Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Zakon, torej vzemite še one ambruške k sebi, jih bodo že "obrusili" in boste živeli srećno in veselo do konca svojih dni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw ... o kakih okvirih za sliko vi to? :?

Cigani še sami sebi pravijo cigani, slišal večkrat na lastna ušesa, tle pa o nekih okvirih za sliko stalno debatirate ...

Jah zame bojo zmeri cigani, kot so že stoletja... Ne vem zakaj bi se tko spreminjalo...

Popolnoma enaka zadeva kot z geji... Vedno se jim je reklo pedri... Tud Dr. Rugelj vedno govori o pederastiji in ne o gejerastiji, zdej pa razmišljajte... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj ... ne, kar ti štej sramne uši (izjava bazira na dosedanjih vtisih o njihovi čistoči, pač pri onih ki sem jih videl. In ne, ne grem preverjat izjave ... :devil:

Se pravi, nekaj praktičnih izkušenj pa le imaš s cigani....Verjetno z ženskim delom njihove populacije, če prav razumem....

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, nekaj praktičnih izkušenj pa le imaš s cigani....Verjetno z ženskim delom njihove populacije, če prav razumem....

možno da tudi z moškim :whistle: , kaj pa veš, dandanes je že vse normalno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, nekaj praktičnih izkušenj pa le imaš s cigani....Verjetno z ženskim delom njihove populacije, če prav razumem....

Če si to razbral iz mojega zapisa, potem je končno jasno, zakaj se pri vsaki debati vrtimo v krogu. Ne znaš brat očitno? :devil:

(Sej vem, zzafkravaš, ampak briga me, če nimaš pametnejšega dela, go for it. Jaz vsekakor imam pametnejše delo od repliciranja na trditve temelječe na mojih besedah, vzetih iz konteksta ipd.)

P.S.: predlagam, da kar s symom vadita, drug proti drugemu. Kot kaže, imata oba dovolj časa, predvsem pa imata smisel za jemanje besed iz konteksta in odgovarjanje na trditve, ki jih prvotni avtor sploh ni zapisal ... :)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ščymko: Jaz pa le pravim, da si tudi ti nestrpen. Pa še ljubljansko ignoranten. Pa vem, da nisi svetovljan, le poskušaš se prikazovati v tej luči.

ja, po ljubljansko. je pa res ,da na minulih volitvah nisem imel pravice v ljubljani voliti, ampak na Štajerskem. ..

eh, ja ...

28-letnik na živce ... a če ti vlamljajo, sem pa tja koga nalomijo, pa izsiljujejo ... to je malo več kot samo izi na živce, ni res?

Kdaj pa kdaj se zna tudi kaj "zakresati", vendar zaradi tega še ne delamo pogroma nad celim naseljem. Se da vse dogovoriti,če človek hoče. Če je kaj hujšega, naj pa ploicija ureja. V njihovem ali pa v našem naselju...

LPD

cyc, poveži zgornji dve objavi ... in vse ti bo jasno.

P.S.: predlagam, da kar s symom vadita, drug proti drugemu. Kot kaže, imata oba dovolj časa, predvsem pa imata smisel za jemanje besed iz konteksta in odgovarjanje na trditve, ki jih prvotni avtor sploh ni zapisal ... :)

Cyc, pejt k ciganki, da ti nedolžnos vzame...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki, ob vseh tehle verbalnih bravurah mi je vse manj jasno:

- koga problematika, povezana s cigojnerji resno zanima

- kdo jo samo uporablja v predvolilni kampanji za župana Loservilla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden je vprašal, "kaj je to ROM"?

ROM --> Read-only memory. Se prav da ma v tistmu fikusu na vratu že od rojstva iste podatke, zapečene ob izdelavi. Not ne moreš niš dodat in nič odvzet. ---> prevzgoja nemogoča :grim

Popravljeno . Popravil lojzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, pejt k ciganki, da ti nedolžnos vzame...

Sym, car, kak mojster retorike, pa to je neverjetno :worship:

Ko ti zmanjka argumentov pa bedarije pišeš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden je vprašal, "kaj je to ROM"?

ROM --> Read-only memory. Se prav da ma v tistmu fikusu na vratu že od rojstva iste podatke, zapečene ob izdelavi. Not ne moreš niš dodat in nič odvzet. ---> prevzgoja nemogoča :grim

:OK:

Sym, car, kak mojster retorike, pa to je neverjetno :worship:

Ko ti zmanjka argumentov pa bedarije pišeš :lol1:

Mah ne ko mu zmanjka argumentov, skoz bedarije piše :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Mah ne ko mu zmanjka argumentov, skoz bedarije piše :devil:

Zelo dobro argumentirano ... :devil:

Dečki, ob vseh tehle verbalnih bravurah mi je vse manj jasno:

- koga problematika, povezana s cigojnerji resno zanima

- kdo jo samo uporablja v predvolilni kampanji za župana Loservilla

Pepe zakaj vznemirjaš mladež :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum za levico meni, da bi se predsednik vlade Janez Janša moral opravičiti slovenskim državljanom za "rasistično antiromsko politiko", so sporočili iz foruma.

V Forumu za levico opozarjajo, da politika nestrpnega govora in ksenofobije vodi do razkroja pravne države, kot je razvidno iz dogodkov v Ambrusu.

