Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Cvičkar hitro v trgovino po njega ;)

Kak zaj, kam gremo??? :) Jaz imam načeloma čas kdajkoli edino saxteta bom se mogoče udeležil ja. Še kdo?

Ja k ne bi blo kredita za moj motor--XT(ko sm jo razbov).,bi že šov,aja pa recesija.Pa še u šolo hodim.Čeprov bi lah že končav.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem končno zamenjal gume.

Včeraj in danes sem jih mal testiral po terenu. Sem kr zadovoljen. Po makadamu so tudi fajn, po suhem asfaltu so ok, na mokrem pa bomo vidli. Na dveh serpentinah je sicer malo spodneslo, vendar kontrolirano.

Sem pa danes obstal 1 km od doma, na srečo na vrhu hriba, da sem se lahko spustil malo bližje proti domu. Zdaj sem bil prisiljen najti moj problem s štromom. Kriva je bila varovalka oz ohišje varovalke, tako da se je varovalka obnašala kot upor. Že na bledu ga je nekaj sral in ni hotel vžgat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Np Samo telih max.170km/h mi negre v račun :headbang:

Zdravo.

Iglo sem dal na drugo zarezo od vrha, dva na motorju s kovčkom zadaj in nekaj vetra v prsa. Mogoče bi šlo tudi hitreje ampak to ni dirkalni motor ampak porovalni.

Dopust

Poraba na dopustu z zelo naloženim motorjem 5,1 l normalne vožnje (od 70 do 110km/h). Ob povratku LIVNO (bih) - ŽIRI do 140km/h pa na 6 l. :rolleyes:

post-6713-1249811281_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Iglo sem dal na drugo zarezo od vrha, dva na motorju s kovčkom zadaj in nekaj vetra v prsa. Mogoče bi šlo tudi hitreje ampak to ni dirkalni motor ampak porovalni.

Dopust

Poraba na dopustu z zelo naloženim motorjem 5,1 l normalne vožnje (od 70 do 110km/h). Ob povratku LIVNO (bih) - ŽIRI do 140km/h pa na 6 l. :rolleyes:

No samo da si zadovoljen pa da te kaj preveč rit ne boli :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne, je utrjena, saj ima letos že čez 5000km. Še malo pa bo treba olje menjat.

Sedež bom pa moral popraviti. Je malo razpokal in zdaj se v dežju napije vode, pol pa švica.

Bi bilo smiselno naložiti stopnjo za sopotnico, ker stalno drsi naprej.

Ali poznate koga, ki bi naredil stranski napis YAMAHA na usnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tista stopnica ni smiselna ker to se vglavnem dogaja pri bremzanju potem ti sopotnico še bočj nabije oz. vkajla pa še težje se skoplje z tiste luknje, razen če se rad stiskaš potem pa narediš veliko stopnico :rolleyes:

Za napis pa nevvem kdo bi to naredil, sicer bi jaz moral tudi zamenjati prevleko sedeža :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOP.

Ugotavljam koliko realnih kilometrov ima moj motor. Kaj storiti? Ali narediti veliki servis ali prodat?

Koliko so bili debeli diski, ko si jih menjal? Koliko km?

Ali si dal spredaj zadnje 5mm?

Ali si menjal tudi vsa tesnila in cevi zavotnega sistema?

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOP.

Ugotavljam koliko realnih kilometrov ima moj motor. Kaj storiti? Ali narediti veliki servis ali prodat?

Koliko so bili debeli diski, ko si jih menjal? Koliko km?

Ali si dal spredaj zadnje 5mm?

Ali si menjal tudi vsa tesnila in cevi zavotnega sistema?

Lep pozdrav.

