Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Ja, saj sem si mislil, da bom dobil tak odgovor. Malo sem razmišljal, da bi kesl kar na motorju farbal, pa sem si zadevo malo natančneje ogledal in ugotovil, da ne bi bilo preveč pametno. Ne bi se dalo natančno pobarvat, pol pa zadevščina zgubi svoj smisel. :wacko: . Moral bom samo zelo pazit, ko bom skup sestavljal, da ne bom kje kaj opraskal. Pri auspuhu bom pa tud naredil brez rezanja, ker če kje samo malo spodleti, pa udrežem kak šrauf, pa je že dost, da ne dihta več in je več škode ko haska pa še na tehničnem je lahko sranje če je motor preglasen. Če pa tehničnega ni je pa sploh priletel drek v ventilator :angry: . Motor je za vozit, ne za dele. Vseeno lepa hvala za nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo izgleda :whistle:

Saj ko je bilo spucano, je zgledalo čist drugače.

Kaj je bilo šele spredaj. Sploh nisem ven dobil batekov, sem moral s kleščami pomagat. Tam je pa blo treba nekaj menjat.

batke najlažje dobiš ven s kompresorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batke najlažje dobiš ven s kompresorjem.

Ja, vem, še na vsakem avtu je šlo tako ven, tu pa ne. Bi rabil kaj več kot 8 barov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne batke najlažje dobiš ven da stisneš ročko in jih olje potisne ven. Če gre ven samo en tistega malo podložiš da oba dobiš skoraj do konca ven potam pa vse razdreš in spustiš olje ven. Ni šans da jih tako ne dobiš ven. Jaz sem prvič naredil napako sem vse razdrl potem pa tudi z kompresorjem nisem dobil batkov ven pa sem priklopil nazaj lajtonge nalil olje einluftal in evo batki grejo ven kot po maslu saj ti z zavorno ročko in oljem lahko narediš zelo veliko silo na bateke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še zgoraj moraš paziti ker je velika verjetnost da bo zmanjkalo olja v rezervarčku zato ga po potrebi dolivaš da ne potegne zraka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem se ustavil pri Bikers pointu v Podgradu pri Gornji Radgoni. To je mototrgovina, ki precej dela s klubi. Lastnik sicer vozi Fat boya, Lastnica pa Buela, (choper in cestak) ampak nabavljata pa dele za vse motorje, tudi za stjko baje ni problema, pa še cene so baje zelo ugodne, (auspuh za ST, komplet z demferjem, vsemi cevmi in šelnami za 250 eur - je to ugodno? :? ). Bom zadevo praktično stestiral pa potem kaj napišem. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakej, kompleten auspuff, skupaj s krivinami, torej od glave do konca, za 250 eur?

Katera firma? Kak ABE ali TÜV certifikat zraven?

Sta obe krivini med sabo povezani s tanko cevjo nekje v predelu stopalke zadnje bremze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK saj mogoče sem malo prehitro hvalil. Tip mi bo preveril kolko košta kompleten auspuh za stjko izdelan po originalnih specifikacijah "sa garanciju". Stvari za katere dejansko lahko primerjam cene z Yamahinim servisom v MS so dejansko cenejše, čeprav so od istega proizvajalca. (mislim na olje ,filtre ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil sporočilce iz Bikers pointa. Dežne hlače bom dobil za 25 eur :naughty: . (seveda take za čez navadne hlače). To se mi zdi dokaj sprejemljiva cena. Za auspuh bom pa izvedel nekje v januarju. Možakar gre v nemčijo in bo probal ceno (250 e) še malo obrit. :worship: Takoj ko bom imel info ga bom posredoval širokim ljudskim masam :grupni: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil sporočilce iz Bikers pointa. Dežne hlače bom dobil za 25 eur :naughty: . (seveda take za čez navadne hlače). To se mi zdi dokaj sprejemljiva cena. Za auspuh bom pa izvedel nekje v januarju. Možakar gre v nemčijo in bo probal ceno (250 e) še malo obrit. :worship: Takoj ko bom imel info ga bom posredoval širokim ljudskim masam :grupni: .

