Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Koliko časa je mlada cigica nedowžna?

Dokler je močnejša od mlajšega brata,

hitrejša od starejšega

in

dokler je njen oče v zaporu..

:ninja:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sm ulovu da bodi familja cigotov na otroka 35.000sit na glavo od socjalne službe!!

če gledaš tko da je v familji 10 al več otrok dobijo na mesec tolk pa tolk.......

nikjer ne delajo,vodo kradejo,elektriko verjetno tudi(al pa je nimajo),......skraka ne plačujejo računov...

a je to možno???????!!!

a zna kdo kej več povedat :?

VEČER - Danes!

V Mariboru pitbulla napadla dve ženski

Policisti so z zbiranjem obvestil ugotovili, da je lastnik psov 54-letni Mariborčan.

.....

KAR V SPLETNEM ČLANKU NE PIŠE, PIŠE PA V TISKANI IZDAJI:

".......psa nista bila odvzeta ampak vrnjena lastniku ker je lastnik Rom in tožilec ni hotel zaostrevati situacije glede Romov, ki trenutno vlada v Sloveniji!"

U JEBEMTI DOKTORCI V LJ VZAMEJO PSE TAKOJ (KAR JE PRAV) ČE PA JE LASTNIK ROM PA NE, DA NEBI UBOGI ROM KJER PRED EVROPSKO KOMISIJO JOKAL DA SO MU BOGA KUŽKA VZELI KER JE ROM!

:slap: :BUA: :angry: :SS :SS

taka je naša državica

žalost...... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem več urejati, zato dodajam vprašanje:

Ali poznaš razliko med vzrokom in povodom?

Ali lahko razložiš, zakaj so cigoti sprejeli tistega pretepača za svojega?

Morda zato ker niso ksenofobični :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Zagradec bo gorel!'

Poglavar družine Strojan, Mirko Strojan, je izjavil, da se bo krajanom Zagradca, ki zapirajo pot do njegove zemlje, maščeval.

vir: 24ur.com ( http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...116_3084215.php )

Torej javne grožnje :blink:

Zanimivo, kako hitro so vzeli predvidono lokacijo za svojo :) S tem da si verjetno še vedno lastijo zemljo v ambrusu :grim

Al je to govora o isti zemlji :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez Janša poziva k umirjanju razmer. Če se bodo razmere še bolj zaostrovale predlagam, da ga občinski možje Ivančne Gorice imenujejo za obrambnega ministra Dolenjske.

Koliko pa je teh "Sopranovih"?

Na TV vidiš mamo "Sopranovo", ženo, nekaj žensk, kopico skuštranih otrok, psa in njihovega poglavarja Mirka. Kje pa so ostali "Sopranovi" moški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Grosuplju je folk prišel do informacij da naj bi kontejnerje navozil v bližino Taborske jame, v neko zapuščeno vojaško oporišče. Postavili so zasedo tako kot v Malem Hudem pri Ivančni Gorici.

Nikjer jih ne bojo sprejel :grrr

Tujih cigotov ne maramo, svojih ne damo. Ups, damo tut svoje, če si jih kdo želi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako hitro so vzeli predvidono lokacijo za svojo :) S tem da si verjetno še vedno lastijo zemljo v ambrusu :grim

Al je to govora o isti zemlji :hmm:

jah zato ker jih ivančni gorici nočejo, hočejo oni it nazaj v ambrus, tam pa postavljajo cestne zapore, ker jih nočejo nazaj :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kako hitro so vzeli predvidono lokacijo za svojo :) S tem da si verjetno še vedno lastijo zemljo v ambrusu :grim

Al je to govora o isti zemlji :hmm:

Govora je o zemlji v Ambrusu, kjer so jim domačini iz Zagradca postavili barikade, da niso mogli nazaj tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, da bo nekdo fasu kakšn šuuss.... cigani bodo nekoga ubil...

Lahko imajo tolko naselij, ko pa vsaka familija za sebe živi..... pr pizdarijah so pa skupaj

Danes v slovenskih novicah piše kolko in kakšne pizdarije so delal v Zdravstvenem domu. Sramota da jih niso še zaprli... Zdej jim pa še hočejo gradit.....

res me je sram, da imamo takšne politike....

