Skoči na vsebino

S katerimi ŠPORTI se ukvarjate


Onim

Priporočene objave

Probala trenirat že vse živo, od smučanja, tenisa, "težke" atletike, košarke, zdj se s temi zadevami sm rekreativno še matram....zadnje tri leta 5x tedensko karate, 2x tedensko aerobika 1x tedensko fitnes.....ampak trenutno sm že 2 mesca na prisilnem izležavanju in mi ful manjka miganje, k tole kvihtanjes temile ročkami od kile pa pol in žogo za pilates je bl k ne nč.

Kup si težjo kuhalnco, pa bl tresoč mikser :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup si težjo kuhalnco, pa bl tresoč mikser :naughty:

Kuhalnco :slap: ...pa sj nismo v srednjem veku, d bi na roke delal, pa še nohti se uničjo :grim ....mam enga dvovalca že nagledanga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce kaj pa klasični športi: pomivanje, sesanje, kuhanje, pranje....... :whistle:

to so sedaj moški športi:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so sedaj moški športi:P

mah saj veš kaj eni moški delajo... barvajo si lase na blond, noge si depilirajo, in ja... v končni fazi tudi to kaj je bilo prej omenjeno... takim se prej al slej začne celulit nabirat

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej letos se mi je res krenilo no glih neki full se ne ukvarjam

se prav začela sm s kolesarstvom najprej sobnem zdej tapravim letos skupno cca +1000km

neki me tud pohodništvo daje oz pohod na slivnico parkrat tednsko 1114m

veslanje me prjemle kajak in jezero varjanta to si sicer sposojavam

u kratkem pa probam še srfanje,me full mika

drgač pa obožujem drsanje in bordanje

pa padalstvo občudujem sam zmankuje za vse financ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tek, kolesarstvo za hobi (ko je pač na vrsti kardio), malo bolj resno pa fitness. Razmišljam še o kaki kross zadevi, ker me kolega počasi not vleče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šport No.1 je še zmeraj jadralno padalstvo.

Najde pa se čas tudi za kolesarjenje, mali nogomet in seveda motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smučanje, fuzbal, MTB, pohodništvo, rolanje, tek.....ma, dost za starga deca, kaj še te čete.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki časa se trudim s športnim streljanjem IDPA pištola 9mm in za hobi pa tek, fitness, smučanje pa dosti kolesarim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest VELIIIIIIIIIIIIIIK sexam.

A se to tut šteje kot šport........al vela sam......pr sosedi??????? :blush: :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist zapostavil šport k ni cajta, sam sem včeraj spucal mojga Killer-Bee MTB-ja, pa gremo mal kolesart spet (full pogrešam, bolj k motor :yes: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra tisto ne spada pod športe ampak pod extremne športe kar je že profi zadeva in ni več to hobi :D...jst pa ko se ne vozim z motorjem kolesarim, balinam, rolerji pa še kej se najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!