Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Če sem prav razumel, ko so me v tej temi popravljali, naj bi 300 prebivalcev Ambrusa terorizirala ena družina Strojanovih (cca 20 ljudi)??????????????????????????

...

Prav si prebral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian, Sym in ostali strpneži.

Nihče na pravi da so vsi cigani enaki, daleč od tega. Nekateri so se precej dobro prilagodili in živijo več ali manj v sožitju z krajani.

PA vendar ni potrebno zagovarjati Strojanovih z Ambrusa če ne veste za kakšne ljudi gre in kakšno zgodovino imajo za sabo. Mislim da že dejstvo da se jih branijo cigani iz vseh naselij nekaj pove o njih.

In ja ena družina 20 ljudi je terorizirala par sto poštenih ljudi ker jim nihče nič ne more. In krajanom Ambrusa lahko rečem samo vsaka čast da so stopili skupaj.

Kakšno življenje pa je to da mora par sto ljudi zaradi nekaj posameznikov imeti vsako stvar pod ključem da ne dobi nog, da ti kradejo hišne ljubljenčke ustrahujejo ljudi in podobno.

Če misliš da manjšina ne more imeti tako močnega vpliva nad večino se malo ozrite po svetu kjer so še bolj očitni primeri.

Manjšina se mora vedno prilagajati večini, nikdar naj ne bi bilo kontra in upam da tudi nikoli ne bo.

Vsi ki pa mislite da je Strojanova banda ena uboga romska družina ki so jo hudobni vaščani zaradi nestrpnosti do drugačnih pognali od doma pa jim prodajte kos svoje zemlje in jih vzemite za sosede. Me zanima koliko časa boste še zagovarjali strpnost. Mislim da se bo vse končalo ko vam bodo začeli po vrtu polivati akumulatorsko kislino, topiti električne kable pred nosom, odmetavali smeti in stare avtomobile okoli hiše in še marsikaj drugega.

Samo to je zmeraj tako da so najglasnejši tisti ki ne vedo kakšna je dejanska situacija, najbolj pametni tukaj cigana najbrž še niste videli v živo. Kot je že nekdo tukaj dejal: Lahko je srat s polno ritjo.

ŠE vedno zagovarjam: VSI ENAKI VSI ENAKOPRAVNI vendar ne le pri pravicah ampak tudi pri dolžnostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE vedno zagovarjam: VSI ENAKI VSI ENAKOPRAVNI vendar ne le pri pravicah ampak tudi pri dolžnostih.

:OK: :yea1:

Predvsem pri dolžnostih !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damian, Sym in ostali strpneži.

Samo to je zmeraj tako da so najglasnejši tisti ki ne vedo kakšna je dejanska situacija, najbolj pametni tukaj cigana najbrž še niste videli v živo. Kot je že nekdo tukaj dejal: Lahko je srat s polno ritjo.

Leteči,10 let sem živel v Bučni vasi, vasi zelo blizu Žabjeka, sedaj pa živim v naselju, kjer imamo na drugi strani proge in ceste (praktično SMO sosedje) naselje Romov.

Se pravi, da imam z njimi več stika, kakor večina nestrpnežev s tega foruma, ki udrihajo po ciganih samo zaradi defaulta!

Lp Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjšina se mora vedno prilagajati večini, nikdar naj ne bi bilo kontra in upam da tudi nikoli ne bo.

Hm motoristi so manjšina. Ko so se krajani v neki slovenski dolini zbunili, da so motoristi tam preglasni so pa vas bila polna usta, kako se vam/nam godi krivica, da nej si krajani tisti hrup zataknejo nekam, da oni pa nam že ne bodo jemali cest in podobno. V glavnem dvoličnost v vseh pogledih in obračanje po vetru kakor vam paše. Podobne reakcije so na raznorazne predloge okoljevarstvenikov o zmanjšanju hrupa in raznoraznih emisij.

Kar hočem reči je, da sem 100% da se nihče od obiskovalcev tega foruma ne drži svojih dolžnosti (spoštovanja cestnoprometnih predpisov in ostalih zakonov) do zadnje črtice in da jih večina vsaj tu in tam "hvata krivine" kar se tiče svojh "dolžnosti" do države.

