Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Ja pa baje veriga sploh ni draga. Kaj pa narediti da manj olja troši?

Da manje troši olja sta lahko dva razloga, tefloni na ventilih ali pa obrabljeni oljni obroči na batih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa o lamele krive, dej jih dol pa poglej če so krive.

Če se bolj sliši potem tudi slabše čisti tako da odpade

Drugače pa ta motor ima že standardno glasen menjalnik kasnejše izvedbe TDM-k so imele že izboljšan menjalnik.Se boš moral privadit "sorry"tako pač je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa o lamele krive, dej jih dol pa poglej če so krive.

Če se bolj sliši potem tudi slabše čisti tako da odpade

Maš prav niso zame to je bolj za cestake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dve fotke rastavljenih frgazerjev na prafaktorje :naughty:

Pa eno sestavljeno :naughty:

Pa ne mi rečt da si to danes v tako kratkem času razstavil

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mi rečt da si to danes v tako kratkem času razstavil

hehehe ne sem jih na Italjanskmu forumu zvrtal.Nemoreš verjet koliko Superc majo mislim da jih je okol 30. :eek:

Sam škoda kker ne znam nič govort al pa pisat v italjanščini :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa narediti da manj olja troši?

20w-50 olje, pol pa teflone. Kar je več je treba že fajn denarnico odpret.

Pa nekaj še bo treba ugotoviti kako narediti da se bo prestavljanje brzin bolj mehko ker se mi motor kar smili ko tako prašči na čase ko prestavljam. Baje je do zaradi preveč olja med lamelami in se sprimejo sem nekje videl da se da nekaj urediti v tem smislu vendar ne verjamem preveč.

Z međugasom se čisto lepo prestavlja. Lahko imaš pa že lamele preveč izrabljene.

Evo dve fotke rastavljenih frgazerjev na prafaktorje :naughty:

fergazerje se vedno razdira po enega naenkrat. Ali pa strogo ločiš dele med fergazerji, da se ne pomešajo.

Kje si pa dobil ta komplet za fergazerje pa koliko te je stalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20w-50 olje, pol pa teflone. Kar je več je treba že fajn denarnico odpret.

Z međugasom se čisto lepo prestavlja. Lahko imaš pa že lamele preveč izrabljene.

fergazerje se vedno razdira po enega naenkrat. Ali pa strogo ločiš dele med fergazerji, da se ne pomešajo.

Kje si pa dobil ta komplet za fergazerje pa koliko te je stalo?

Komplet sem dobil od Kedota www.kedo.de

Schweizer Abstimmung je 59,90€

Nadelduse 12.50€x2

+poštnina 20€

vse skupi 104.90€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo SuperTerenaši, se vam lahko pridružim z Tenere 660 xtz, mam šodr v krvi, prej cross, zdej pa Tenere _zakon. Sem jo kupu mesec nazaj( 1.lastnik, 14.000km, servisna poštemplana, ohranjena), pa sm jih naklepov 2 jurja do zdej pa še kaka 2 mam v planu sevede šodr, če bo vreme, par slik z Kanina. Zdej glih kupujem gume pa bom verjetno vzel Sahara 3, se mi kr dopade sm zadnjič sprobu, zdej mam gor Mitas E-08 cestna_podn.

post-21222-1221795427_thumb.jpg

post-21222-1221795444_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Opravičujem se za svojo odsotnost (žal sem bil AFK nekaj časa). :(

Tele vaše debate o fergazerjih postajajo vedno bolj zanimive. Sam se sicer ne bom spuščal v te stvari (zaenkrat), ker moram prej porihtat druge podrobnosti (sprednji diski, auspuh...) zato bibil hvaležen za info kje se te stvari poceni nabavi. :?

Rokrs8 - en popoldan drug teden, ko bo količkaj vreme se nameravam pripeljat do ormoža. Javi mi na mbt kdaj in kje se lahko dobiva. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo SuperTerenaši, se vam lahko pridružim z Tenere 660 xtz, mam šodr v krvi, prej cross, zdej pa Tenere _zakon. Sem jo kupu mesec nazaj( 1.lastnik, 14.000km, servisna poštemplana, ohranjena), pa sm jih naklepov 2 jurja do zdej pa še kaka 2 mam v planu sevede šodr, če bo vreme, par slik z Kanina. Zdej glih kupujem gume pa bom verjetno vzel Sahara 3, se mi kr dopade sm zadnjič sprobu, zdej mam gor Mitas E-08 cestna_podn.

Pozdravljen TenereOffroader. Lepe slike ni kaj. Kanin preaviš :hmm: Ja mi mamo vglavnem take gume kot jih imaš trenutno gor. Sahara 3 so pa bolj kramparce, to se pravi boš šel res po brezpotjih. Drugače so te Mitas E-08 dobro ocenjene, zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Opravičujem se za svojo odsotnost (žal sem bil AFK nekaj časa). :(

Tele vaše debate o fergazerjih postajajo vedno bolj zanimive. Sam se sicer ne bom spuščal v te stvari (zaenkrat), ker moram prej porihtat druge podrobnosti (sprednji diski, auspuh...) zato bibil hvaležen za info kje se te stvari poceni nabavi. :?

Rokrs8 - en popoldan drug teden, ko bo količkaj vreme se nameravam pripeljat do ormoža. Javi mi na mbt kdaj in kje se lahko dobiva. :beer2:

Ja čakamo Hop-a da bo kaj povedal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čakamo Hop-a da bo kaj povedal :whistle:

Hoj

Sorry sem imel veliko dela tako da tudi slik nimam časa gor obesit :headbang: (upam da niste jezni) bom jutri dopoldne gor pripopal

P.S. Glede diskov ni problema jaz sem od EBC Breaks vzel pa sem zadovoljen z njima cena cca 150€ oba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen TenereOffroader. Lepe slike ni kaj. Kanin preaviš :hmm: Ja mi mamo vglavnem take gume kot jih imaš trenutno gor. Sahara 3 so pa bolj kramparce, to se pravi boš šel res po brezpotjih. Drugače so te Mitas E-08 dobro ocenjene, zanimivo.

Jz nimam nič proti če se nam še mlajša(660) sestrica pridruži :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Hop. Cena mi kar odgovarja. samo kje jih lahko nabavim mi še povej, pa grem c akcijo. :worship: Pa še auspuh me zanima (dušilec ma eno luknjo preveč :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop vsaka čast, dobr si, da si upaš, pa vidim, da si to kar na motorju rihtal, ali je problem zajle dol sneti.

Ravni ni problem dol snet nazaj gor je težje dat,že iz zaugom sem imel probleme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!