Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Ja Hop na to sem tudi jaz pomislil.

Ker bi jo mogoče nabavil pa nevem kako se obnese. Imel pa sem v mislih to

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=310151521341

Zato če bi se kaj dobili bi lahko sprobal. Meni na avtocesti glavo razmetava kot sam hudič.

Ja tako imam jaz od MRA. Sedaj že malo ubogo ker mi je motor padel kmalu na začetku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam naprodaj celo mašino po delih razen glavne gredi in ojnic od tdm850 letnik 93. Torej komplet sklopka, stator, magnet, štarter, bloki, cilindri, bati, glava komplet, menjalnik malo v okvari :P , deklci, karter... Je skoraj ista kot od xtz, razen 100ccm več.

Če kdo kaj rabi, ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam naprodaj celo mašino po delih razen glavne gredi in ojnic od tdm850 letnik 93. Torej komplet sklopka, stator, magnet, štarter, bloki, cilindri, bati, glava komplet, menjalnik malo v okvari :P , deklci, karter... Je skoraj ista kot od xtz, razen 100ccm več.

Če kdo kaj rabi, ugodno.

Hmmm kakšen se bo že našel.Jaz za enkrat ne rabim nič.Drugače pa bati in cilindri bi bili za koga že zanimivi če bi hotel imel XTZ 800 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm kakšen se bo že našel.Jaz za enkrat ne rabim nič.Drugače pa bati in cilindri bi bili za koga že zanimivi če bi hotel imel XTZ 800 :whistle:

Hmmmm bi znalo bit zanimivo, ja.

Rokrs8, si se že odločil, a greš? A imaš namen potem še v soboto tam ostat?

Mogoče bom pa v soboto jaz letel na zbor v Makó.

Tvojo številko imam shranjeno, ti pošljem kak sms.

Ti se pa tudi kaj javi s poti, da bomo lahko ostale obveščali.

p.s. teneretka bo itak zdržala, ampak če bi slučajno rabil, in nebi imel koga drugega, imam tudi jaz prikolico, in dopust.

p.p.s.Od jutri pa do torka ali srede sem odsoten, tako da ne bom bral foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec jaz se še odločam ali bi morda jutri skočil na Vršič tak da nevem kako bo z Gajševci.

Hej Stenere. Ja mislim da bom šel ja. Za tisto soboto še ne morem zdaj rečti bom pa ti sigurno javil kako pa kaj. Motor bo pomoje zdržal brez problema.

Lahko ti sprejemaš MMS-e in jih daješ gor na forum? Bi lahko kakšne slikice poslal iz poti.

V sredo sem ga pripeljal iz servisa da so mi nastavili ventile in fergazerja, tako da zdaj prede kot muca. Danes pa sem zamenjal še ležaja na krmilu in poglej nič več zibanja levo desno. :) (mislim pa da bi rešil vse če bi samo odtegnil malo tisto nazobčano matico).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti sprejemaš MMS-e in jih daješ gor na forum? Bi lahko kakšne slikice poslal iz poti.

Mislim, da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auu spet težava. Danes se peljem oz. se hočem pripeljati na Vršič vendar sem se prisiljen v Lesceh obrniti saj mi je motor začel pri nizkih obratih občasno trokirati (dogajalo se je isto kot če ti zmanjkuje bencina in moraš preklopiti na rezervo). No v Lesceh se obrnem in se zapodim na avtocesto, na avtocesti v obrate in tam brzina tudi do 160 brez problemov vse do doma. Problem je enostavno izginil. Sem še spotoma skočil na Areh 1200m nadmorske višine če bi morda z tem kaj bilo povezano pa je motor celi čas delal tako kot je moral.

Membrane so zamenjane, svečke nove, fergazerja sinhronizirana tako da nimam pojma kaj je bilo to???

Če ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo naj pove, ker me je to zdaj spet odbilo od Transilvanije. Imam pa še samo 10 dni časa. :wacko:

Z Hopom sma že nekaj debatirala da je mogoče kakšna smet prišla v fergazer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako. Danes sem šel tankat ,naredil 410km in še vedno ni bilo rezerve :blink: .Natankal 21L ,na silo tako da porabo izračunajte sami.

Meni porabi od 6,5-7,5l/100km, kar je preveč.

Hop kot si mi v nedeljo na sorški povedal o oprabi 5l/100km sem se takoj prebral forum. Naročil sem Švicarski set iz kedota in membrane od suzukija.

Upam da to zrihtam še pred dopustom. Imam še par vprašanj:

- kako si nastavil igle

- kje si kupil vakummetre

Lep pozdrav.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni porabi od 6,5-7,5l/100km, kar je preveč.