Ampak neeee, mi motoristi smo angelčki, ki pa res nikomur ničesar nočemo in smo absolutno odličen primer vzornega državljana.

Sama dvoličnost. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Hm motoristi so manjšina. Ko so se krajani v neki slovenski dolini zbunili, da so motoristi tam preglasni so pa vas bila polna usta, kako se vam/nam godi krivica, da nej si krajani tisti hrup zataknejo nekam, da oni pa nam že ne bodo jemali cest in podobno.

...

2.Kar hočem reči je, da sem 100% da se nihče od obiskovalcev tega foruma ne drži svojih dolžnosti (spoštovanja cestnoprometnih predpisov in ostalih zakonov) do zadnje črtice in da jih večina vsaj tu in tam "hvata krivine" kar se tiče svojh "dolžnosti" do države.

...

1.Ne posplošuj. Jaz se nisem bunil, da se nam godi krivica na bohinjski cesti.

Mi je predaleč za tja hodit. :whistle:

2.Spoštujem predpise. Ti si mi priča. Sem vedno vozil za tabo. včasih celo tako počasi, da si me moral čakat. Nikoli nisem norel in te prehiteval.

Eno je hvatanje krivin in iskanje lukenj predpisih, drugo pa kraja, pretepi, ... . Eden od Strojanovih je zadnjič dejal, da trije njegovi bratje sedijo zaradi vlomov v vikende in podobnih kaznivih dejanj. Torej se počasi le premika pravna država.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je dvoličnost.

Jaz zase vedno trdim,

da uporabljam dvojna merila

in mi zaradi tega ni nerodno

in me ni sram.

V vse smeri enakopravna in uravnotežena družba

je mogoča le v romanih znanstvene fantastike,

v katerih vsem prebivalcem vstavijo čipe

in jih potem malo dirigirajo,

pa še tu ne uspe čisto, ker najmanj eden zbezlja iz sistema,

drugače pa romana ne bi bilo.

Zato tista, vsi različni, vsi enakopravni

enostavno ne more držati.

Vedno in povsod in obvezno

morajo za enakopravnost nekaterih,

drugi nastradati,

včasih bolj, včasih manj.

In, kaj bo s temi cigani, trenutno v PO,

v petek bodo pa že menda šli stran,

ker po njihovem štetju se 21 dni konča že ta petek,

mi je popolnomam vseeno,

dokler jih ne prestavijo kam v mojo bližino.

Če smrdi, smrdi,

kaj se čem pretvarjati,

da diši.

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš pa naredil z ostalimi, ki tudi delajo-(delamo) pizdarije???? Kam boš strpal njih (nas), ki niso (nismo) vredni Vaše "večvredne arijske rase".....

:

Pa ne delaj pizdarij. Če jih pa, te bodo pa že strpal kam...

imate eni primerjave...

Pejdmo raje delat, da bomo lahko državi dal prispevke, ki jih bo potem dala ciganom za otroške doklade...

1Eno je hvatanje krivin in iskanje lukenj predpisih, drugo pa kraja, pretepi, ... . Eden od Strojanovih je zadnjič dejal, da trije njegovi bratje sedijo zaradi vlomov v vikende in podobnih kaznivih dejanj. Torej se počasi le premika pravna država.

:OK:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Ne posplošuj.

Jebemu to hočem povedat že skozi vse poste. Post, ki ga repliciraš je ironičen.

Če je eden od Strojanovih delal pizdarije naj se ga zapre, ne pa da se prežene čisto vse (vklučno z malimi otroci). In naj se ne govori, da romi delajo pizdarije ker jih ne. Pizdarije delajo posamezniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene moti samo to, ker zahtevajo pravice, za dolžnosti pa ne vedo. Sicer pa kako je kdo oblečen ....tud mene ne briga Ne vem zakaj debata o tem. Mislim da debata teče o tem kako se splača biti cigo. Delaš nič in živiš od socialne.

to lahko počneš tudi, če nisi cigo ... samo znajti se moraš.

