Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

daj že pozab te "male otroke"

ti mali otroci so v večini primerov za kamuflažo, da malo starejši otroci (od oka bi reku cca 16 letniki) kradejo in delajo druge pizdarije. Ko boš po cca 100 km furi z biciklom vrednim nekaj 100k SIT na pumpi v Zagradcu gledal hladno pijačo v prodajalni (in zmeren kos milkinih OHjev) zunaj pa ti bodo težili froci, takrat bova nadaljevala debato o malih otrocih.

Seveda je u bližini kaka starejša ciganka da se lahk začne dret če slučajno malo bolj "diskriminatorno" (v smislu da ne bodo dobili nič od tebe in naj te pustijo pri meru) pogledaš uboge male otročiče

bah

Ubogi mali otroci so tam itak tržno blago... Znano je, da jih rade volje prodajo. Mojemu znancu motoristu, so ga naprimer vrgli pred kamion ko je bil v vojski v eni od bivših republik, potenm pa zagnali vik in krik, da bi dobili odškodnino. Seveda je poveljujoči oficir poznal trik in takoj pootegnil pištolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa nonštop težijo lokalne pleh pičke, kadar se bašem na motor. Naslednjič bom zbral svojo bando (Vapo, Wind, T-Boy, ... ) in jih bomo prefukali do amena. Pa nestrpnost gor ali dol.

:lol1: :lol1: :lol1: gor in dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi mali otroci so tam itak tržno blago... Znano je, da jih rade volje prodajo. Mojemu znancu motoristu, so ga naprimer vrgli pred kamion ko je bil v vojski v eni od bivših republik, potenm pa zagnali vik in krik, da bi dobili odškodnino. Seveda je poveljujoči oficir poznal trik in takoj pootegnil pištolo...

Ja to je stari trik, ni pa tud edini. Čakajo je s kašnim starim avtom in ko prpeleš mimo, se hitr zapele pred tebe da je karambol. V skundi je zraven 50 ciganov, ki te napadajo kaj si jim naredil. Potem pa pravijo da so bili v avtu sami otroci in ženske.... pol ti jih pa 10 naštejejo...pa vsi bi odškodnine. Pa imaš problem

Kradejo tudi majhni cigančki... še bolj.... pod budnim očesom ata cigana..... in če ga zalotiš ga mogoče iz usmiljenja samo naženeš.... če ga pa zgrabiš so pa spet vsi na kupu. In imaš probleme.

Če slučajno doma kdaj daš kaj ciganu, jih boš imel na dvorišču vsaki dan.... in pol se lahko zgodi da ko tebe ne bo doma bodo pa sami vzel.

Takšnih stvari se je velik zgodilo....

Še moj primer:

Enkrat so bile moje hčerke dopoldne same doma. Imele so ključ in zjutraj so šle same lepo po pločniku v trgovino. V trgovini so bili tudi cigani. In ko jih je trgovka videla, jih je ogovorila kako so lepo skupaj prišle in vprašala kako to da so tokrat same. In so rekle da smo v službi, dedi in babica pa na morju. In evo pizdarije. Ko punce pridejo domov, za njimi cel kombi ciganov. (moram povedat, da jih pri nas ni bilo že vsaj 15let) Pozvonijo, in punce pri vratih vprašajo "kdo je" a odgovora ni. Ena gre hitro na balkon pogledat in vidi kombi s cigani. V tem času je sosed (za kar sem mu še danes hvaležen) stopil k nam in s veliko vstrajnosti in grožnjami s policijo jih je uspel nagnati. (mobitelov še ni bilo takrat)

Naslednji dan se je ponovilo isto. S tem da sta dva kombija parkirala. So se hitro organiziral. A takrat so bili moji starši že doma in so cigani takoj odšli. V velikih primerih jim podvig uspe.

Sosed mi je čez čas pokazal tega cigana in sem šel do njega in mu zagrozil ...... če pride še enkrat v bližino moje hiše. In mi je odgovoril.... "in kaj mi boš??? ...in kaj mi moreš?? jaz nisem bil..."

In zakaj so prišli, ker jih že vsaj 15 let ni bilo????

