Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Pa, če smem pripomnit, saj notranjska je lepa ampak lahko se pa kdaj tud proti severovzhodu obrnete a ne? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, če smem pripomnit, notranjska je lepa ampak lahko bi se kdaj tudi proti severovzhodu orientirali a ne ? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, če smem pripomnit, notranjska je lepa ampak lahko bi se kdaj tudi proti severovzhodu orientirali a ne ? :yea1:

Bomo bomo.Jaz usaj upam da :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nič pol pa naslednjič na goričko upam da še letos :worship: :worship:

:yea1: ZUPI

Jaz grem tudi zraaavvveennnn pa čeprav gremo samo na :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mje žal, da nism mogu it z vami, smo glih škarpo zidal, upam še na kak lep vikend da gremo mav na šodr. Fura z marelam uspela vidm, ste tapravi, ni kej !

Par fotk;

post-21222-1223852305_thumb.jpg

post-21222-1223852329_thumb.jpg

post-21222-1223852471_thumb.jpg

post-21222-1223852510_thumb.jpg

post-21222-1223861626_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mje žal, da nism mogu it z vami, smo glih škarpo zidal, upam še na kak lep vikend da gremo mav na šodr. Fura z marelam uspela vidm, ste tapravi, ni kej !

Par fotk;

Najbolj se mi pa dopade top case na prvi in drugi fotki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertocanec mene pa zanima ker letnik imaš in barvo tvoje ST-jke

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mje žal, da nism mogu it z vami, smo glih škarpo zidal, upam še na kak lep vikend da gremo mav na šodr. Fura z marelam uspela vidm, ste tapravi, ni kej !

Par fotk;

Hej TenereOffroader a tvoj Tenerejka gre na mešanco in to skoraj 50% he he :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj naj rečem. Letnik je sicer 94, ampak ma že nekaj neoriginalnih delov, pa prefarbana je na črno. (jaz sem že kupil tako, pa še dopade se mi, samo malo jo bom nalickal pa pošraufal pa bo ko bomba).

Zadnjič sem se zapeljal do Ormoža, pa me je rokrs8 opozoril na par podrobnosti, drugač pa motorček gre ko dež samo navadit se ga moraš.

Za po sezoni planiram kompleten servis, ferbanje na metalik črno, po možnosti nalepke, da bo zgledala bolj originalno, kar se pa mehanike tiče - spredaj bom probal dobit štalflex bremzlajtnge, pa novo bremzolje, diski ,ploščice, auspuh...

S fergazerji se zaenkrat še ne planiram ubadat, ker je poraba v mejah normale, pa tud žena bi me zadavla če bi preveč zapravljal za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najrajš ma Pir_laško,ta rdeč je glih za muštr !

No sej dokler so se naši pivarji ukvarjali z pivom je bilo dobro in bi lahko na to temo še podebatirala union:laško, sedaj pa tako in tako ne pijem nobeno od teh vrst ker sta ratala zanič, tko da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede diskov se počasi odvija ker sem trenutno na faxu in malo v službi. F800GS pa je upam da moj naslednji motor če ne morda že od nekdaj moj sanjski BMW R 1200 GS Adventure samo ta pe še je 5000 € dražji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem čist slučajno imel priliko peljat BMW 1200 gs. Sicer nisem najbolj poklican za ocenjevanje ampak mu zamerim najprej CENO :headbang: , potem pa me je zmotilo da je pač težji kot st (logično) in posledično tudi za moj okus malo pretežek. Je pa res da leti pa ko sneta sekira :worship: , ampak tudi če bi mel dnar si ga ne bi kupil. Mam rajši kaj lažjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo gledal danes TV in oddajo o reševalcih se mi zdi, glavno vlogo je igrala Super Tenere ki je natanko skoraj kot moja, s tem, da je moja seveda lepša he, he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ne samo da imaš dober motor, še filmska zvezda je ratal :worship: :worship: :worship:

Danes sem srečal enega tipa na 1000 kubičnem BMW ju (enduro) letnik 1995. Pravi možakar da bi prodal za kakih 5000 evrov!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(tolko o ceni bemflnov) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubledija......ni kej

no ja tudi STje kar dobro držijo cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ne samo da imaš dober motor, še filmska zvezda je ratal :worship: :worship: :worship:

Danes sem srečal enega tipa na 1000 kubičnem BMW ju (enduro) letnik 1995. Pravi možakar da bi prodal za kakih 5000 evrov!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(tolko o ceni bemflnov) :headbang:

Ma bejš od BMW-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo "Roba prišla" :worship:

Pa še tri slikce :rolleyes:

Opa HOP to pa bo letelo kdaj gremo probat?Jaz sem sicer na antibiotikih vendar mislim da ne bom dolgo.

L.P. zupi :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo "Roba prišla" :worship:

Pa še tri slikce :rolleyes:

Ej Hop, ti si izgleda že doktoriral na frgazrjih, no mi bomo pa tvoji študentje, ampak ta pridni :rolleyes:

Zupi pocajtaj se, no zdej je pa že Hop na vrsti za antibiotike :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Hop, ti si izgleda že doktoriral na frgazrjih, no mi bomo pa tvoji študentje, ampak ta pridni :rolleyes:

Zupi pocajtaj se, no zdej je pa že Hop na vrsti za antibiotike :whistle:

Ne klič hudiča prehitro pride :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa HOP to pa bo letelo kdaj gremo probat?Jaz sem sicer na antibiotikih vendar mislim da ne bom dolgo.

L.P. zupi :yea1: :yea1:

Zupi želim ti čimhitrejšnje okrevanje :worship: Mislim da nebo kej preveč letel samo obrabile se nebodo tako hitro kot original,pa še cenejše so :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!