Tudi cigani niso imeli pravice živeti na tisti zemlji.

Tudi cigani niso imeli pravice krasti.

Tudi cigani niso imeli pravice pretepati drugih ljudi.

Tudi cigani niso imeli pravice voziti se v neregistriranih vozilih.

Tudi cigani niso imeli pravice izsiljevati.

Tudi cigani niso imeli pravice ropati.

Pa so si sami vzeli vse te pravice.

In država ni mignila niti s prstom.

Tudi Hanžek za prebivalce Ambrusa ni mignil niti z mezincem na nogi.

Tudi strpneži so bili tiho, ko so prebivalci Ambrusa trpeli.

Vsak človek ima pravico do samoobrambe.

V samoobrambi lahko celo ubiješ človeka, pa ne boš kaznovan.

Prebivalci Ambrusa so izkoristili vse zakonske možnosti obrambe. Zaman.

Ali odrekaš Ambrušanom pravico do varnosti na lastnih domovih?

Ker država ni poskrbela zanje na ustrezen način, so (po 12 letih!) to storili sami.

Vprašanje za strpneže: če ste tako strpni, zakaj ste nestrpni do nestrpnežev?

Poglej - na tem svetu ima trenutno vsak pravico delati, kar pač hoče. Samo posledice mora biti pripravljen nositi.

to vprašanje na koncu je pa ena najbolj butastih stvaritev uma v vsej zgodovini.

Jaz sem do nestrpnežev zelo strpen, sicer bi jih že zdavnaj vse fental (in se kot tak izkazal za enega izmed njih). Probaj razmislit, kaj pomeni strpnost in kaj nestrpnost. Trenutno se gremo demokracijo in pravila igre narekujejo strpnost, obenem pa imamo državo tako strukturirano, da naj bi sancionirala nestrpnost, kršenje zakonov (demokratično dorečenih) in podobno.

Država je očitno, kot taka, nefunkcionalna. Država smo mi.

Ambrušanom nihče nič ne odreka - po drugi plati pa: kje je njihov sodnik, kje so njihove socialne službe, kje je vsa infrastruktura, ki se jo na ravni državne in lokalne uprave dokaj drago plačuje, pa je sedaj cel sistem zatajil, ko se je pojavil en malo večji problem.

Krivi so birokrati v državnih službah, ki sedijo na toplih in udobnih stolčkih ter gledajo ljudi in čakajo, kdaj bo zavrelo, da bodo lahko spet nabirali politične točke.

Cigani so še najmanj krivi. Tako, kot bomba sama po sebi ni kriva, da ljudje umrejo.

[ja foter pa je ziher ajzenpanar in ne taxist, ta mali pa ziher totalno fit in zdrav z željo po posebnem izobraževalnem programu

Poglej, pridi kakšno jutro med 08.00 in 08.30 uro pa se sam prepričaj. Loči šolo s prilagojenim programom (katero povečini obiskuje Romska klientela ), od oddelkov za delovno usposabljanje (ki so v sestavi te iste šole)........ :whistle: :zzz:

Saj lahko tudi ti svoje pamže pošlješ s taksijem v službo. Poznam primere v ljubljani, ko ljudje otroke v šolo pošiljajo s taksijem, stane jih cirka 20-25 jurjev mesečno, pa če je par otrok skupaj, se to fino porazdeli in pride na nivo mesečne. pa še s taksistom se poznajo in mu zaupajo.

skratka - bulšit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ambrušanom nihče nič ne odreka - po drugi plati pa: kje je njihov sodnik, kje so njihove socialne službe, kje je vsa infrastruktura, ki se jo na ravni državne in lokalne uprave dokaj drago plačuje, pa je sedaj cel sistem zatajil, ko se je pojavil en malo večji problem.

Krivi so birokrati v državnih službah, ki sedijo na toplih in udobnih stolčkih ter gledajo ljudi in čakajo, kdaj bo zavrelo, da bodo lahko spet nabirali politične točke.

Cigani so še najmanj krivi. Tako, kot bomba sama po sebi ni kriva, da ljudje umrejo.

