Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Nevem še trenutno de vse v kovču samo pajserje še je najlažje kam zmontirati veliko prostora zasedeta obe zračnici.

Aja vidim tvoj novi podpis ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile vaši pogovori me prav rajcajo.

Mal sem pogledal po goričkem. Za ofroad je malo shit ker se kmetje puntajo, je pa ogromno luštkanih asfaltnih cest, pa še pregovorno se v prekmurju dobro je in pije tako da bi blo kako srečanje v teh krajih lahko čist sprejemljivo. :beer2:

Kar se tiče gum me zanima če ima kdo kake izkušnje z Avonovimi. Jaz sem zdaj sprednjo namontiral, pa zaenkrat kar v redu funkcionira, me pa zanimajo kake bolj dolgoročne izkušnje. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem še trenutno de vse v kovču samo pajserje še je najlažje kam zmontirati veliko prostora zasedeta obe zračnici.

Pa saj ne bomo menda za vsako šraufal.Čeprav on komplet orodja ni slabo imet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokrs8 če boš tako kovčke naredil bo super samo če boš desni kovček rezal boš moral kupiti oba velika ne vem se mi zdi da so 42l samo da boš dobil enako širino boš po moje na koncu prišel na isto kot imam sedaj jaz, dej malo

premeri vse skuj.

Ja glede vremena ta vikend slabo kaže, glede prekmurja pa lahko gremo se bomo pa po cestah vozili in dobro jedli sem slišal, da so tam cene hrane v gostilni za skoraj pol manjše kot drugje.

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ko nas gre več st-jašev ne rabimo vsi vse zraven to je res ja. Rabiš pa ko greš sam.

Glede kovčkov je tak z dvema 36l motor ni širši od 100cm z tem koliko sem slišal tudi ne kršiš zakonodaje z dvema 42l pa mislim da ne gre skozi. Bom si še naredil dva kartonasta 42l in pomeril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so cene res za pol nižje kot drugje sicer ne vem ampak do zdaj sem še zmeraj za zmerno ceno jedel ko prase, (česar recimo za Lj ne morem trdit - pa brez zamere) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so cene res za pol nižje kot drugje sicer ne vem ampak do zdaj sem še zmeraj za zmerno ceno jedel ko prase, (česar recimo za Lj ne morem trdit - pa brez zamere) :rolleyes:

Pertocanec oh tudi tukaj se lahko nažreš ampak moraš vedeti kje, sej verjetno to velja tudi za Prekmurje.

Rokrs8 ja to bo najboljše da narediš kovčke iz kartona, zelo je tudi pomembno kakšne nosilce imaš, Givi-jevi desni precej štrli tako da je kar malce neroden glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kufrov me zanima, kolko je nosilnost? koliko v bistvu na stjko sploh lahko naložiš?

Če se ne motim je pri Givijevih kovčkih opozorilo, da ga lahko naložiš nekje 5-10 kg pa bi prej rekel da samo 5 kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pijače in jedače je res mnogo ceneje kot v središču SLO.

Ko sem kupoval motor v Prekmurju sem za pijačo dal 2 € Pivo,kapučino in gosti sok(lani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje to bo to:

post-19616-1221073308_thumb.jpg

Kovčka sta dva naročena 36 litrov.

Hop bi ti hotel meni zmeriti tisti nosilec ki sem ti ga kazal ki mi manjka od ščita za motor. Pa tisto prečko pred kilerjem? Samo mislim da boš moral eno stran razšraufat. :huh: Če si za ti jaz narišem skice katere mere potrebujem ti si to sprintaš z roko zraven dopišeš slikneš z digitalcom in mi pošlješ nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje to bo to:

post-19616-1221073308_thumb.jpg

Kovčka sta dva naročena 36 litrov.

Hop bi ti hotel meni zmeriti tisti nosilec ki sem ti ga kazal ki mi manjka od ščita za motor. Pa tisto prečko pred kilerjem? Samo mislim da boš moral eno stran razšraufat. :huh: Če si za ti jaz narišem skice katere mere potrebujem ti si to sprintaš z roko zraven dopišeš slikneš z digitalcom in mi pošlješ nazaj.

Hočeš reč da boš "rorbane "sam naredil? :OK: Ni problema takoj jutri se lotim poslikav pa mer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!