Tolko v razmisek o strpnosti in nestrpnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Sej vidva sploh nista motorista :lol1: :lol1: :lol1:

Kakšne neumnosti :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Saj ti tud nisi cigan, pa imaš mnenje o njih. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO PR PIZDI M. JE KOGA ZAČEL NADLEGOVATI IN VZNEMIRJATI??? CIGOTI AL DOMAČINI????

na bruhanje mi grejo razni komentarji a la "ja pa odseli se", "bogi otroci"....

seveda, živiš tu leta, delaš, se trudiš...pride nek prišlek, ti grozi in krade...in se moram jst odselit... :hmm: :blink: :lol1: če pokažeš da jih maš končno poln kurac pa si nestrpen in nečloveški??? :doze:

bogi otroci...TAKO KOT JIH CIGANI ZLORABLJAJO PA NI KAZNIVO???? se je kdo sploh uprašal,če ni kateri od teh mogoče ukraden kje bil??? kanali trgovine z otroki gredo večinoma preko takih družb izven zakona. Bogi so predvsem zaradi CIGANOV SAMIH ne zaradi ljudi ki imajo poln kurac ciganov in njihovega početja.

Prav je, da je ljudem prekipelo, pa četudi pred volitvami. Do sedaj so bili žrtve SAMO DOMAČINI (nestrpneži nestrpni... :doze: )...mislim, da je čas, da se zadeve malo obrnejo in se vse umazanije vrže na mizo...ne pa samo špilat na karto otroških oči. To je svinjarija tudi s strani "strpnežev". Enako zlorabljajo otroke za svoje kretenizme.

Hanžek je pa zame navaden zahrbtni izdajalec in toži baba. Človek na njegovi pozicijo MORA BIT glasen CEL CAJT ne samo, ko mu ustreza in se drugače izgovarja na to, da nima pristojnosti in podobno. Naj se preseli k ciganom. Jst ga gvišno ne bom pogrešal.

Alla, vsk človek ima lahko mnenje o vsem. zato pa obstajajo take stvari kot so forumi.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar ti poznaš (mislim na taxije namesto mesečne) je šele en velik bullshit (verjetno si primerjal kakšne Slovenceljne, ki se bojijo it v šolo v Fužine z mestnim avtobusom). V primeru o keterem govorim, je govora o enem in istem Cigančiču (jih nikoli ni bilo več v enem avtu), kateri se vozi v šolo z taxijem (malica, kosilo in ostale stvari so zastonj). Še narišem mogoče? :naughty: :closedeyes: :naughty: Sicer pa si jih (Cigane) nesi domov....... O:-) :zzz:

Ne gre za Fužine. GRe za otroke iz pridnih delovnih družin, ki so ocenile, da starši izgubijo preveč časa za drenjanje v ljubljanski center vsak dan ...

Doma imam vse, kar rabim. Ne rabim še ciganov (ali kogarkoli drugega).

Točno to se je meni dogajalo. Ko sem si v letih 1994-98 služil tolarčke z razvozom pira vsak četrtek po Ambrusu, Zvirčah, Strugah, Zagradcu. Na pumpi v Zagradcu sem ponavadi tankal. Kamion je bil tisti razvozni z odprtimi stranicami. In se je začelo: striček daj kupi mi sladoled, avtomobilček. Pol je prišla kaka stra ciganka in spraševala zakaj ne maram njenih otrok. Na desni strani sem tankal, na levi so mel pa cigani samopostrežno direkt iz kamiona. Pa sem tako večkrat iz svojega žepa plačal kar je zmanjkalo. Vsaj črpalkar je bil tako prijazen, da je sem prišel ven po kartico. Aja pa pipo je priklenil nazaj na črpalko.

bi pač tankal drugje, ne pa, da si "večkrat iz svojga žepa plačal".

Osel gre samo enkrat na led-.... le kdo gre večkrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brum brum Ne bi mel par lepih nedolžnih in bogih ciganskih očesc? Res ne? kak egoist, egocentrik, skopuh in nestrpnež.... :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pač tankal drugje, ne pa, da si "večkrat iz svojga žepa plačal".

Osel gre samo enkrat na led-.... le kdo gre večkrat?

Skratka to je rešitev. Nikol več tam tankat, ker uni tam strašijo ... :? Pa koji k* se jim bi pa človek umikal? Zanalašč ne. Ma ni teorije ... pa da bi se odselil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka to je rešitev. Nikol več tam tankat, ker uni tam strašijo ... :? Pa koji k* se jim bi pa človek umikal? Zanalašč ne. Ma ni teorije ... pa da bi se odselil :lol1:

cyc saj se lahko kar sam fentaš ! ni treba da od koga drugega to pričakuješ ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pač tankal drugje, ne pa, da si "večkrat iz svojga žepa plačal".

Osel gre samo enkrat na led-.... le kdo gre večkrat?