Eden boljših postov v tej temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In od kje "ubogim" prebivalcem Ambrusa pravica, da ob "deložaciji" ciganov pojejo slovensko himno??? Prešeren bi se obrnil v grobu!

Bilo je preveč, da so nekateri imeli dvignjeni obe roki.....nekateri bi lahko dvignili samo desno.....V pozdrav!!!!

Ta pravica temelji na ustavni pravici vsakega posameznika - da je aboten debil :)

Pravi Slovenci, pa ja de.

Pravi kreteni.

In ja ena družina 20 ljudi je terorizirala par sto poštenih ljudi ker jim nihče nič ne more. In krajanom Ambrusa lahko rečem samo vsaka čast da so stopili skupaj.

Kakšno življenje pa je to da mora par sto ljudi zaradi nekaj posameznikov imeti vsako stvar pod ključem da ne dobi nog, da ti kradejo hišne ljubljenčke ustrahujejo ljudi in podobno.

Potem pa razpustimo tamkajšnjo policijo, sodnijo, krajevno upravo. Očitno so nesposobni. Jim je to že kdo povedal, ali bom moral spet biti jaz tisti, ki v kri vbrizga solno kislino?

Vsi ki pa mislite da je Strojanova banda ena uboga romska družina ki so jo hudobni vaščani zaradi nestrpnosti do drugačnih pognali od doma pa jim prodajte kos svoje zemlje in jih vzemite za sosede. Me zanima koliko časa boste še zagovarjali strpnost. Mislim da se bo vse končalo ko vam bodo začeli po vrtu polivati akumulatorsko kislino, topiti električne kable pred nosom, odmetavali smeti in stare avtomobile okoli hiše in še marsikaj drugega.

Samo to je zmeraj tako da so najglasnejši tisti ki ne vedo kakšna je dejanska situacija.

Nimam zemlje, sosedi naj se pa sami odločijo, če jim bodo prodali svoje bajte.

Najglasnejši so pa vedno nestrpneži. Med drugo svetovno se jih je orenk slišalo. Pa tudi zadnja leta, ko 9/11 ...

Hm motoristi so manjšina. Ko so se krajani v neki slovenski dolini zbunili, da so motoristi tam preglasni so pa vas bila polna usta, kako se vam/nam godi krivica, da nej si krajani tisti hrup zataknejo nekam, da oni pa nam že ne bodo jemali cest in podobno. V glavnem dvoličnost v vseh pogledih in obračanje po vetru kakor vam paše. Podobne reakcije so na raznorazne predloge okoljevarstvenikov o zmanjšanju hrupa in raznoraznih emisij.

Kar hočem reči je, da sem 100% da se nihče od obiskovalcev tega foruma ne drži svojih dolžnosti (spoštovanja cestnoprometnih predpisov in ostalih zakonov) do zadnje črtice in da jih večina vsaj tu in tam "hvata krivine" kar se tiče svojh "dolžnosti" do države.

Ampak neeee, mi motoristi smo angelčki, ki pa res nikomur ničesar nočemo in smo absolutno odličen primer vzornega državljana.

Sama dvoličnost. :SS

Hipokrizija.

:)

Eden od Strojanovih je zadnjič dejal, da trije njegovi bratje sedijo zaradi vlomov v vikende in podobnih kaznivih dejanj. Torej se počasi le premika pravna država.

Zakaj potem izseliti še preostale člane, če neki krivci že sedijo? Ni hudič, da v končni fazi ne bi sedeli vsi? :devil:

Pač, nekdo je pred spanjem dobil idejo: "Dejmo se jih rešit za zmeraj!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem do nestrpnežev zelo strpen, sicer bi jih že zdavnaj vse fental (in se kot tak izkazal za enega izmed njih). Probaj razmislit, kaj pomeni strpnost in kaj nestrpnost.

Potemtakem tudi jaz, cyc, avro, Leteči, Anubis in še kdo ki se strinja z nami in (kako naj se izrazim)-"ni na strani romov", nismo nestrpni. Bi po tvoje itak že vse cigane fental do zdej in šele potem bi lahko bili eni izmed njih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu to hočem povedat že skozi vse poste. Post, ki ga repliciraš je ironičen.

