Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Jaz grem. Se še kdo upogumi zraven najdva z steneretom?

Danes sem na servisu vprašal koliko stane nova zadnja guma (ta ki jo imam zdaj gor dunlop trailmax) in mi je gospa rekla 175EUR sem se samo nasmejal in rekel hvala ne. :)

Stenere si sprobal že novo gumo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam po videu sodeč bi pa mi rabl močne spremljevalne ekipe da bi nas u hrib tišal. :kva2: :kva2: :hmm:

Mene na videu moti da jih je precej malo na koncu pokaže seznam 14 udeležencev. Najbolj se mi dopadejo minimalni stroški. Torej bencin in hrana.

Glede hriba pa... ... saj veš: v slogi je moč. Saj mi smo tudi srečno prestali Poček z takšnimi in drugačnimi težavami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite da motim zelo zanimivo debato ampak čimprej bi rabil zadnji disk za stjko. po čim nižji ceni seveda. če mi lahko kdo pomaga je mobi v profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej rokrs8!!!!

Tegale ti do smrti ne bom pozabil, še z groba ti bom rože kradel. Disk je že naročen in mail pravi da bi naj bil pri meni naslednji teden. :worship: :worship: (obžalujem, ker sem bil prehiter). :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem. Se še kdo upogumi zraven najdva z steneretom?

Danes sem na servisu vprašal koliko stane nova zadnja guma (ta ki jo imam zdaj gor dunlop trailmax) in mi je gospa rekla 175EUR sem se samo nasmejal in rekel hvala ne. :)

Stenere si sprobal že novo gumo?

Ja kako gumo so ti pa hotli prodat???

Trailmax boš našel poceni v brežicah, pri lašiču ali furlanu, poglej ceneje.si

Nisem še menjal gum, sm že mal živčen, ampak moram prej te znucat. Pa nekak ni časa.

Moram 20 kubikov drvov spucat iz goše, da cesto odprem, da bo kje trenirat za transilvanijo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej rokrs8!!!!

Tegale ti do smrti ne bom pozabil, še z groba ti bom rože kradel. Disk je že naročen in mail pravi da bi naj bil pri meni naslednji teden. :worship: :worship: (obžalujem, ker sem bil prehiter). :headbang:

Ja kako gumo so ti pa hotli prodat???

Trailmax boš našel poceni v brežicah, pri lašiču ali furlanu, poglej ceneje.si

DUNLOP moto PNEVMATIKA 140 / 80 R17, 69H, TRAILMAX - TT FR

Ja sem pogledal pa je res pri furlanu za 73 eur. Saj mi je bilo čudno ja.

Kaj pomeni na koncu "TT FR"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TT je tube type - s šlaufom

FR pa bogsigavedi kaj so mislili s tem, Fr ponavadi označujejo front, ampak ta definitivno ni sprednja :) Mogoče so nazive kopirali sem in tja in pozabili pobrisat FR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TT je tube type - s šlaufom

FR pa bogsigavedi kaj so mislili s tem, Fr ponavadi označujejo front, ampak ta definitivno ni sprednja :) Mogoče so nazive kopirali sem in tja in pozabili pobrisat FR

Hehehehe mogoče pa pomen FR "For Rocks " heheheheh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe mogoče pa pomen FR "For Rocks " heheheheh :naughty:

Potem pa jo tako ali tako moram kupiti. ;)

Stenere zakaj se nisi odločil za dunlopovo gumo? Imaš kakšen tehten razlog?

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa jo tako ali tako moram kupiti. ;)

Stenere zakaj se nisi odločil za dunlopovo gumo? Imaš kakšen tehten razlog?

Kak veš, da sem razmišljal o Trailmax??

Sem kolebal med Trailmaxom in K60, ja.

K60 se mi je zdela bolj primerna za teren, kot Trailmax. Čeprav za makadam je Trailmax tud čisto ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, ugibal sem ker sta nekje v istem cenovnem razredu. :) Po profilu pa sta tudi precej podobni tako da bi težko rekel katera je boljša. Mogoče če bi obe videl eno zraven druge v živo.

