Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Poglavar, Mirko Strojan se je danes vrnil na svoj dom kjer je ugotovil, da so mu neznanci ukradli agregat.

Sumi, da je policija iskala orožje. Pravi, da so mu naredili pravo mermetačino. (nered) :lol1:

Saj ne rečem, da nimamo orožja, imamo orožje. Samo ga policija ne bo našla. POP TV 24 ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglavar, Mirko Strojan se je danes vrnil na svoj dom kjer je ugotovil, da so mu neznanci ukradli agregat.

Sumi, da je policija iskala orožje. Pravi, da so mu naredili pravo mermetačino. (nered) :lol1:

Saj ne rečem, da nimamo orožja, imamo orožje. Samo ga policija ne bo našla. POP TV 24 ur.

to so prefinjene grožnje ciganov :SS naj se janša jebe u glavo naj se raje zavzame za kakega čistokrvnega Slovenca ki je bolj potreben pomoči kot ti cigani :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi bil tud cigo!! :blush: najdejo ti zemljo (ne ene kar par lokaciji) in te vprašajo kam bi gospoda hotela iti! :OK:

naredijo ti hiško (bogi revčk, da ne boš na zimo zmrznu!)

tko sem pa en zabit slovenčk, ki dela da lahko davke plača, (ja tist dnar med drugim tud cigoti dobijo)

svojo zemljo, svojo hiško lahko kar sanjam! :slap:

še noben ministr mi ni roke stisnu, me vprašal, če bi mel hiško v n . mestu, ali raj v grosupljem ali v ivančni!?

da ne naštevam še drugih ugodnosti!!!

nč jest grem za cigota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bo pa namesto za rome zavzemal za slovence bojo pa levičarji rekli, da je fašist ali pa nestrpnež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bo pa namesto za rome zavzemal za slovence bojo pa levičarji rekli, da je fašist ali pa nestrpnež...

mimogrede - a ti romi niso Slovenci?

mislim, samo vprašam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi bil tud cigo!! :blush: najdejo ti zemljo (ne ene kar par lokaciji) in te vprašajo kam bi gospoda hotela iti! :OK:

naredijo ti hiško (bogi revčk, da ne boš na zimo zmrznu!)

tko sem pa en zabit slovenčk, ki dela da lahko davke plača, (ja tist dnar med drugim tud cigoti dobijo)

svojo zemljo, svojo hiško lahko kar sanjam! :slap:

še noben ministr mi ni roke stisnu, me vprašal, če bi mel hiško v n . mestu, ali raj v grosupljem ali v ivančni!?

da ne naštevam še drugih ugodnosti!!!

nč jest grem za cigota!

Jaz bi tudi šel? Se bom jutri prijavil pri ministru Zveru.:yea2:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao pa kako lahko sploh podpirate cigane :slap:

se vidi da še nikoli niste nobenega srečali oz. ne živite nekje blizu njih (ali vsaj v isti občini)

saj ne rečem da tudi cigani niso ljudje, saj so, ampak to niso normalni ljudje

kje ste videli, da normalni ljudje počnejo rutinsko: vožnja avtomobila brez kakršnegakoli izpita ali registracije, kraja bakra na veliko, še huje je pa to, da ga kradejo tudi po cerkvah, potem streljanje, sežiganje plastične izolacije na bakrenih in aluminijastih kablih, da jih potem prodajo kot surovino, aja, kable seveda kaj drugega kot nakradejo, kraje v malih trgovinah, grožnje,...

država pa jih pri tem podpira, išče zemljo za uboge revčke, da si slučajno ne bo kdo kaj naredu, še malo manjka pa jih bodo zavijali v dekice in jih do tam peljali z helikopterji, res ubogi cigančki no

kaj mislite da so jih ambrožani kar tako spodili od tam :? hja seveda, ampak tako se zgleda večini vam zdi, ker tako jokajo po TV češ da niso nič krivi pa da so tam lepo pridno živeli, brez da bi koga motili,bla bla bla, bullshit

in potem se začneš spraševati:˝kje je hitler ko ga rabiš ?˝

PS: to ni nič izmišljeno, sem iz dolenjskega konca in vem kako je tukaj

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. So slovenski državljani, niso pa Slovenci. So cigani.

