Skoči na vsebino

radio v skuterju


[bacardi]

Priporočene objave

mene pa zanima ce ma kdo od vas montiran radio v skuter... :D ce je kdo, bi lohka povedu kok ga je stalo, kok mocne zvocnike, in seveda ka nardis da se ti akumulator zarad tega tkoj ne sprazni,itd :lol: :lol:

Ps: nekaterim se zdi to bedasto, men je svetowno :kva2: :kva2:

post-9082-1128763452_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK1

KLIK2

Tu imaš že dve temi. Meni osebno se zdi to bedno, saj lepo zgleda, če imaš lepo narejeno, samo akumolator gre zelo hitro in prostora za čelado nimaš :BUA: Nekateri še imajo to med vožnjo prižgano :lol1: pa se itak nič ne čuje, samo zvok od skuterja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm jes imu na Symu :D Stalo me ni nič.. Zvočniki so bli računališki, prej so se mi nek doma valali.. :) Lih butal ni, ampak nekej je pa blo :) Vezje sicer deluje na 9V (brez transformatorja), zato sem vezal še regler, ampak se je pozneje izkazalo, da povsem OK deluje tut na 12V, celo na 6V je še delalo.. :blink:

Vprašaj če te še kaj zanima :)

Aja, skuter sem prodal, zvočnikov nimam več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa si ti te računalniške zvočnike pru not montiru?

pa a si mel autoradio al pre discmana?

ps:se komu kj sanja kok bi močne zvočnike se da najvec dt not...tok...da normaln toka žre... :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vezje pa zvočniki so bli pršraufani na leseno plato, k je pasala pod sedež :) Mel sm prek diskmena, da mi je še mn akumulator praznlo .) Naglas ni blo preveč, ampak laufalo je pa ene par ur, pa je še zmer normalno vžgal na štarter..

Drugač pa najbol da daš notr za 4 kW muske, tko k v Pimp my car :wacko: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem si tudi to naredo v mojega typhoona. Radio sem mel "na zalogi". Nekega starega kasetarja, zvočnike pa sem dobil od kolega. Radio sem priklopil na akomulator,...in,...je delovalo (oz. še deluje)

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si tudi to naredo v mojega typhoona. Radio sem mel "na zalogi". Nekega starega kasetarja, zvočnike pa sem dobil od kolega. Radio sem priklopil na akomulator,...in,...je delovalo (oz. še deluje)

l.p

ok, dj mas mogoc ksne slike al pa kj....rad bi vidu kk ti je to ratalo...

pa se to! si zvezu direkt na akumulator, al prek česa drugega? thnx

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

2 frenda sta mela v skuterjih radie pa sta oba dala vn, ker niti ni tolk uporabn. Poslušaš lahko itk sam ko je parkiran, pa še to ti prehitr akumulator žre, tut če maš 2. Je dost nepraktičn pa bl za pozirat kokr ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost nimam slik, ker nimam digitalca. Ja, direkt sem vezal na akomulator, sem pa vmes dal tudi stikalo (da se nebi radio vklopil, pa mi izpraznil akomulatorja)...

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kje bi pa jz to dou not monterat u Ljubljani? Zvočnike pa druge stvari mam že sam bi jz to enmu dou da mi lepo montera not ( da bi biu design!!!).

Za informacije se vam v naprej zahvaljujem.

LP, Andraz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če kdo to dela :unsure: Najbolše da nekje dobiš kos lesa, ga oblikuješ tako kot je prostor pod sedežem in potem si izrežeš luknje za zvočnike in radio in nato daš tapicirat :) Večina jih tako dela, se ni nevem kakšna mojstrovina :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če si je dou to kdo že u runnerco (če lah pokaže slike). Pa če mi kdo predlaga kakšn design bi meu. Pa če so tele zvočniki u redu (jz bi si dou dva not)Zvočniki Spider. Zravn bi si dou pa še ojačevauc Toxic ojačevalec. Jz mislm da bi blo tole dost u redu za fajn muzko. Kaj pa vi mislte?

Še neki a Npr.: na tehničnem bi kj težil k bi vidl tole not? Pa policaji če bi me ustavl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tehničnem kolko vem ne gleda pod sedež, tako da sploh nebi videl, sicer pa ti to uporabljaš ko stojiš in imaš skuterja nekje parkiranega, med vožnjo pa nevem kako je, pomoje je dovoljeno, saj nekateri motori npr. Goldwing ima tudi radio serijsko gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki a Npr.: na tehničnem bi kj težil k bi vidl tole not? Pa policaji če bi me ustavl?

policaji ti nimajo kaj nardit

kaj bo pa v zapisnik napisu - zaslužil si je kazen 10k sit ker je imel pod sedežem radio in zvočnike :D

saj v nobenem pravilniku ne piše da ga ne smeš met, pa pod sedežem lahko poelješ kar hočeš (razen kakšnih domačih zelišč ni pametno imeti tam :lol1: )

evo jaz sem mel tko narjeno:

post-9362-1131653546_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jz res newem kako bi naredu obliko za runnerco. Sj pomoje ni težko sam ba vas uprašu kako ste to začel delat z lesom? Pa kok akumulatorjeu mate not da vam lah normalno predvaja muzko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer nimam tega, samo verjetno ni tako težko :) . Probaj dati les gor in zarisat ali pa karton in izrežeš v obliki prostora pod sedežom, potem pa narediš iz lesa. Če misliš glasbo dolgo poslušat bi bilo bolj priporočljivo imeti več akumolatorjev, če pa imaš enega, če se pač sprazni še vedno lahko skuterja vžgeš na nožni zaganjač, edino ditech je problem :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam na robu školjke gumijasto tesnilo, ki sem ga vzel iz utora, položil na iverko in začrtal obliko, potem pa to zrezal ven z vbodno žago

sm pa to mel na ditehu (in ojačevalec, ki požre ogromno toka) in sploh ni bilo problemov, ker ima diteh tako močan akumulator (veliko večjo amperažo kot ostali) :D

diteha imam 3 leta, radio imam notri kake pol leta pa nisem še niti enkrat polnil akumulatorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

mene pa neki zanima!kupu sm avtoradio ki ima gor napisan d ga mors na 12V prklopt u skutrju mam pa akumulator pomojem d 18V.

kko nej zdej to zvezm uzad mam pa kable arjavga

rdecga

rdeco rumenga

a nej to zdej na akumulator zvezm direkt a kko

LP :? :?

post-10649-1147093611_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem dal gor navigacijo, dvd, woofer pa neonke, vse to mi je prinesu kolega đamile, zdej se pa po mestu vozim pa pićke za mano gledajo :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj. plus pa minus potegneš skupi pa je. avtoradio ima priključek za avto. tam moraš poiskat napajanje. sam pazi, ker tam zadi maš še za anteno, pa če maš kaki dobr radio je v priključku še napeljava za upravljanje na volanu. al pa snem ohišje boš še najlaži vidu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eurokonektor si kupi v neki računlniški trgovini pa je! Drugače pa se bote tak tega hitro naveličali...hitro se akumolator uniči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč fantje grem jest lepo to delat! aja pa a se da alhko na diskmen kšne stare zvočnike PA KAKO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u trgovinah dobiš razno razne konektorje. kupš pač tazga da se ujema na obeh straneh in že maš skupi. al pa jih vzem od računalnika ker ta 2 tedna jih na rač že ne boš pogrešal, pol te bo pa minil. boš vidu, to smo skor vsi probal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!