Če je eden od Strojanovih delal pizdarije naj se ga zapre, ne pa da se prežene čisto vse (vklučno z malimi otroci). In naj se ne govori, da romi delajo pizdarije ker jih ne. Pizdarije delajo posamezniki.

daj že pozab te "male otroke"

ti mali otroci so v večini primerov za kamuflažo, da malo starejši otroci (od oka bi reku cca 16 letniki) kradejo in delajo druge pizdarije. Ko boš po cca 100 km furi z biciklom vrednim nekaj 100k SIT na pumpi v Zagradcu gledal hladno pijačo v prodajalni (in zmeren kos milkinih OHjev) zunaj pa ti bodo težili froci, takrat bova nadaljevala debato o malih otrocih.

Seveda je u bližini kaka starejša ciganka da se lahk začne dret če slučajno malo bolj "diskriminatorno" (v smislu da ne bodo dobili nič od tebe in naj te pustijo pri meru) pogledaš uboge male otročiče

bah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

:)

Zakaj potem izseliti še preostale člane, če neki krivci že sedijo? Ni hudič, da v končni fazi ne bi sedeli vsi? :devil:

Pač, nekdo je pred spanjem dobil idejo: "Dejmo se jih rešit za zmeraj!"

Mogoče pa so šele sedaj si zupali hrabri domorodci navalit na uboge otročičke, ko so ta stari zaprti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko tudi ti svoje pamže pošlješ s taksijem v službo. Poznam primere v ljubljani, ko ljudje otroke v šolo pošiljajo s taksijem, stane jih cirka 20-25 jurjev mesečno, pa če je par otrok skupaj, se to fino porazdeli in pride na nivo mesečne. pa še s taksistom se poznajo in mu zaupajo.

skratka - bulšit.

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takisto velja za motoriste! :glare:

Dajmo še motoriste strpat v rezervat,

Ali z motoristi, konec koncev...

Ja, motoristi v debati o romih.

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Sej vidva sploh nista motorista :lol1: :lol1: :lol1:

Kakšne neumnosti :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zunaj pa ti bodo težili froci, takrat bova nadaljevala debato o malih otrocih.

bah

Težijo mi mali otroci, težijo mi stare tete, težijo mi na občini in upravni enot, teži mi vlada pa lokalna skupšnost pa teži mi tudi družina. Uf "težili" so mi že tudi romi, ki jih imamo relativno blizu. No za sedaj še ne nabiram horde in jih ne grem deložirat. Pač težijo, jebi ga. Če pa kradejo je pa tu pristojna policija, socialna služba, idt. idt.

Hm, le kaj bi bilo če bi malo pregarbal na sosedove pamže in njune prijatelje, ki mi težijo vsakič ko grem na motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na pumpi v Zagradcu gledal hladno pijačo v prodajalni (in zmeren kos milkinih OHjev) zunaj pa ti bodo težili froci, takrat bova nadaljevala debato o malih otrocih.

Seveda je u bližini kaka starejša ciganka da se lahk začne dret če slučajno malo bolj "diskriminatorno" (v smislu da ne bodo dobili nič od tebe in naj te pustijo pri meru) pogledaš uboge male otročiče

Točno to se je meni dogajalo. Ko sem si v letih 1994-98 služil tolarčke z razvozom pira vsak četrtek po Ambrusu, Zvirčah, Strugah, Zagradcu. Na pumpi v Zagradcu sem ponavadi tankal. Kamion je bil tisti razvozni z odprtimi stranicami. In se je začelo: striček daj kupi mi sladoled, avtomobilček. Pol je prišla kaka stra ciganka in spraševala zakaj ne maram njenih otrok. Na desni strani sem tankal, na levi so mel pa cigani samopostrežno direkt iz kamiona. Pa sem tako večkrat iz svojega žepa plačal kar je zmanjkalo. Vsaj črpalkar je bil tako prijazen, da je sem prišel ven po kartico. Aja pa pipo je priklenil nazaj na črpalko.