Ej dej še zame zrihtaj ene dežne hlače, če seveda lahko :trance_33_sleep: moje so že hin, jakna pa je še vedno OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdaj pa ne razumem več. :huh: Ali ste vsi skup z motorji pospravilitudi računalnike al kaj!!!!!!!!!! :headbang: Al pa mogoče spite zimsko spanje. Saj menda se pa ja kaka tema najde za zimsko glodanje . Recimo: Nova jamaha tenere letnik 2008 jeluštkan biciklček. Za moj okus je sicer dizajn preveč sodoben ampak kolega, ki je bil z mano na predstavitvi na Dunaju je rekel "HUDOOOOOOOOOO" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa ne razumem več. :huh: Ali ste vsi skup z motorji pospravilitudi računalnike al kaj!!!!!!!!!! :headbang: Al pa mogoče spite zimsko spanje. Saj menda se pa ja kaka tema najde za zimsko glodanje . Recimo: Nova jamaha tenere letnik 2008 jeluštkan biciklček. Za moj okus je sicer dizajn preveč sodoben ampak kolega, ki je bil z mano na predstavitvi na Dunaju je rekel "HUDOOOOOOOOOO" :naughty:

Ja, jo vsi pohvalijo. Za po brezpotjih je idealna, za dva pa že :hmm: Bomo počakali da še mal zraste :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jo vsi pohvalijo. Za po brezpotjih je idealna, za dva pa že :hmm: Bomo počakali da še mal zraste :rolleyes:

:OK: Tako, ja, mal more zrastit.

Nova 660ka... pa saj sem že enkrat spomladi pisal tu gor občutke s kratke testne vožnje...

tako grda, da mi je bila všeč. V živo je lepa. Všeč so mi plastike ob strani pri rezervoarju, ki niso barvane, se pravi da se praske ne vidijo kaj dost. Bi jo blo treba kje na blatu mal sprobat.

Za umirjeno vožnjo se mi zdi čist ok. Za dva je.... težko rečem, ampak po mojem prešvoh za kake daljše fure. Odvisno tudi od potovalne hitrosti.

Motila me je blokada. O:-)

Bremze pa so odlične!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bremze so res precej boljše kot na moji stjki ( :headbang: ) hehehe. Kolkor sem se peljal, bi jo kar za svojo vzel, če bi mel denar :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bremze so res precej boljše kot na moji stjki ( :headbang: ) hehehe. Kolkor sem se peljal, bi jo kar za svojo vzel, če bi mel denar :unsure:

kaj pa je s tvojimi bremzami narobe, da ne primejo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma je z mojimi bremzami vse ok, samo diski niso več najnovejši, pa planiram tud štalfleks bremzlajtungo, da bo ročkka bremze bolj trda za boljši občutek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da tole ne spada semampak tale vic se mi je zdel enkraten in ga moram delit z vami :lol1:

Pri pouku slovenščine učiteljica reče otrokom, naj ji kdo pove kako rimo.

Janezek ko s puške dvigne roko:"Po morju plava kit, iz vode mu gleda rit!"

Učiteljica: " Janezek to sicer je res rima ampak mi smo v šoli in ne uporabljamo grdih besed. Namesto zadnje besede bi lahko rekel samo "R"."

Janezek: "Dobro. Lahko povem še eno?"

Učiteljica:"Lahko, samo pazi na tisto zadnjo Besedo."

Janezek:"Dobro, bom pazil."

In pove rimo:

" Po cesti gre Francl iz bleda,

iz hlač mu kurac g"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na šihtu, kot običajno ob takih dnevih

Hvala enako! Pa vesele praznike vsem skupi(še posebi pa S.T -ašem)

L.P Zupi

P.S 1.1.2009 okoli 12.00 je zbor v Celju gre kdo od S.T. druščine jaz še mal :hmm:

Popravljeno . Popravil zupi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na šihtu, kot običajno ob takih dnevih

Hvala enako! Pa vesele praznike vsem skupi(še posebi pa S.T -ašem)

L.P Zupi

P.S 1.1.2009 okoli 12.00 je zbor v Celju gre kdo od S.T. druščine jaz še mal :hmm:

Hvala enako Zupi pa čestitke še z moje strani!

P.S. A ni mal premrzlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!