Ok, kako gre zdaj to - si Slovenec, pa nisi Slovenec? a pol vas boli patka za državno mejo pa to in se samo preštevamo po "narodnosti"?

a zna to kdo bolj temeljito razložit, da bo tudi meni jasno? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, kako gre zdaj to - si Slovenec, pa nisi Slovenec? a pol vas boli patka za državno mejo pa to in se samo preštevamo po "narodnosti"?

a zna to kdo bolj temeljito razložit, da bo tudi meni jasno? :blush:

.. a

lohka ys probam - po moje boš

hitr poštekow, kje zadeva tako

enostawna?

:blush:

Evo

Brumčy .. takole je s to zadevo:

usi skp so maw prfukn'n .. cigani, folk, politiki .. wsak po svoje.

Kapiš?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji logiki tudi niso Slovenci, so prebivalci Slovenije. Prav tako, kot južnjaki, ki živijo v Sloveniji, niso Slovenci... Lahko imajo po deset slovenskih državljanstev, pa zame niso Slovenci. Zakaj so tako poceni in na tako easy način prišli do državljanstva je pa tema za kako drugo debato. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - a ti romi niso Slovenci?

Ne. Saj nismo melting-pot tko ko ZDA. A Turki in Kurdi v Nemčiji ... so pa Nemci ali kaj? So figo.

Kar se pa klinčevega agregata tiče ... jaz bi prej rekel, da ga je kdo nazaj vzel ... ko so mu ga pač odnesli. Ne bi bila prva reč ki so jo ... Če pa so ga dejansko kupili pa tudi ni nič narobe, bodo vsaj videli kako to zgleda, ko kaj zgine ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Saj ne rečem, da nimamo orožja, imamo orožje. Samo ga policija ne bo našla. POP TV 24 ur.

strpneži, ima kdo kak komentar na tole, čist tko mimogrede

dejte še kako o nedolžnosti ciganov in besnih, razjarjenih domačinih ...

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strpneži, ima kdo kak komentar na tole, čist tko mimogrede

dejte še kako o nedolžnosti ciganov in besnih, razjarjenih domačinih ...

:fredy:

Ja rad pa bi. Ob takih izjavah strpneži vtaknejo glavo vpesek in zamižijo na oba očesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. strpneži vtaknejo glavo vpesek in zamižijo na oba očesa.

.. čudn a ne - a ti imaš pa v pesku na široko odprte oči?

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strpneži, ima kdo kak komentar na tole, čist tko mimogrede...

Bom probal yst, čist tko mimogrede, čeprav nisem strpnež:

V naravi Butalcev je, da morajo biti po vsej sili bolj prekanjeni od policaja. Pa naj gre za skrivanje orožja, skrivanje tablic, vožnjo avtomobilov, traktorjev ali mopedov brez izpita, registracij, homologacij ali omejitev zdravega razuma... itditd... In butalski cigojnerji v tej težnji po eskiviranju niso nobena izjema. Prej nasprotno. Skorajda bi lahko rekli, da so cigojnerji neke vrste razbojnik Ceferin...

Kako mi gre do tod? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strpneži, ima kdo kak komentar na tole, čist tko mimogrede

dejte še kako o nedolžnosti ciganov in besnih, razjarjenih domačinih ...

:fredy:

Brumči ga bo imel. Napisal bo: A Slovenci pa nimajo orožja....in neki bla bla bla....

Bom probal yst, čist tko mimogrede, čeprav nisem strpnež:

V naravi Butalcev je, da morajo biti po vsej sili bolj prekanjeni od policaja. Pa naj gre za skrivanje orožja, skrivanje tablic, vožnjo avtomobilov, traktorjev ali mopedov brez izpita, registracij, homologacij ali omejitev zdravega razuma... itditd... In butalski cigojnerji v tej težnji po eskiviranju niso nobena izjema. Prej nasprotno. Skorajda bi lahko rekli, da so cigojnerji neke vrste razbojnik Ceferin...

Kako mi gre do tod? :)

Pokroviteljsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako mi gre do tod? :)

Zelo dobro.

Ampak si me pa zbegal sedaj s tem ekspozejem.

Če so se na tem področju cigani izkazali za tako sposobne asimilirati se,

zakaj se, pri vseh :devil: :devil: :devil: , ne morejo asimilirati še na kakšnem poštenem področju, kot je na primer gojenje soli.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!