Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

Mislim - how stupid can you be?

Trying my best, still I cant even get close to the level of your stupidnes :devil:

ko bojo taki vsesplošno kradli in delali drugim škodo lahko... me ne bo motilo, oz bom akcijo podprl.

to pa itak :devil:

Kradejo ravno ne ampak navsesplošno kršijo cestnoprometne predpise in se vozijo z odprtimi rori ipd. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla u ker rezervat bi pa pol ti pasala? Al bi šla raj za vodjo enga rezervata?

Ker si pa zelo prijazno bitje, pa vzemi k sebi enga motorista, enga cigana, enga slovenceljna, pa eno lezbijko pa še enga po nedolžnem zaprtega iz zapora - pamži bojo pa itak vsi v vojsk (a sem še kaj pozabil iz tvojga posta) in boš rešila toliko problemov, kolikor človeških osebkov boš k seb vzela.

Seveda bodo vsi živeli pri tebi v slogi, sožitju, simbiozi in celo prijateljstvu.

Boš mela doma Slovenijo v malem :OK:

Sožitje bo pa trajal...

sej bi lohk zgodbico napisal, pa nima smisla. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trying my best, still I cant even get close to the level of your stupidnes :devil:

The term is "smart", pa te čisto razumem, nima smisla se matrat. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla u ker rezervat bi pa pol ti pasala? Al bi šla raj za vodjo enga rezervata?

Ker si pa zelo prijazno bitje, pa vzemi k sebi enga motorista, enga cigana, enga slovenceljna, pa eno lezbijko pa še enga po nedolžnem zaprtega iz zapora - pamži bojo pa itak vsi v vojsk (a sem še kaj pozabil iz tvojga posta) in boš rešila toliko problemov, kolikor človeških osebkov boš k seb vzela.

Seveda bodo vsi živeli pri tebi v slogi, sožitju, simbiozi in celo prijateljstvu.

Boš mela doma Slovenijo v malem :OK:

Sožitje bo pa trajal...

sej bi lohk zgodbico napisal, pa nima smisla. :doze:

Kako naj ti rečem.....jaz nisem tista, ki se dere, da je treba vsakega pacienta, ki mi ni všeč, strpati v rezervat. Ker še živalim ne privoščim življenja v rezervatu, kamoli ljudem.

Probleme se da reševat na različne načine. Je pa res, da je v ene treba vložit malce več truda in znanja, česar pa očitno presneto primanjkuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak ne v Rog, ker ga je škoda. :D Sicer pa ... to z bodečo žico ni slaba ideja :devil: Vsekakor, ne glede na to kam jih dajo, bodo hotl met elektriko pa vodo. Kot že napisano, se pritožujejo da na začasni lokaciji ni tople vode, na oni prejšnji jih pa ni motilo in si niso priskrbeli niti tekoče vode. Tko da ... naj jim dajo to elektriko in vodo, zarad mene. Skupaj. :devil:

(Damian bo kar žarel od veselja ko bo lahko napisal odgovor na tole :))

Damjan ne žari od veselja. Damjan je žalosten, ko bere take prepotentne kvazivečvrednostne bedastoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej smo pač v takih časih, če nisi janševc, si pač izmeček(komunajzler, cigan itd, itd.......), je že tako, pa upam, da ne za dolgo, volitve bodo hitro tu

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Oni govorijo samo o pravicah....nikoli o dolžnostih. Cigan je cigan. Ne rečem, da ni kolkr tolk poštenih, ampak ko je kaj narobe potegnejo skupaj kot...ja ...cigani. Al pa Šiptarji. Včeraj na TV navadn cigan skor ne bi vedel kako mu je ime. Če ste videli onega drugega zraven v rdeči jakni Maya Maya (draga kot hudič).... je pa očitno uspel v življenju (zaenkrat).... ampak je spet za njih vleku, kako so bogi. Tolk je bimbo, da jim noče svetovat, da naj gredo delat in služit, pa bodo nekaj imel.