Jaz bom verjetno Dunlopovo nabavil potem pa boma vidla v Transilvaniji katera se boljše obnese. ;)

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mokri zemlji mislim da se bo K60 pozneje zapacala, ker ima večje čepe in več razmaka med njimi. Bomo vidli. Vem, da na KLRju v blatu s Trailmaxom nisem kaj dost naredil, pa se tolažim, da bo K60 kaj boljš. No pa itak ne mislim nevemkoliko po blatu telovadit s superco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stenere moral bi videti v živo K60 da bi se potem lažje odločil.

Dej rečte nek termin da se malo popeljemo spet!!?? Kako nedeljo ali pa soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K60 sem si jaz lahko ogledal v Franciji.

Ja, kakor kaže z mojimi furami letos (se ne vozim nič-ni časa), boš moral do mene priletet, če hočeš K60 videt v živo še spomladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA nič ne vem bo treba malo potel. okol če niso že vsi prodal motorjev zdaj ko je "recesija" :headbang: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA nič ne vem bo treba malo potel. okol če niso že vsi prodal motorjev zdaj ko je "recesija" :headbang: :naughty:

Evo HOP olje zamenjan fergazerji sinhronizirani danes še podaljšana reg. tak da jaz sem prpravlen.

L.P ZUPI :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je žal servis bolj zavlekel kot je blo planirano. Najprej sem mislil samo olje zamenjat pa oba semeringa pri sprednjem zobniku in menjalniku, potem pa sem se odločil za temeljito delo. :unsure: Zrihtal bom bremze, (komplet s štalfleks lajtungami vred) zamenjal verižni set, semeringe, auspuh pride malo kasneje na vrsto, zdaj sem ga samo pošraufal, pa olje, filtri ...

Trenutno čakam, da mi obnovijo zavorne čeljusti, pa da dobim diske, potem pa upam da bo končno zalaufalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Evo mene, me pa res dolgo ni bilo gor, zimsko spanje pač :rolleyes: no jaz sem tudi mojo ST-jko poštimal, vse tekočine, frgazerje...pa tudi olje v prvih amortizerjih sem zamenjal pa nisem zdej glih preveč zadovoljen. Je ratala preveč mehka, prej ko sem vozil čez ta male policaje sem jih čutil na belanci zdej pa nič. Bo res treba eno hard varjanto izbrat da vidim kaj in kako se zdej to obnese. Sem pa dal notri 10WT in 15WT 5:1 da bi bili amortizerji malo trši, so pa ratal mehkejši kot prej. No bomo videli.

Kaj a se bomo kaj zapeljali v ponedeljek npr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Evo mene, me pa res dolgo ni bilo gor, zimsko spanje pač :rolleyes: no jaz sem tudi mojo ST-jko poštimal, vse tekočine, frgazerje...pa tudi olje v prvih amortizerjih sem zamenjal pa nisem zdej glih preveč zadovoljen. Je ratala preveč mehka, prej ko sem vozil čez ta male policaje sem jih čutil na belanci zdej pa nič. Bo res treba eno hard varjanto izbrat da vidim kaj in kako se zdej to obnese. Sem pa dal notri 10WT in 15WT 5:1 da bi bili amortizerji malo trši, so pa ratal mehkejši kot prej. No bomo videli.

Kaj a se bomo kaj zapeljali v ponedeljek npr.

Hojla Ravni!

Lepo da si se lotil vilic čeprav te je bilo strah :worship:

Za v Ponedeljek jaz žal ne bom mogel :headbang: .Drugače pa uživajte :worship:

P.S. Ravnokar sem se vrnil iz Celovca.Letos jih kar pridno nabiram bom kmalu na štirimestni številki :whistle:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ST mojstri !

Rad berem vašo temo, ker imam vnukinjo od Tenerejke (TDM900) :naughty: . Med surfanjem sem našel tole stran od nekega lastnika XTZjke, ki si je sam napravil AL kovčke. Cena zna bit interesantna, ne vem pa koliko se gibajo cene Alpos posod. :whistle:

Mogoče bo kdo našel kako zanimovo rešitev zase.

Home made kovčki

Uživajte na furah :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!