Za moj motor mislim da so bili kar realni :unsure: .Centrirne podložke v ventilih so bile še original. Imela jih je 75Tk ob nakupu sedaj jih ima 93Tk.Z diski je pa tako moji so bili že pošteno pri 3 mm.V servisni knjigi je min.3.5mm.Nato sem kupil nove ne original 5mm in sem zelo zadovoljen,tako da imam vse tri 5mm.Cevi žal še nisem menjal in zaenkrat še ni potrebe.Imam pa v mislih v prihodnje če se izkaže da bodo začele puščat ali kaj podobnega.V glavnem je ne dam dela kot švicarska urca in me še ni pustila na cedilu. TOK,TOK,TOK moram potrkat. :worship:

Lp Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moj motor mislim da so bili kar realni :unsure: .Centrirne podložke v ventilih so bile še original. Imela jih je 75Tk ob nakupu sedaj jih ima 93Tk.Z diski je pa tako moji so bili že pošteno pri 3 mm.V servisni knjigi je min.3.5mm.Nato sem kupil nove ne original 5mm in sem zelo zadovoljen,tako da imam vse tri 5mm.Cevi žal še nisem menjal in zaenkrat še ni potrebe.Imam pa v mislih v prihodnje če se izkaže da bodo začele puščat ali kaj podobnega.V glavnem je ne dam dela kot švicarska urca in me še ni pustila na cedilu. TOK,TOK,TOK moram potrkat. :worship:

Lp Hop

Po števcu ima motor 73600km. Če so km realni bom na motorju napravil servis in bo za naslednjih 42000km.

Diski spredaj so na 3,1-3,2 mm, zadaj pa na 4,1mm. Bo treba menjat. Kupil bom kar vse tri 5mm od EBC-ja. Ali so enaki? Koliko so stali?

Ali imaš enkrat čas, da pogledava kaj rabim za obnovo pogonskega agregata? (nastavitev ventilov, menjava verige ventilov...)

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po števcu ima motor 73600km. Če so km realni bom na motorju napravil servis in bo za naslednjih 42000km.

Diski spredaj so na 3,1-3,2 mm, zadaj pa na 4,1mm. Bo treba menjat. Kupil bom kar vse tri 5mm od EBC-ja. Ali so enaki? Koliko so stali?

Ali imaš enkrat čas, da pogledava kaj rabim za obnovo pogonskega agregata? (nastavitev ventilov, menjava verige ventilov.. .)

Lep pozdrav

Cana komada je okrog 75€ za disk.Čas se da dobit smo povej kdaj ali pa me poklič na mobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bom v kratkem moral menjati verižni set, me zanima katere uporabljate na motorju.

Gledal sem v KEDO:

RK - 88,9€

DID - 120€

REGINA ne pride v poštev.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam DID VM.

Enaka kot tisti komplet pri KEDOtu za 120.

Kupil sem tu: http://cgi.ebay.de/DID-X-Ring-Kettenkit-Ke...emZ350108742168

Ceno in poštnino imata pa oba enako.

Imaš od DIDa še novo, močnejšo 520 ketno ZVM2, ki pa je draga...

Aja, če vzameš endloss ketno, moraš zadnjo vilico dol vzet. Kar sicer tudi ni slabo, ker lahko ležaje spučeš in prekontroliraš. Vzame pa nekaj časa.

Popravljeno . Popravil stenere
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem dal DID ketno zmontirat pri biker pointu. Bila je endlos, ampak tip ima vse potrebno orodje da jo razklene in potem nazaj zmontira, da ti ni treba vilice šraufat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOJLA. Ravni ka pa kaj naše gobe???????

L.P ZUPI

Ja a so že gobe? A kdo ve, pa sem se mimo peljal ko sem se vračal z Raba.

Ja, sem ta vikend bil na RAB-u. Z mojo skvo sva ga celega prevozila. Nepozabno, tudi v pesku sem zaglibil, pa še celo kopala sva se.

Tako zgledaš ko ga ven tiščiš "slabe gume O:-) "

post-9108-125313180622_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fina slikcaworship.gif

Jaz sem jih že zamenjal za Heidenau k60

In kako se obnesejo??

Ej sem testiral motor 5,8l/100km s tem da sva bila vedno dva gor pa prtljaga, meni se ne zdi veliko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a so že gobe? A kdo ve, pa sem se mimo peljal ko sem se vračal z Raba.

Ja, sem ta vikend bil na RAB-u. Z mojo skvo sva ga celega prevozila. Nepozabno, tudi v pesku sem zaglibil, pa še celo kopala sva se.

Tako zgledaš ko ga ven tiščiš "slabe gume O:-) "

post-9108-125313180622_thumb.jpg

Vidim da si bil v San Marinu poleti pa nisi hotu na pir pridet bi ti jaz tišat pomagu :P

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!