Je reku eden za časopis na vprašanje novinarke zakaj se ne umivajo. " kako se pa naj mi in otroci v tem mrazu umivamo?"

Ja, celo leto je mraz

Če se bi hoteli, se bi že zdavnaj lahko civilizirali.

Pa vas vprašam: (tiste, ki jih branite)

1. Zakaj nočejo delat??

2. Zakaj samo čakajo na pomoč nekoga?

3. Zakaj za tisti denar, ki ga dobijo, kopujejo stare avte in se z njivi prevažajo gor in dol?

4. Zakaj kopujejo orožje.? (splošno znano, da ga imajo veliko)

5. Zakaj raje po hišah prosijo, kot pa delajo?

6. Zakaj kradejo?

7. Zakaj se ne umivajo?

8. Zakaj so agresivni, ko jih je več skupaj?

9. Zakaj gradijo barake in hišce na tuji zemlji?

10. Zakaj se z nerigistriranimi avti vozijo?

11. ..... ne spomnim se več..... se mi ne da razmišljat

Moji odgovori:

1. Ker jim ni treba

2. Ker bodo slej ko prej dobil

3. Ker ga imajo za to dosti

4. Ker ga imajo za to dosti

5. Ker je lažje

6. Ker jim je stvar všeč in jo pač vzamejo

7. Ker so takoj nazaj umazani

8. Ker hočejo nekaj na silo dobiti

9. Ker jim nič ne moremo

10. Ker jim polcaji nič ne morejo

11. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej smo pač v takih časih, če nisi janševc, si pač izmeček(komunajzler, cigan itd, itd.......), je že tako, pa upam, da ne za dolgo, volitve bodo hitro tu

:lol1: :lol1:

Ti si pa sigurno bodoči nagrajenec Prešernovega sklada, kak intelekt, kaka pronicljivost - kaj vse imamo na Motosvetu, pa se niti zavedamo ne :krneki: Genialno povzel bistvo problema - izkazalo se je, da v ciganskem naselju ne glasujejo za Janšo in se jim je odpelo, ker tako pa to ne ger :kva2:

:lol1:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

Ti si pa sigurno bodoči nagrajenec Prešernovega sklada, kak intelekt, kaka pronicljivost - kaj vse imamo na Motosvetu, pa se niti zavedamo ne :krneki: Genialno povzel bistvo problema - izkazalo se je, da v ciganskem naselju ne glasujejo za Janšo in se jim je odpelo, ker tako pa to ne ger :kva2:

:lol1:

dej ,cyc, vzdrži se bedastoč, zavoljo nas vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil pri meni na obisku bratranec iz Dolenjske. Živi v neposredni bližini ciganskega naselja. Pa sem se spomnil na to temo in ga povprašal o življenju z cigani.

Pa je rekel: "Sej ni tako hudo. Kradejo pa smetijo oklico. Ampak moraš pa vedt, da nobeden od njih ne dela, pa so vsi polni denarja. Pa za 1 otroka dobijo 80.000 doklad. Neumen cigan dela, pameten pa lenari pa živi bolje, kot priden cigan"

Evo malo za grafični prikaz:

Grozni romi ki terorizirajo vse povrsti:

[attachmentid=85569]

In pa ubogi ter prestrašeni slovenceljni (kaj delajo trije prsti v zraku mi ni ravno jasno pri tako zavednem narodu kot je naš):

[attachmentid=85570]

Bravo kec. Dej nalimi še mladičke leve pa odrslega srnjaka, pa se vprašimo kdo koga je :doze:

To na prvi niso otroci deležni ljubezni ampak avtomat za doklade <_<

Aja, pa ne me imet za ciganofoba. Tudi v moji bližini živi cigan. Socializiran cigan, kateri hodi v službo, kosi travo okoli svoje hiše in plačuje davke. Super človek.

