Skoči na vsebino

Zakaj se splača biti rom (cigo)!


Leteči

Priporočene objave

:hmm: :hmm: :hmm:

Moj prijatelj pravi, da je nestrpnost do drugačnih pogojena oz. premosorazmerna z uživanjem šmarnice. :)

To nenadoma pojasni, zakaj se npr. v Prekmurju cigani znajo vklopit med nadljudi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imam vse, kar rabim. Ne rabim še ciganov (ali kogarkoli drugega).

Tale stavek pove vse. Imejte cigane, čim dlje od mene, in bodite strpni do njih, pa karkoli že cigani počnejo.

Če pa hočeš močn izpast, pač pokličeš ciganskega padre familias in mu poveš, da naj se malo umirijo. Simpl. Samo PIŠTOLJ moraš met pravi.

Po možnosti padre familias sedi v bližnjem bifeju in pazi, da bodo njegovi podložniki VSE nakradeno izročili njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale stavek pove vse. Imejte cigane, čim dlje od mene, in bodite strpni do njih, pa karkoli že cigani počnejo.

A ti jih maš doma, v bajti, al kaj? Nisem vedel, da si tak ...

ko grem v mesto, pa vidim vseh sort tiče - dobre in slabe, cigane, slovence, čefurje, švabe, makaronarje... ali pa, ko kje tankam, pa v kinu, pa še kje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti pojasnim, da boš izpadel še večja budala.

Če nisem fural kamiona od firme sem ga pa od privatnika. In on je pač zahteval, da se njegov kamion tanka tko za določeno vsoto (zakaj tako ti ne mislim razlagat). In ponavadi je po kolovratenju po Ambrusu, Zvirčah, Strugah (v teh krajih ni bilo nobene bencinske črpalke) naneslo, da je bil ravno v Zagradcu tank prazen za tisto določeno vsoto denarja.

Tadej

:grim nič razlagat ja, saj vem ! vse je v dosjeju ! akcija pod krinko, pa posli z romi, pa bencin kenigi,.... tko za določeno vsoto ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti jih maš doma, v bajti, al kaj? Nisem vedel, da si tak ...

ko grem v mesto, pa vidim vseh sort tiče - dobre in slabe, cigane, slovence, čefurje, švabe, makaronarje... ali pa, ko kje tankam, pa v kinu, pa še kje ...

ej ti brbr

ce jih bos se naprej fliku te bodo cigani za svojga vzel

pol bom pa mogu se tebe kastrirat! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imam vse, kar rabim. Ne rabim še ciganov (ali kogarkoli drugega).

S tem si povedal vse o tvoji strpnosti. Si strpen dokler ti ne serjejo po dvorišču. Dragi Sym oz. brum brum vedi da je lažje z drugim kurcem po koprivah mlatit, kar ti počneš že ves čas v tej temi.

bi pač tankal drugje, ne pa, da si "večkrat iz svojga žepa plačal".

Osel gre samo enkrat na led-.... le kdo gre večkrat?

Tako in če bi vsi tako govorili, propade podjetnik kaj hitro. Že tako ali tako so imeli na črpalki v Zagradcu ogromno pizdarij in škode zaradi cigotov. Ej najbolje da jo možakar kar zapre in gre na borzo da slučajno ne bomo kake krivice naredili roparski ciganski svojati ki je harala po tem koncu 12 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, bizaren sem natanko toliko, kot je bizarna cela debata sama po sebi.

Če pišem to jaz, bo pa zate vedno uganka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Rome ne vem, za (domnevno) Romkinje bi se pa utegnilo dobr splačat ;)

IPB Slika

Če je to res, je to samo dokaz, da lahko tudi Cigani postanejo čisto navadni državljani Slovenije. Brez kraj, vlomov, prosjačenja, ...

In ko bodo to postali vsi Cigani, bo nastala v tržni niši luknja. Le kdo jo bo zapolnil. Ker smo Slovenci takšni poštenjaki, bo treba uvozit nekaj barab. Drugače bodo podobne debate na raznoraznih forumih čisto zamrle. Le kaj bomo potem počeli v službi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej janša ne zgleda čist slovenc, saj so pred mnogimi leti prišli turki prav do predmestij ljubljane iz južne strani in seveda tam tudi pustili svoje potomce, tko da ni nič čudnega, če so mu romkinje všeč, če je res romkinja, kjer je dim je tud ogenj

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!