Kot je že nekdo napisal...gremo v Ambrus z armbrusi.

Osebki, ki jih branijo po tem forumu, jim pa lahko bivališče ponudijo... upam da bodo sedaj izvedeli kakšni so cigani...

Sej se bodo prepoznal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi, da bo nekdo fasu kakšn šuuss.... cigani bodo nekoga ubil...

Lahko imajo tolko naselij, ko pa vsaka familija za sebe živi..... pr pizdarijah so pa skupaj

Danes v slovenskih novicah piše kolko in kakšne pizdarije so delal v Zdravstvenem domu. Sramota da jih niso še zaprli... Zdej jim pa še hočejo gradit.....

res me je sram, da imamo takšne politike....

Kot je že nekdo napisal...gremo v Ambrus z armbrusi.

Osebki, ki jih branijo po tem forumu, jim pa lahko bivališče ponudijo... upam da bodo sedaj izvedeli kakšni so cigani...

Sej se bodo prepoznal.

Po moje ko se briješ ti skoz stoji.

K tako pizdo vidiš. .)

http://www.dnevnik.si/kolumne_komentarji/k...12491/#comments

Mal paše sem zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že mogoče... Prav tako jest zate lahko rečem, da si ena navadna pederčina. Lej Vzem si jih domov če so ti tko všeč, pa še kazni za njih plačuj, da ne bo šlo še iz mojga žepa...

pizda, pa koji kurac je edina stvar, k jo vsi znate rečt "pelji si jih domov ,če so ti tko všeč".

ne rabjo mi bit všeč, da bom na osnovi njihovega primera zagovarjal temelje demokracije.

če so pa barabini, imamo za to pristojne službe itd. Če so pa ljudje prpe in ne upajo prijavit, da jim cigani grozijo, je pa to problem ljudi in policije, kajne ... ne pa problem ciganov.

ajt, uživejte - s cigani ali brez

Še ena objava v tej temi, pol mam pa tega s cigani že PK.

Kdor zagovarja Cigane je Cigan.

Hanšek = Cigan.

Nevladne organizacije, ki zagovarjajo Cigane so čisto navadni brezdelneži oz. Cigani.

Tisti, ki so strajkali v podporo Ciganom so tudi Cigani.

Cigo je bil Cigo, je Cigo in bo ostal Cigo.

Ko bom mel PK te SLO Ciganarije, bom spokal pa šel drugam.

ko smo že v švungu in za vsako stvar rečemo ,da je cigo, dodam še:

bigi je Cigan :fredy:

nekje sm ulovu da bodi familja cigotov na otroka 35.000sit na glavo od socjalne službe!!

če gledaš tko da je v familji 10 al več otrok dobijo na mesec tolk pa tolk.......

nikjer ne delajo,vodo kradejo,elektriko verjetno tudi(al pa je nimajo),......skraka ne plačujejo računov...

a je to možno???????!!!

pa sej pomojem to tut "belci" dobijo, če so leni in v postelji marljivi, a ? Pa recimo, da še osnovne šole nimajo in da res ne morjo kake službe dobit ... ?

Kot je že nekdo napisal...gremo v Ambrus z armbrusi.

Osebki, ki jih branijo po tem forumu, jim pa lahko bivališče ponudijo... upam da bodo sedaj izvedeli kakšni so cigani...

Sej se bodo prepoznal.

si mislil mogoče "armbruste"?

mislim, folk, ni čudno, da se same pizdarije dogajajo ... stvar orenk vre, vi pa tega še kr ne vidite... ne, glavno, da je cigo vsega kriv ...

raj pritisnite na policijo in politike, da se bodo take situacije v bodoče preprečevale vnaprej, ne pa sanirale za nazaj, ko je vse že orenk črvivo in gnilo.

PS: ne prepoznam se, ker ne branim cigotov. .. branim pa tvojo in mojo demokracijo.. tudi tisto, da se boš lahko še naprej vozil z motorjem po slovenskih cestah tudi tam, kjer vaščanom to ne bo pasalo

idiotizem vse skp, tale država

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, prjatu, take besede od tebe ... :devil: C c c ...