O saj res. Kako, da se tega nisem prej spomil. Hvala za nasvet. Škoda, ker leta 1994 še ni bilo Motosveta.

Če bi bil takrat z menoj, bi videl zakaj sem moral kda pa kdaj tankati tudi v Zagradcu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si niko i ništa ? :hmm:

nika ! nika ništa ! ženska ! saj si jo že videl ! :fredy: pozabil ?!

O saj res. Kako, da se tega nisem prej spomil. Hvala za nasvet. Škoda, ker leta 1994 še ni bilo Motosveta.

Če bi bil takrat z menoj, bi videl zakaj sem moral kda pa kdaj tankati tudi v Zagradcu.

Tadej

ker takšen pač si ! človek ki nujno potrebuje konflikt ! če ne ga pa sam ustvariš ! jebiga ! tudi taki nekaj časa morajo živeti ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc saj se lahko kar sam fentaš ! ni treba da od koga drugega to pričakuješ ! :fredy:

Saj ne pričakujem tega. Lepo bi edino bilo, da ne bi preveč skakali levo-desno, ker so 9x19 metki dragi, pa tarče na katerih streljam so pri miru ... Je pa res, da vaja dela mojstra :huh: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nika ! nika ništa ! ženska ! saj si jo že videl ! :fredy: pozabil ?!

ker takšen pač si ! človek ki nujno potrebuje konflikt ! če ne ga pa sam ustvariš ! jebiga ! tudi taki nekaj časa morajo živeti ! :fredy:

Naj ti pojasnim, da boš izpadel še večja budala.

Če nisem fural kamiona od firme sem ga pa od privatnika. In on je pač zahteval, da se njegov kamion tanka tko za določeno vsoto (zakaj tako ti ne mislim razlagat). In ponavadi je po kolovratenju po Ambrusu, Zvirčah, Strugah (v teh krajih ni bilo nobene bencinske črpalke) naneslo, da je bil ravno v Zagradcu tank prazen za tisto določeno vsoto denarja.

In niti slučajno nisem iskal komfliktnih situacij med folkom, od katerega lahko pričakuješ, da bo posredoval z nožem, pištolo, avtomatsko puško, bombo,....

Tadej

Še sporočilo za brum-brum / Symruja

odjebi s svoji PM-ji

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za Fužine. GRe za otroke iz pridnih delovnih družin, ki so ocenile, da starši izgubijo preveč časa za drenjanje v ljubljanski center vsak dan ...

Doma imam vse, kar rabim. Ne rabim še ciganov (ali kogarkoli drugega).

A ne bi jih imel (saj vem,da zajebavaš oz.provociraš?) Pa vendar..... :lol1: :whistle: Tebi bo potrebno stvari glede ciganov risat....... Daj še enkrat preberi o čem sem pisal....... :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nika ! nika ništa ! ženska ! saj si jo že videl ! :fredy: pozabil ?!

...

Verjetno sem imel slabega učitelja srbohrvaščine.

Da pa je Alla ženska, bi pa težko pozabil. Tolk nažgan pa zopet nisem bil. Vsaj zjutraj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka to je rešitev. Nikol več tam tankat, ker uni tam strašijo ... :? Pa koji k* se jim bi pa človek umikal? Zanalašč ne. Ma ni teorije ... pa da bi se odselil :lol1:

To je ena od možnih rešitev. Če pa hočeš močn izpast, pač pokličeš ciganskega padre familias in mu poveš, da naj se malo umirijo. Simpl. Samo odnos moraš met pravi.

Saj ne pričakujem tega. Lepo bi edino bilo, da ne bi preveč skakali levo-desno, ker so 9x19 metki dragi, pa tarče na katerih streljam so pri miru ... Je pa res, da vaja dela mojstra :huh: :krneki:

pazi, da te desert eagle ne prekucne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ena od možnih rešitev. Če pa hočeš močn izpast, pač pokličeš ciganskega padre familias in mu poveš, da naj se malo umirijo. Simpl. Samo odnos moraš met pravi.

To bi pa rad videl. :devil:

pazi, da te desert eagle ne prekucne...

Sym, .44 me ni prekucnil, .50 še nisem imel prilike preiskusit. Hvala za skrb kljub temu! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš Playstation 3? :D

ne, x-box ... pa na polici stoji že pol leta... pa na računalnikih nič igerc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, x-box ... pa na polici stoji že pol leta... pa na računalnikih nič igerc :)

Kaki ded te si, če ne špilaš nič igerc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki ded te si, če ne špilaš nič igerc?

mam bol okorne prste ka cele dneve kelo držim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!