležim česa takega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in ker sem sponzor pokala gorskih tekov, te vabim na naslednjega - tek na Mohorja, ta vikend. Za regeneracijo in rehidracijo poskrbim jaz. :rolleyes:

Če si pa res dobra, te pa oblečemo v bojne barve. :D

dober sponzor tole... se pa splača trenirat za kaj takega :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober sponzor tole... se pa splača trenirat za kaj takega :rolleyes:

:grim definitivno se splača

@Anubis: a rabte kako spremstvo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim definitivno se splača

@Anubis: a rabte kako spremstvo :naughty:

Boš off-road nakeda naredil? :evilgrin:

Spremsto kvečjemu za vse, ki jim je treba naknadno pomoč nuditi. Ampak ker takih ni - žal... ^_^ Lahko greš pa tekat. :D Velja isto vabilo tudi zate. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stelanje z zračno puško, tek, kolesarjenje, rolanje... pozim pa sam tek na smučeh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stelanje z zračno puško, ...

na žive tarče, kakopak...:smoke :OK: :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žive tarče, kakopak...:smoke :OK: :

ne ne, nism jst taka :) mam kr tarče k so namenjene streljanju .)

Popravljeno . Popravil urssika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žive tarče, kakopak...:smoke :OK: :

Najbrz še ni poročena,al pa čist na frišno! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, že postreljal ducat golobov, ki mi serjejo in tulijo na balkonu.

Mam gvir kar pod posteljo. Slavia 631. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam gvir kar pod posteljo. Slavia 631. :OK:

A ti lahko pridem pomagat... da mal mojo ljubico zalaufam Anschutz 335 z okularjem :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v posteljo?! :kva1: To raje nebi! :cry: :lol:

...razen, če si misli na streljanje. To že. Sam' potem, ko imaš močan gvir bi pa lahko kar nav avte streljala. Ideja ni slaba. Za premislit, vsekakor! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!