Vredne piva ko te vidim :ninja: :blush:

In ti si nekaj strani nazaj dejal , kako more double brum sploh pomisliti, da bi ti koga ubijal,streljal na koga??!?!?!?!?!?!?

Cyc,cyc......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to zanimivo, Damian ... vedno se spotikaš samo ob moje izjave, Klimbrov post pa ignoriraš ... no pa saj, če ti je v veselje ...

(Klimbrov post mi je bil všeč zato, ker sem od njega pričakoval "militantno strpnost" do ciganov, tako me je pa prijetno presenetil ko je pokazal, da ve koliko je ura glede tiste familije tam gor).

Res pa je, da po zadnji izjavi - ono o požiganju - malo razmišljam, če nisem kaj preveč rekel ... nekako so mi še manj simpatični :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti si nekaj strani nazaj dejal , kako more double brum sploh pomisliti, da bi ti koga ubijal,streljal na koga??!?!?!?!?!?!?

mah, cyc še sebe u nogo ne upa ustrelit, kaj šele človeka v srce ali glavo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to zanimivo, Damian ... vedno se spotikaš samo ob moje izjave, Klimbrov post pa ignoriraš ... no pa saj, če ti je v veselje ...

(Klimbrov post mi je bil všeč zato, ker sem od njega pričakoval "militantno strpnost" do ciganov, tako me je pa prijetno presenetil ko je pokazal, da ve koliko je ura glede tiste familije tam gor).

Res pa je, da po zadnji izjavi - ono o požiganju - malo razmišljam, če nisem kaj preveč rekel ... nekako so mi še manj simpatični :blush:

Nisem ignoriral Klimbrovega posta.Razmišljal celo o odgovoru......

Vendar!

Vsakemu se lahko kdaj v trenutku "šibkosti" zgodi, da napiše in preden še enkrat prebere, pošlje " v eter" kakšno tako bedastočo,nevredno današnjih časov.

Ne razumem pa, da jo nekdo prebere, se pol ure naslaja nad njo, nato pa jo brez razmisleka potrdi in pohvali. Žal....

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš ti enkrat vidu pi..., ko boš skužil kaj so cigani zmožni. Ne želim ti pa, da na svoji koži.

tut beli Slovenci so zmožni marsičesa... Plut, Trobec ... pa še par anonimnih (nikoli jih niso našli) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebat ga lastnina je pa še zmeri sveta stvar...))))

Lej sej tale problem s Strojani bi se dal rešit u enem dnevu. Nazaj se jih pošlje u Ambrus pa dva za primer drugim s kuglo prekucne u grabn... V enem tednu vsi delajo u fabrki za 50 jurjev tko kot ostali...

Tudi zemlja in hiša kjer so živeli Strojanovi je , kot vem, tudi njihova lastnina.

Ta tvoja s kuglami pa paše bolj v čase, za katere upam, da so za vedno za nami.

Če so Strojanovi moški res tak problem,potem naj kriminalni del te družine odsluži svoje v zaporu, ženskam,otrokom in ostalim, ki so normalni,pa naj pomagajo, da bodo živeli človeka normalno življenje,s tem, da jih vsekakor navadijo tudi na dolžnosti,ne samo na pravice.

Ali bi bilo to tako težko?

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz rečem, naj gredo nazaj v Ambrus. Ob pizdarijah, ki jih bodo počeli, pa strogo kaznovat krivce. Ne samo položnico napisat. Saj je ne bodo plačali. Tu sodstvo spi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej

tule vmes se naserava nekaj takih kretenov,

da bom še vice nehow pisat ..

:(

BEBCI

BUDALE

IN

BEDAKI

ALI

BI LEPO PROSIM ENKRAT ŽE LAHKO POŠTEKALI

ALI PA POPROSILI BLIŽNJEGA NAJ VAM GA WŠTEKA

(LAHKO TUDI DIREKT V 220 V KR DOMA),

:P

DA

JE TA ZAFUKANOPOFUKANA JEBABEBA OD DRŽAVE

KRIVA OD A DO Ž .. ZA VSE SKUPAJ,

KER KRIMINALCE MED ROMI NE POPOKA KAMOR SPADAJO

Kaj bi pa rekli, če bi se Plut še vedno šetow

med vami in vašim babam rezow vratove:

ali bi biw kriw Plut

ali država* ????