Tadej

Težijo mi mali otroci, težijo mi stare tete, težijo mi na občini in upravni enot, teži mi vlada pa lokalna skupšnost pa teži mi tudi družina.

Samo ti svojega teženja ne podkrepljujejo z merami 7,72 7,65 9 .......

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Hm, le kaj bi bilo če bi malo pregarbal na sosedove pamže in njune prijatelje, ki mi težijo vsakič ko grem na motor :hmm:

Meni pa nonštop težijo lokalne pleh pičke, kadar se bašem na motor. Naslednjič bom zbral svojo bando (Vapo, Wind, T-Boy, ... ) in jih bomo prefukali do amena. Pa nestrpnost gor ali dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči,10 let sem živel v Bučni vasi, vasi zelo blizu Žabjeka, sedaj pa živim v naselju, kjer imamo na drugi strani proge in ceste (praktično SMO sosedje) naselje Romov.

Se pravi, da imam z njimi več stika, kakor večina nestrpnežev s tega foruma, ki udrihajo po ciganih samo zaradi defaulta!

Lp Damjan

A pol stanuješ v Grosupljem v tistem ta novem srebrnem modernem bloku ?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kakšen teden nazaj smo pri kolegu, kateri je do pred kratkim živel v mirni soseski, uživali v pikniku. Čez cesto so "piknik" prav tako imeli nedavno priseljeni cigani. Narodnjaki do daske, do amena zaparkirana ulica, svinjarija do koder ti oko seže, glasni froci, še bolj glasne babe, da o dedih sploh ne govorim, ampak dobro, pač imajo čago.

Ker je frocom očitno postalo dolgčas, so pomislili, da bo kamenjanje sosedov prava popestritev. Ampak, ker so bili še premajhni, da bi nas lahko zadeli iza ograje, so seveda splezali čez njo in začeli kanonado.

K sreči je bil na pikniku tudi moj, par postov nazaj ponujeni, kolega, ki je mrtvohladno vstal od mize, prijel 3 male cigote (ostali so pobegnili) in vsakemu primazal tako klofuto, da se je slišalo v sosednjo ulico, potem pa jih še dobesedno pometal nazaj čez ograjo.

V sekundi je bilo pred ograjo kakih 20 ciganov in cigank, ki so nam pričeli groziti. No kolega je najbližjega seveda čisto spontano vsekal na gobec, ostalim pa vsem po vrsti jebal cigansko mater, pa da bo vse pobil če se kateri še kdajkoli približa. Čeprav so svinjarijo pustili, ni bilo v roku 10 minut na ulici niti enega njihovega avtomobila več.

Kolega, čigar hiša je to pravi, da še nikoli niso bili prijazni do njega, piknikov pa tudi nimajo več.

Ja pač, treba je z njimi. Tako ali drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Če pa kradejo je pa tu pristojna policija, socialna služba, idt. idt.

in kaj ko te službe odpovejo? Ko policija dvigne roke in edino kar lahko naredijo je en usran zapisnik?

Kaj ko dobiš na dom iz sodišča da tisti dan tainta ni nakradel za (govorim na pamet) 10.000 SIT (bil je napisan točen znesek v SIT) in pod pravni poduk piše da imaš možnost civilne tožbe. Na cigana ni pisano 0, na doklade, socialne se ne smejo obesit.

KAJ storiš ko se to ponavlja leto za letom, stvari pa postajajo vse bolj razpuščene, policisti niti v tabor ne upajo.

Zaradi koga misliš da so bili specialci v Ambrusu? Zaradi domačinov ali zaradi tega da ne bi kak cigan "slučajno " spustil rafal po vasi?

Ne izgovarjaj se na pravno državo in njene instance če je le-ta očitno zatajila in so bili DOMAČINI maltretirani celih 12 let.

Hm, le kaj bi bilo če bi malo pregarbal na sosedove pamže in njune prijatelje, ki mi težijo vsakič ko grem na motor :hmm:

v primeru da bi se spravil kakorkoli na te "male otroke" motorja ne bi več videl. V najbolšjem primeru zato ker ga ne bi več imel, v najslabšem pa zato ker fizično ne bi bil več sposoben za vožnjo.

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!