Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Ozzie

Priporočene objave

Rečte mi katere membrane (fergazer) ste dali noter? Original Yamaha ali ... ?

SUZUKI by HOP(inštruktor za fergazerje.....) )

L.P.Zupi

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečte mi katere membrane (fergazer) ste dali noter? Original Yamaha ali ... ?

Roks če maš preveč € :whistle: pol kar original sam dobiš od Suzi 90% ceneje pa ista stvar :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roks če maš preveč € :whistle: pol kar original sam dobiš od Suzi 90% ceneje pa ista stvar :worship:

Zadnje čase lastnikom DRjev(če sem si prav zapomnil) membrane čudno pogosto crkujejo. In kar je še bolj čudno, po dve kupujejo, čeprav samo eno rabijo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te membrane so glih od Suzika DR-ja? Koliko pa je cena za eno? Ker nameravam nekaj naročiti iz Kedota in jih tam tudi imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla HOP a maš ti kako idejo kje bi jaz oni semering na pogonski gredi naroču da ne bi več lulal tam okoli.

L.P ZUPI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te membrane so glih od Suzika DR-ja? Koliko pa je cena za eno? Ker nameravam nekaj naročiti iz Kedota in jih tam tudi imajo.

Tkole je za 2 kom.sem dal 33€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla HOP a maš ti kako idejo kje bi jaz oni semering na pogonski gredi naroču da ne bi več lulal tam okoli.

L.P ZUPI

Zupi najboljš na servisu cena je okrog 8€ če se prav spomnim.Upam da imaš tam v bližini kakšen Yamaha Servis

LP Hop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede semeringov jaz sem dal 14eur za oba - velikega na pogonski gredi in tamalega pri šaltheblu, in to pri kleklu v MS ki je od boga drag :headbang: . Zdaj mam moped končno zrihtan za to sezono :worship: :worship: , samo od rokrsa8 diski me še zmeraj matrajo :blush: , auspuh bom pa nov kar v kedotu naročil O:-) . Stane rostfraj z laser pro duro demferjem okol 600 +poštnina. Sem se odločil, da boom moped še par let teral :OK: , pa se mi splača.

P:S: zakaj se je pa oblika foruma spremenila??? Prej se mi je zdela bolj pregledna. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede semeringov jaz sem dal 14eur za oba - velikega na pogonski gredi in tamalega pri šaltheblu, in to pri kleklu v MS ki je od boga drag :headbang: . Zdaj mam moped končno zrihtan za to sezono :worship::worship: , samo od rokrsa8 diski me še zmeraj matrajo :blush: , auspuh bom pa nov kar v kedotu naročil O:-) . Stane rostfraj z laser pro duro demferjem okol 600 +poštnina. Sem se odločil, da boom moped še par let teral :OK: , pa se mi splača.

P:S: zakaj se je pa oblika foruma spremenila??? Prej se mi je zdela bolj pregledna. :topic:

Oj!Pertocanc zakaj ne pogledaš na ebay-u če rabiš sam lonc ga boš dobil za okol 200€

http://cgi.ebay.at/Yamaha-XTZ-750-Super-Te...A1%7C240%3A1318

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej zmenimo se za furo jutri al pa v pondeljek.

Lahko, še kdo?

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzemete še mene zraven. :D:D

L.P zupi

Ja seveeedda no in potem kdaj in kam :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal jaz ne bom mogel preveč drugih planov.Upam da bote užival 100%

Ej kakšno vreme za ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v ponedeljek je že dež napovedan. Tak da jutri mogoče? Ali pa raje najdimo termin da bomo vsi lahko šli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za v ponedeljek je že dež napovedan. Tak da jutri mogoče? Ali pa raje najdimo termin da bomo vsi lahko šli.

Jaz sem za drugega ker za jutri je že malo prepozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko drugega.

Zdaj pa še ostali povejte.

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dejmo en tak termin najt da nas bo več (jaz brez HOPa ne grem :naughty: )

Pište kdaj pa se slišmo..

L.P. zupi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!