Pa če že Alla & Company, tako radi primerjajo vse svetovno zlo z motoristi, naj mi povejo pa tudi tole. Zakaj, če me ustavi policaj, ko se v naselju vozim 65 plačam kazen. Cigan pa zgradi hišo na črno, na tuji zemlji, pa mu hiše ne podrejo. Še več, podarijo mu zemljo in dajo mu gradbeno dovoljenje.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je rekel: "Sej ni tako hudo. Kradejo pa smetijo oklico. Ampak moraš pa vedt, da nobeden od njih ne dela, pa so vsi polni denarja. Pa za 1 otroka dobijo 80.000 doklad. Neumen cigan dela, pameten pa lenari pa živi bolje, kot priden cigan"

ok, a lahko kdo uradno podkrepi to 80.000 SIT doklad za enga otroka? zanč je blo nekje namreč rečeno cirka 34 jurjev, če se ne motim ... in to prav v debati, ko se je govorilo, da ima en tip 18 otrok (al neki tazga) in da vleče 2,4 miljona mesečno sam na njihov račun ...

a lahk še kdo mal bolj pretirava? (to je retorično vprašanje, ne ga resno uzet, k vem,da se da).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega,da lahko kradejo do 30.000 sit ni res. Enkrat letos je bil objavlen članek---meni se zdi,da v ONI kjer je neka gospa pisala o Romih in vse lapo napisala o dokladah,pomoči, davkih itd.v točnih zneskih kaj vse dobijo od države. Glede na to,da nihče ni tega zanikal mislim,da ji lahko verjamemo. V glavnem ,romska družina s tremi otroci kjer nihče nič uradno ne dela dobi okoli 170 000 sit denarnih nadomestil pomoči itd. s tem,da so kot romi deležni tudi zdravstvenega zavarovanja in otroci imajo tudi ugodnosti v šoli.

V letu 2001 in 2002 je policija (197prekrškov) in ostali organi samo enemu NM romu napisala kazni za 27 mio tolarje in veste kaj---NČ MU NE MOREJO.

Vir: Dnevnik

Tko mal da se spomite...da je bilo vse že povedano...čeprav mene še vedno zanima koliko točno dobi ena romska družina recimo, da sta sveža zakonca in imata samo tri otroke...in katere vse olajšave imajo..črno na belem..brez baje in pisem bralcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, a lahko kdo uradno podkrepi to 80.000 SIT doklad za enga otroka? zanč je blo nekje namreč rečeno cirka 34 jurjev, če se ne motim ... in to prav v debati, ko se je govorilo, da ima en tip 18 otrok (al neki tazga) in da vleče 2,4 miljona mesečno sam na njihov račun ...

a lahk še kdo mal bolj pretirava? (to je retorično vprašanje, ne ga resno uzet, k vem,da se da).

Jst sem povedal, točno kar sem slišal. In iz tega lahko sklepamo, da cigani pač dobivajo višje doklade.

Bi pa tudi jaz, tako kot Lina, rad videl dejanski znesek, črno na belem, doklad za male cigančke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko mal da se spomite...da je bilo vse že povedano...čeprav mene še vedno zanima koliko točno dobi ena romska družina recimo, da sta sveža zakonca in imata samo tri otroke...in katere vse olajšave imajo..črno na belem..brez baje in pisem bralcev.

Hmmm...torej gre za mladoletne družine?

:devil:

Hec je v tem, da posamezni oddelki, ki dodeljujejo dodatke, dokaj slabo komunicirajo in zaradi tega pride do dodelitve dodatkov, ki se drugače med seboj izključujejo. Prištej tukaj še napake sistema, ki dovoljuje recimo, da prejema denarno nadomestilo za brezposelnst nekdo, ki svoj živ dan ni bil zaposlen (!) in to že več kot leto in pol (govoril z "delavcem" na avtoodpadu v Kočevju), pa lahko dokaj hitro prideš na precej visok znesek.

