Skoči na vsebino

radio v skuterju


[bacardi]

Priporočene objave

drgač na scooterkit.com se dobi celotna paleta z žicam in nwem kwa še vse notr za 7 čukov...majo za piaggio, peugeot in yamaho se mi zdi... krneki <_<

@ticmantl: prej kot akumulator se kaka varovalka spali zarad tega :P

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na scooterkit sem jaz vprašal kaj se dobi poleg tiste plate! Oni frajer je reko da je to samo plata..pol pa not vržeš zvočnike pa radio pa to..samo deska je za 7k..bv <_<

Saj bote vidli ko se bote naveličali tega...totih 12v kaj ma akumolator ne dobiš nekega zvoka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam GroundZero 300 W RMS ojačevalc in 150 W RMS stari Kenwood woofer 30mm...prvič...sploh ni šou notr, drugič...akumulator ni mogu napajat ojačevalca, kaj šele, da bi igralo... :D :D :P

no, drgač mam to za spod računalnika, da mal sosede budim (beri: blok) :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, drgač mam to za spod računalnika, da mal sosede budim (beri: blok) :D :devil:

:eek: :eek: :eek: :eek: ti pa maš muda stari mene so skor prefukal zanč :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr nj probajo, treniram ju-jitsu, jih pomečem ko mačke... :angry: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na scooterkit sem jaz vprašal kaj se dobi poleg tiste plate! Oni frajer je reko da je to samo plata..pol pa not vržeš zvočnike pa radio pa to..samo deska je za 7k..bv <_<

Saj bote vidli ko se bote naveličali tega...totih 12v kaj ma akumolator ne dobiš nekega zvoka

ja kok pa mislš d ma avto akumulator, pa d ne dobiš nekega zvoka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja malo sem zajebal...amperažo sem mel v mislih..skuter akumolator ma 5A avto akumolator pa 175A..se oproščam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja malo sem zajebal...amperažo sem mel v mislih..skuter akumolator ma 5A avto akumolator pa 175A..se oproščam

em...a zato se mi je zdelo, kwa hudiča majo volti pr tem... :D

p.s.: pa baje grem elektrotehniko študirat :D

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz si bom zaj v kratkem nardil v tisto konzolo kjer sem mel radio števec pa merilnike za bencin in toploto motorja! Upam da bo dobro izpadlo! Mam namreč down hill volan pa nimam kam za dat števca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolegi, razmišlu sm, da bi dou ps2 pod zic...mende bi 15 palčn LCD prišu spodi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!