Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Xenon900 dober članek hvala. Alpos kufri niso tako dragi. So pa ti ki jih je napravil sam doma veliko močnejši od Alposov. Alposove je potrebno ojačati preden jih posadimo na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf sem šele zdej prišel na forum, Kaj je zdej a gremo kam jutri

Jaz bi šel na en "kufe" :kava: to je pa tud use jutri startam z nočno :headbang::cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel na en "kufe" :kava: to je pa tud use jutri startam z nočno :headbang::cry:

Meni odgovarja, kdaj pa kje?

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni odgovarja, kdaj pa kje?

Probaj jutri pridit v kontakt z Zupijem pa mi pošlji SMS.Vidva se dogovorita :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se dobili?

Dej povejti mi koliko vam kaj porabijo mašine? Jaz mam porabo skoraj 8L/100km :wacko:

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se dobili?

Dej povejti mi koliko vam kaj porabijo mašine? Jaz mam porabo skoraj 8L/100km :wacko:

Hoj seveda smo se dobil naredil smo kar lepo turo.Glede porabe pri meni je pa tako imam trenutno 378km pa še ni rezerve.Ti sporočim ko bom točno vedel kakšna je poraba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi še nisem tankal tako da povem porabo ko bom empty he,he, no upam da ga takrat ne bo potrebno porivat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop nameravam posodobiti fergazerje tako da je pomoč dobrodošla. Dal bom notri švicarski set. Membrane bom tudi naročil nove iz kedota (so mogoče tiste od kavasakija cenejše?), mislim da še rabim dizo ker je pri švicarskem seti ni zraven je tako HOP? Pa mogoče še set tesnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja končno so mi vrezali disk v službi. Ko ga zmontiram in sprobam vam takoj javim kako se obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se dobili?

Dej povejti mi koliko vam kaj porabijo mašine? Jaz mam porabo skoraj 8L/100km :wacko:

jaz sem imel skoz 7.0l mešane vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop nameravam posodobiti fergazerje tako da je pomoč dobrodošla. Dal bom notri švicarski set. Membrane bom tudi naročil nove iz kedota (so mogoče tiste od kavasakija cenejše?), mislim da še rabim dizo ker je pri švicarskem seti ni zraven je tako HOP? Pa mogoče še set tesnil.

Tud jaz sem naročil Švicarski set ter nove puše iz mesinga.Drugače pa imam sedaj montirane pocinkane od FactoryPro original dize ter igle od Švicarskega seta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokrs8

Sej to je kot original, kot da so ga delali Japonci he, he :worship:

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokrs8

Res super zgleda. :worship: Zanima me samo še cena pa seveda rezultat testa :naughty: .

Mimogrede - jaz sem dobil svojega (disk) zdaj samo še čakam da bo motor sestavljen, potem pa tehnični, pa spet letimo.

Glede porabe - očitno delam nekaj narobe ker še nisem prišel čez 6 l/100 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj po domenzijah je kot original ja. Bolj me zanima kako se bo ta material obnašal do ploščic (zavorni učinek, obraba).

Poraba je po tovarniških informacijah pod 6 litrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako. Danes sem šel tankat ,naredil 410km in še vedno ni bilo rezerve :blink: .Natankal 21L ,na silo tako da porabo izračunajte sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, Hop, mislim da ga nisi glih ožemal do daske, ampak poraba je pa res že skoraj zavidanja vredna. :worship: :worship:

Rokrs8. Mene predvsem zanima, seveda ko bo stestiran, koliko bi tak disk koštal takole med prijatelji :naughty: .

V kratkem bom najbrž nucal kakega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, Hop, mislim da ga nisi glih ožemal do daske, ampak poraba je pa res že skoraj zavidanja vredna. :worship: :worship:

Rokrs8. Mene predvsem zanima, seveda ko bo stestiran, koliko bi tak disk koštal takole med prijatelji :naughty: .

V kratkem bom najbrž nucal kakega. :whistle:

žE res da rdečega polja ni videl videl pa je 170km/h z sopotnico pa same višinske ture pa mestno vožnjo ko je poraba največja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop od zdej naprej se vozim sam še s tabo,ker vem da nama ne bo nikol benza zmanjkal :naughty: :OK: .Moj pije glih kolk mu dam(požeruh)je pa tudi res da ga sploh ne merim več ,ker je itak brez veze.Moj uglavnem brez ne greeeeee... :P

L.P ZUPI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop od zdej naprej se vozim sam še s tabo,ker vem da nama ne bo nikol benza zmanjkal :naughty: :OK: .Moj pije glih kolk mu dam(požeruh)je pa tudi res da ga sploh ne merim več ,ker je itak brez veze.Moj uglavnem brez ne greeeeee... :P

L.P ZUPI

Zupi ni problema smo kar (dober)ODLIČEN team :OK: .Pa saj tud moj ne gre brez fosilov :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečte mi katere membrane (fergazer) ste dali noter? Original Yamaha ali ... ?

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!