::::::::::::::::::::::::::::

*kreteno-pistoleri z značkami in pendreki

ter debili v čudnih ogrinjalih, ki tolčejo z lesenimi kladivci

po mizi tuleč:

"Miiiir, miiiir v dvorani ... miiir,

če ne bom dal izprazniti dvoranoooooo ... miiiir!!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, cyc še sebe u nogo ne upa ustrelit, kaj šele človeka v srce ali glavo ...

Sebe? :lol1: Sebe seveda res ne, mi ne pade na kraj pameti ... kar sam se daj, bo morda bolje izkoriščen čas kot da take odgovore pišeš :lol:

Ne razumem pa, da jo nekdo prebere, se pol ure naslaja nad njo, nato pa jo brez razmisleka potrdi in pohvali. Žal....

A se ti zdi da sem pol ure se naslajal nad postom? Takoj sem napisal, pa zelo jasno sem tudi povedal zakaj mi je bil všeč. Sedaj grem pa spat, dost vas mam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut beli Slovenci so zmožni marsičesa... Plut, Trobec ... pa še par anonimnih (nikoli jih niso našli) ...

Uni anonimni so bli ziher al cigani al pa čefurji :grim

Lahka so bli pa tut od al-kaide :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA

JE TA ZAFUKANOPOFUKANA JEBABEBA OD DRŽAVE

KRIVA OD A DO Ž .. ZA VSE SKUPAJ,

KER KRIMINALCE MED ROMI NE POPOKA KAMOR SPADAJO

Kaj bi pa rekli, če bi se Plut še vedno šetow

med vami in vašim babam rezow vratove:

ali bi biw kriw Plut

ali država* ????

Zanimivo razmišljanje. Potemtakem država odgovarja za njihova dejanja.

Se pravi če jaz delam pizdarije nisem jaz kriv ampak država :hmm:

Torej bi po tej logiki namesto Pluta morala sedet država :lol1:

Zapomni si da za svoja dejanja vsak odgovarja sam, pa naj bodo posledice kakršnekoli že ali te zrihta državni organ (policija) ali oškodovanci. Nimajo Sopranovi zdaj kaj jokat pa jamrat so si vso župo skuhali sami in zdaj jo bo treba pojest.

Ne vem kam jih bodo dali sedaj, vzeli jih sigurno krajani nikjer ne bodo. Pa vendar se pustimo presenetiti :naughty:

Pa malo si preberi pravila lepega obnašanja očitno ti manjka nekaj bontona pri pisanju.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in kdo je zdaj kriv, verjetno ne prejšna vlada kot se skoz izgovarjajo, kriv je policaj minister,pa ga. brezigar in ostali, le kaj poreče na to jelinčič, že parkrat sem predlagal jelinčiča za policaj ministra, pa da vidmo kolk se bodo cigani upal

janih

Lej, če bi mal bolj prebral članek ne bi pisal takih kretenarij.

Policisti so z zbiranjem obvestil ugotovili, da je lastnik psov 54-letni Mariborčan, so sporočili s Policijske uprave Maribor.

Zaradi kršitve določil zakona o varstvu živali so policisti Mariborčanu izdali plačilni nalog, zoper njega pa bodo na pristojno državno tožilstvo podali tudi kazensko ovadbo zaradi suma storitve kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti.

Tukaj se policijsko delo in delo policaj ministra konča. Vse kar se dogaja od tu dalje je v rokah sodišča.

Policija je svoje delo opravila hitro in učinkovito. V nekaj uraj so ugotovili čigavi so psi. Napisali so plačilni nalog in podali kazensko ovadbo. Več ne morejo.

Predno pišeš bedarije in se javno smešiš si v kakem zakonu preberi kakšna pooblastila in naloge ima posamezen državni organ.

".......psa nista bila odvzeta ampak vrnjena lastniku ker je lastnik Rom in tožilec ni hotel zaostrevati situacije glede Romov, ki trenutno vlada v Sloveniji!"

Vidiš, zajebal je tožilec. Tožilec pa ne spada pod policijo oziroma policaj ministra.

Kapiraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!