Skoči na vsebino

S katerimi ŠPORTI se ukvarjate


Onim

Priporočene objave

evo, se moj sport...

tamle na desni sem :>

http://sportal.siol.net/default.asp?articl...010705051810580

:OK:

jz sm pa včasih atletiko trenirala, ampak je ne več zarad poškodbe :closedeyes: ....sm pa tut rokomet, žogobrc,... :closedeyes:

zdej pa samo zase še laufam....igram odbojko, rolam, plavam,se tepem :whistle: :whistle: ;)...in se ''igram'' rokomet :whistle: :whistle: :evilgrin:

pa še kej se bi našlo :grim

:)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno veslanje na veslaskem trenazerju, ker zunaj skoz lije in se mi ne da po dezju kolesarit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še jaz na državnem mladinskem tekmovanju iz rokoborbe(sicer ni moja primarna disciplina ampak vseeno :D) v grško-rimskem slogu:- jaz sem na levi (2.mesto)

post-11619-1180815849_thumb.jpg

pol praviš da si Ramadan Hasani-ja zmetal :naughty: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol praviš da si Ramadan Hasani-ja zmetal :naughty: :lol1:

ja z lahkoto... sploh ni tak dober v rokoborbi kot se govori... pr nama je blo tak, da me je hoto na eno finto dobit, da bi me šulter vrgo, pa sn se mu zmuzno, pa zgleda da je nekak ravnotežje zgubo, pa sn ga vrgo na hrbet, in sn ga že tuširal :D .... oni kaj pa je zmagal pa je taki majster da brezveze... jaz sn poleto prek glave :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dans mi škripa po zobih po včerajšnem maratonskem beach volley-u :D blo kul, samo pretoplo je tja do 21h :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem zgleda cepljen proti brzini in mi hoja zelo odgovarja. Najrajši po ravnem.

samo da je povprečje gut..herr flick :) teče za cel kolektiv ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem zgleda cepljen proti brzini in mi hoja zelo odgovarja. Najrajši po ravnem.

Bi ti vrjel,če te ne bi zadnjič v SG vido,kak si z fotkičem,pol pa z motorjem šibal po progi! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ti vrjel,če te ne bi zadnjič v SG vido,kak si z fotkičem,pol pa z motorjem šibal po progi! :worship:

KAj :o a zdej mi ne verjameš? Mogoče bom pa izdelal 4-letni program za pripravo na svetovno prvenstvo veteranov in bom hoji in pa unim petim sklecam na teden dodat še kakšen trebušnjak. Sem pa pretekli vikend probal ločevalni del prehranjevanja...kar pa ni za v to temo. I feel good, :rolleyes: I think better.

Kar se pa SG-jasem bil tazadn, če Aleša odštejem, za foto reportažne aktivnosti sem pa kar pripravljen,

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa zlo velik kilometrov prevozim s biciklom, pa seveda motocross, kar pa je tudi zlo zahteven šport ;) Še prej sem pa treniral Jiu Jitsu (4 leta) in pa Taekwon-do (4 leta) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrostno plezanje po drevesih in šprint na 50m čez naravne ovire...

divjepresesejezagnalozamanoučeripress :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrostno plezanje po drevesih in šprint na 50m čez naravne ovire...

divjepresesejezagnalozamanoučeripress :krneki: :krneki:

:rolleyes: Jest sm pa mislu, da te je sosed na češni zasaču :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Jest sm pa mislu, da te je sosed na češni zasaču :whistle:

eh s sosedo sva že v dobrih odnosih :naughty:

aja, sosed si reku :D nima češen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me s katerimi športi se ukvarjate, zakaj, zakaj ne, kako pogosto..... sam firbec me matra, da vidim, če ste motoristi kej športno aktivni (poleg pitja piva in vožnje z motorji).

Lp, Onim

p.s. nisem preveril, če tema že obstaja in če, to takoj izbrišite - se opravičujem!

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Kolesarjenje 3x tedensko (cca 8.000km/leto)...ta teden napadem dolomite...., smučarija (tekme VSL...hit pokal, lani skupno 4., predlani skupno 2....),tek na smučeh (največkrat Logatec ali Pokljuka)....lokostrelstvo.....že nekaj časa nič, najboljši uspeh pa 2. na dvoranskem državnem prvenstvu (compaund)......in ostala rekreacija (rolerji, košarka, .....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne ukvarjam se z nobenim športom :closedeyes: razen pod hobije..hodim v planine, gorsko kolesarjene (neke vrste "soft" downhill), itd. Z eno besedo uživam v naravi, planinah, rad odkrivam nove "reči" :whistle: predvsem so mi všeč andrenalinski športi, bolj kot kakšen nogomet ali košarka, kjer samo tekaš gor in dol po igrišču za žogo :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

3 lete treniral nogomet sedaj samo še kot kakšen hobij na igrišču z prijatelji...''vsak'' dan prelaufam 1km (ne, nism pozabu ene ničle) pa tut košarka, kolesarjenje...ena izmed dalših tur je bla Šoštanj-Logarska-Šoštanj (uporabi google map in videl boš da je kr narazn)...no pač ukvarjam se z vsemi športi vendar nobenega ne treniram več...imam raje bolj raznoliko kot pa vsak dan 2 ure skos fuzbala ot smo imeli na treningu.-..it sux

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probala trenirat že vse živo, od smučanja, tenisa, "težke" atletike, košarke, zdj se s temi zadevami sm rekreativno še matram....zadnje tri leta 5x tedensko karate, 2x tedensko aerobika 1x tedensko fitnes.....ampak trenutno sm že 2 mesca na prisilnem izležavanju in mi ful manjka miganje, k tole kvihtanjes temile ročkami od kile pa pol in žogo za pilates je bl k ne nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!