Hop kot si mi v nedeljo na sorški povedal o oprabi 5l/100km sem se takoj prebral forum. Naročil sem Švicarski set iz kedota in membrane od suzukija.

Upam da to zrihtam še pred dopustom. Imam še par vprašanj:

- kako si nastavil igle

- kje si kupil vakummetre

Lep pozdrav.

:winkiss:

Igle sem postavil na 2 zarezood sredine igle gledano,upam da si naročil tudi bakrene puše ker če boš menjal samo igle ti ne bo kaj manj pilo.Glede Vakummetrov je pa tako so Home made :naughty: :worship:

Lp Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igle sem postavil na 2 zarezood sredine igle gledano,upam da si naročil tudi bakrene puše ker če boš menjal samo igle ti ne bo kaj manj pilo.Glede Vakummetrov je pa tako so Home made :naughty: :worship:

Lp Hop

P.S. rabiš še 2 kom Nadelduse pa si obnovil komplet carbse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho imamo novega člana. Pozdravljen Vegi.

Problem sem rešil, na servisu so malo pregrobo cukali za žice od svečk tak, da se je ena žica še čist malo držala tiste plastike ki se natakne na svečko, zato pa je včasih iskra bila, včasih pa je ni blo.

Zdaj pa že vneto načrtujem in usposabljam garmina in karte za pot do Transilvanije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. rabiš še 2 kom Nadelduse pa si obnovil komplet carbse

Tudi puše sem naročil. Če ne bom dobil vakum metrov (uric) si bom pomagal s cevko in vodnim stolpcem.

Roks8 - ST vozim od 2001 in moti me samo poraba. Ko to zrihtam sploh ne bom razmišljal o prodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho imamo novega člana. Pozdravljen Vegi.

Problem sem rešil, na servisu so malo pregrobo cukali za žice od svečk tak, da se je ena žica še čist malo držala tiste plastike ki se natakne na svečko, zato pa je včasih iskra bila, včasih pa je ni blo.

Zdaj pa že vneto načrtujem in usposabljam garmina in karte za pot do Transilvanije.

No samo da so ti porihtali.Vso srečo v deželi Drakule. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho imamo novega člana. Pozdravljen Vegi.

Problem sem rešil, na servisu so malo pregrobo cukali za žice od svečk tak, da se je ena žica še čist malo držala tiste plastike ki se natakne na svečko, zato pa je včasih iskra bila, včasih pa je ni blo.

Zdaj pa že vneto načrtujem in usposabljam garmina in karte za pot do Transilvanije.

Pa srečno pot. Samo pazi na živali na cesti.

Romunija 2004.

romunija_2004.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem z xtz 660 tenere in sicer pri 2500 - 3000 obratih mi v cilindru nekaj cinglja, oziroma drgne, se slisi cuden neenakomeren zvok. Pri nizjih in visjih obratih od navedenih pa tega zvoka ni. Ali je to lezaj na ojnici, veriga ventilov, ventili, ali celo batni obrocki?

Je kdo ze slisal pri svojem agregatu kaj podobnega in kako je zadevo resil? Hvala za pomoc..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri letim še jaz v Makó, gre kdo zraven?

Verjetno bom šel po varianti čez hrvaško in mogoče srbijo, da ne bom prehitr tam :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na vplinjaču zamenjal igle, puše, membrane in dize. Sedaj imam pa problem kako nastaviti vplinjače ker motor samo trokira. Prosim za kakšen predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na vplinjaču zamenjal igle, puše, membrane in dize. Sedaj imam pa problem kako nastaviti vplinjače ker motor samo trokira. Prosim za kakšen predlog.

Hoj Vegi ne menjat diz pust original not samo puše,iglepa membrane zamenjaj.

Lp Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri letim še jaz v Makó, gre kdo zraven?

Verjetno bom šel po varianti čez hrvaško in mogoče srbijo, da ne bom prehitr tam :-)

Na mene ne računaj sem vse € porabil za projekt.(več o tem ko se bomo dobil) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj Vegi ne menjat diz pust original not samo puše,iglepa membrane zamenjaj.

Lp Hop

Hop, kam si priklopil vakum ure. Ali se jih priklopi tam. kot je priklopljena črpalka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop, kam si priklopil vakum ure. Ali se jih priklopi tam. kot je priklopljena črpalka?

Misliš pumpa za bencin? Ja prav imaš in na nasprotno stran odstraniš čep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi puše sem naročil. Če ne bom dobil vakum metrov (uric) si bom pomagal s cevko in vodnim stolpcem.

superco komot lahko na uho sinhroniziraš.

Meni je na uho lepše laufala kot na urice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!