Čeprav je znesek 2.4mio fascinanten. Pojdite in se množite. Ta nasvet so vzeli čisto zares.

Situacija je tudi pri podpori zjebana že v samem fundamentu. Ja, zopet je kriva država, čeprav to ničesar ne opravičuje. Zahojenci so tako uradniki, kot tudi brazilci, ki z artilerijo doma argumetirajo svoje preroško uboštvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ,cyc, vzdrži se bedastoč, zavoljo nas vseh.

Sym, veš da to ne gre, potem boste imeli monopol nad tem, pa to ne gre ... potrebujete vsaj malo konkurence. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem povedal, točno kar sem slišal. In iz tega lahko sklepamo, da cigani pač dobivajo višje doklade.

Bi pa tudi jaz, tako kot Lina, rad videl dejanski znesek, črno na belem, doklad za male cigančke.

najbrž ne gre samo za doklade: recimo ali kupijo učbenike/zvezke , plačajo malico, elektriko, dobijo kaj samo zato ker so romi, dobijo kakšne bone za hrano, koliko plačajo zdravstveno zavarovanje...si sami urejajo status brezpolelnega in pišejo vloge za raznorazne dodatke ali jim samo zato ker so romi to po defoltu pripada...Morajo tudi oni zbrati tone enih potrdil----Ker kot sem seznanjena se da marsikaj dobit (seveda v določenih življenjskih obdobjih, ko ti ne gre ravno najbolje)...pa spoh ne vemo vsekakor pa je vojna s papirji sila dolgotrajana,zahtevna in duha ubijajoča zadeva.....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, a lahko kdo uradno podkrepi to 80.000 SIT doklad za enga otroka? zanč je blo nekje namreč rečeno cirka 34 jurjev, če se ne motim ... in to prav v debati, ko se je govorilo, da ima en tip 18 otrok (al neki tazga) in da vleče 2,4 miljona mesečno sam na njihov račun ...

a lahk še kdo mal bolj pretirava? (to je retorično vprašanje, ne ga resno uzet, k vem,da se da).

So mati Strojanova zadnjič odprli denarnico (v pokrepitev teze, da oni pa že ne kradejo). Lep kupček denarja je bil viden (kolikor sem videl se denarnica ni dala na easy prepognit). Na drugi strani pa je Jelkica kuhala "palento za otročke, da nau bli lačni". Veselo čik v roke, vit roke vbogajme, vozit golfa IV., se malo zadevat, pa krast, malo terorizirat..... Kaj mislite, kdo se na OŠ Gustava Šiliha v MB (šola s prilagojenim programom) pripelje s taxijem :naughty: ? Jasno Romi, kdo pa drug. Za kozlat :wacko:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah nehajte. Cigani so pač bogi. Ker jih nihče ne mara. In jim nihče ne nudi dela. Oziroma celo jim ga prepovedujejo opravljati(Slovenci namreč). Pa non stop jih Slovenci tepejo, pa na njihov račun živi cela država. Zelo jim je hudo. Slabše kot sužnjem nekoč.