Opozorili so na "nedopusten precedens javne stigmatizacije" varuha človekovih pravic Matjaža Hanžka. Po njihovem mnenju Hanžek za svoja legitimna dejanja in opozorila zasluži vse priznanje, ne pa javnega linča s strani predsednika vlade in celo zahteve, da se opraviči. Predlagajo, da se slovenskim državljanom opraviči Janez Janša, in sicer za rasistično antiromsko politiko.

sta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koga briga kaj pravi nek forum za levico :blink:

:lol1:

Ampak je dober štos, a ni ... da nas ti levičarji sedaj po razpadu komunizma pa učijo demokracije in pravne države :lol1: Ja, ni brez ironije, zgodovina ... :D

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koga briga kaj pravi nek forum za levico :blink:

Pa koga briga s kakimi "problemi" se ukvrjajo Ambrusani :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koga briga s kakimi "problemi" se ukvrjajo Ambrusani :wacko:

Vas, očitno, se hudiča losajo pa je cela slovenija militantnih strpnežev vstala in začela negodovat in pametovat kako to ne gre ...?

Če to nikogar ne bi brigalo bi blo pol manj jajcanja glede tega, bi jim dali novo lokacijo in ciao ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si to razbral iz mojega zapisa, potem je končno jasno, zakaj se pri vsaki debati vrtimo v krogu. Ne znaš brat očitno? :devil:

(Sej vem, zzafkravaš, ampak briga me, če nimaš pametnejšega dela, go for it. Jaz vsekakor imam pametnejše delo od repliciranja na trditve temelječe na mojih besedah, vzetih iz konteksta ipd.)

Si tako lepo naivno napisal o seksualnosti cigank, da sem sem se komaj premagoval, da nisem takoj "dobrohotno pokomentiral".

Ko pa sem prebral še argument vizionarstva,inteligence in strpnosti, naj tudi ambruške rome vzamemo k sebi, če se tako dobro razumemo s svojimi, je šel komentar v "eter" takoj.

Pa se te le da malo sprovocirati :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Forum za levico meni, da bi se predsednik vlade Janez Janša moral opravičiti slovenskim državljanom za "rasistično antiromsko politiko", so sporočili iz foruma.

2.V Forumu za levico opozarjajo, da politika nestrpnega govora in ksenofobije vodi do razkroja pravne države, kot je razvidno iz dogodkov v Ambrusu.

3.Opozorili so na "nedopusten precedens javne stigmatizacije" varuha človekovih pravic Matjaža Hanžka. Po njihovem mnenju Hanžek za svoja legitimna dejanja in opozorila zasluži vse priznanje, ne pa javnega linča s strani predsednika vlade in celo zahteve, da se opraviči. Predlagajo, da se slovenskim državljanom opraviči Janez Janša, in sicer za rasistično antiromsko politiko.

sta

1.Meni se Janša ne rabi opravičit, ker mi ni storil nič hudega. Torej se naj opraviči, če že hoče, samo določenim državljanom. Ne posploševat.

2.Se strinjam.

3.Ali že veste zakaj Hanžek tudi po štirih letih ni ukrenil ničesar, da bi zaščitil prebivalce ambrusa pred Cigani, kljub njihovim prošnjam, ki so jih naslovili nanj. Menim, da ded pase lenobo in ne opravlja svojega dela kot bi moral.

Za stanje na Dolenjskem so krivi vsi. Vse dosedanje vlade, občinarji, sodstvo, policija in varuh človekovih pravic. Vsi so spali kot kočevski medvedi čez zimo, sedaj pa valijo krivdo en na drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bi blo pol manj jajcanja glede tega, bi jim dali novo lokacijo in ciao ... :devil:

Še vedno ni nihče pripravljen sprejeti teh Ciganov. Še najmanj pa njihovi zagovorniki. Imam občutek, da nekateri zato tako hvalijo Cigane in jih zagovarjajo, da jih slučajno ne bi naselili pred njihova vrata.

Kaj pa če bi jih naselili na Meteljkovo? Ali še je kaj prostora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam imbecilnega soseda ...

Imam imbecilnega sodelavca ...

V bistvu poznam kup imbecilov ...

Jih je pripravljen kdo sprejeti, ali jih lahko čisto preprosto pošljem v Postojno???

Hmmm Postojna ... zlo primeren kraj zanje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koga briga kaj pravi nek forum za levico :blink:

:lol1:

Ampak je dober štos, a ni ... da nas ti levičarji sedaj po razpadu komunizma pa učijo demokracije in pravne države :lol1: Ja, ni brez ironije, zgodovina ... :D

Kot kaže, ne briga skoraj nikogar. Sedaj je edina zveličavna resnica Ljubljenega Vodje in njega prisklednikov.

Sicer pa , pri vas, "demokratih", ki niste levičarji velja , kot kaže,samo ena, vaša opcija.Če se ne strinjaš. si zadrt, levičar in ne vem, kaj še. Kardeljev Edi bi bil vesel, če bi lahko videl, da njegov duh ostaja.....

Vi, "demokrati" bi, kot te vidim, stvari še zmeraj reševali po zakonu ulice in linča. Metode, ki jih učite in predlagate so vredne Dolfeta, ne pa moderne družbe 70 let zatem. Preberi si Ustavo,preberi si Zakone,in preberi Sveto pismo. Mogoče boš spregledal.Mogoče pa ne boš!

Sicer pa je bil tvoj idol včasih tudi komunist, a ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, evo, na metelkovo z njimi, vkolikor ne bodo buldožerji peli :devil: Bodo imeli se fajn, kaka ciganska žurka, pomuzicirali bodo ... in se meli superfakingkul :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, evo, na metelkovo z njimi, vkolikor ne bodo buldožerji peli :devil: Bodo imeli se fajn, kaka ciganska žurka, pomuzicirali bodo ... in se meli superfakingkul :devil:

A če bojo Buldožerji imeli koncert na Metelkovi, pol pa cigani ne smejo tja al kaj :? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!