Kako, da vi nestrpneži ne vidite tega??!! :blink: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja..... vsega imajo cigoti dost. Malce in kosila v šoli ne plačajo, učbenike dobijo...pa tud prodajo potem eni, avti neregistrrirani (pa imej karambol z njim), socalne zadeve al kaškne druge zadeve tud verjeno ne pišejo samim ker so polpismeni. Raazni formularji so pa...sej veste....ša sami včasih ne vemo kaj napisat kje, pa smo civilizran. Vse dobijo!!!!!!!!! Kupijo samo tisto, kar ne morejo dobiti ali ukrasti. Kriva je pa država. Zdaj je pa malo prepozno, za te zadeve reševat. Zaj bo to vsekakor velik več stalo. Pred vstopom v EU bi moral cigote pošlihtat, zdaj pa z Bruslja žugajo o človekovih pravicah in tega se zavedajo cigoti.... (vsi ne, ker ne razumejo, jim povedu drugi ki razumejo kaj morjo govort in kje stat).. Sej vidite po televiziji... gledajo debelo in zevajo. Še imena se ne spomne takoj. Da o priimku sploh ne govorimo. Tistih 0,5% pismenih pa jin pove da jim nič ne more ne država ne policija. In tako bo, dokler ne bodo dobil še parcele, nove hiše, pa avte, da bodo troke lahko v šolo vozil (sej jih ne bodo), pa otorške doklade, elektriko, ki bo za njih zastonj, toplo vodo, ki jo sedaj pogrešajo v Postojni, a celo življenje je niso imel itd itd. Niti ene hiše ciganske še niso podrli...ker se ne upajo..... jim nič ne morejo. In kolko hiš je bilo že podrenih drugim civilom, kolko raznih prizidkov je bilo podrenih..kolko kazni, če si malo šel z merami mimo dovoljenja??? Na koncu bi še člouk reku, da smo mi ubogi cigani.

Pa da ne boste mislili da nimajo oni motorjev. Imajo imajo... kolega je vidu na enem ovinku polno cigotov, za cesto en težki motor parkiran...na njem cigo..dva sta bila pa, parkirana na bližnji njivi.... dva cigota pa za robom ceste vsa preplašena, ker verjetno še nista dojela :eek: , zakaj jim je motor(konjič) pobegnil izpod riti

Ah nehajte. Cigani so pač bogi. Ker jih nihče ne mara. In jim nihče ne nudi dela. Oziroma celo jim ga prepovedujejo opravljati(Slovenci namreč). Pa non stop jih Slovenci tepejo, pa na njihov račun živi cela država. Zelo jim je hudo. Slabše kot sužnjem nekoč.

Kako, da vi nestrpneži ne vidite tega??!! :blink: :wacko:

vidmo vidmo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da ne boste mislili da nimajo oni motorjev. Imajo imajo... kolega je vidu na enem ovinku polno cigotov, za cesto en težki motor parkiran...na njem cigo..dva sta bila pa, parkirana na bližnji njivi.... dva cigota pa za robom ceste vsa preplašena, ker verjetno še nista dojela :eek: , zakaj jim je motor(konjič) pobegnil izpod riti

vidmo vidmo..

E, Letos sedim v lokalčku v Novem gradu in kar naenkrat se pripelje ,,MK ROM,, cca 20 komadov ....sicer so bili francozi, vsi na novejših modelih cestakov najevč dve leti stari modeli...zglancani in čisto celi... v nulo...vsi s tablicami...brez čelad, z lanci in prstani v oprijetih majčkah, same firme, nove superge...parkirajo in pecajo mimoidoče turistke.....Pa nikakor ne mislim, da so kaj slabši od večine bajkerjev, ki se po ,,gradu,, vozijo brez čelad...ali da so brez opreme (brez te se vozim tudi jaz) sam presenetili so pa me, ker res še nisem vidla tako stajliš pederčin, včasih sem mislila, da so česa takega zmožni le italjani....do tokrat...seveda pa nisem imela fotoaparata :headbang: in dogodek se v naslednjih dneh ni ponovil.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo malo za grafični prikaz:

Grozni romi ki terorizirajo vse povrsti:

[attachmentid=85569]

Zgleda, da so to otroci nadnaravnih moči. Dobr so pretepli tistega reveža, ki še sedaj leži v bolnišnici.

In pa ubogi ter prestrašeni slovenceljni (kaj delajo trije prsti v zraku mi ni ravno jasno pri tako zavednem narodu kot je naš):

[attachmentid=85570]

Niso ubogi, ampak po 12 letih kurjenja, ustrahovanja, ogrožanja s tiščanjem z neregistranimi avtomobili, kradljivstva jim je prekipelo.

Ker jih nihče ne mara.

Symru in Kec jih marata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!